Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 23 Января 2022    17:32:49
Живой Журнал » Статьи » Авторская колонка » Игорь Иваницкий » Іваницький Ігор Миколайович

Таки дістали.

Автор Игорь Иваницкий

Игорь Иваницкий

все статьи автора

Ідіотизм бидла, що відкрило для себе невичерпні можливості віртуальної самореалізації в Інтернет-мережі, вже давно не дивує: пи**ти – не яму копати, - перебріхуючи і спотворюючи все почуте, прочитане, виколупане з носу... Та й чому дивуватися, коли найактивніші дописувачі в різноманітних коментарях до безглуздої маячні – клієнти витверезника? Дарма, що плутається поняття «громадянської позиції» з діагнозом...

Що поєднує очевидних маргиналів, простіше кажучи – покидьки суспільства, - з тими, хто пнеться вдавати з себе «журналіста»? Жовтизна. Жовтизна у відправленнях, мізках, поглядах. І дурість.

Звичайна недолуга дурість.

Те, що відбувається в так званому «інформаційному полі», у мене особисто асоціюється з поведінкою сільського дурника, який щиро радіє увазі до себе – елементарно не розуміючи, що з нього просто знущаються: бо дурник. І дурник той звично надуває щоки від щастя, що отримав кАнхвєтку – знову не замислюючись, що то усього лише папірець, а всередені – черговий шматочок несвіжого лайна...

Здається, весіннє загострення душевних хвороб вже минуло... Житомир, як завжди, не такий як всі – тут саме яскраво вибухнуло. І потекло. Певна кількість розумників – чи то з нудьги, чи то за принципом: «будь-яке повідомлення про тебе – то  ПіАр, якщо це не некролог», - вірішили дограти залишки спекулятивної «мовної» теми – ніхто з організаторів скликання позачергової сесії з «мовного питання» навіть і не думав, що вдасться зібрати кворум – метою ставилось «прокукурікати». Це, на відміну від конспірологів-дописувачів, я стверджую зі свого спілкування у тому числі й з тими, хто прийшов до мене з підписним листом. Про що ми, власне, й досить мило посміялися.

Далі – ще смішніше. Виявилося, що лідери місцевою «опозиції» нечувано глибоко переймаються проблемами української мови... жаль, що я не опублікував в ефірі свої кпини з типчика, який запрошував мене до участі нещодавніх пікетів «на захист української мови» чистісінькою російською (ще й наполягаючи на тому, що «акція абсолютно нє політічєская»).

Особисто я, Іваницький Ігор Миколайович, головний редактор «КРОК Радіо», власною участю в певних культурологічних проектах за день наразі роблю для Української Мови і Культури більше, ніж уся «обєднана опозиція» за все своє існування. І це робота. Нелегка і така, що потребує максимальної уваги та часу. Тому, коли міський голова, попри очікування організаторів безглуздого «спротиву», і не гірше за мене розуміючи ще більшу безглуздість спротиву дурні з ризиком нарватися на звинувачення у порушенні Регламенту, виконав останнім документом передбачене – відреагував на звернення депутатів і видав розпорядження про скликання сесії, яка з очевидних для всіх причин і не могла відбутися...

Дивує лише те, що пан Дебой знову не зміг довго втриматися на позиції здорового глузду – і таки впіймався на дискусію... так і не навчився тримати себе в руках. Знову забувши, що невіглас, ставлячи запитання, не очікує на відповідь – він шукає на чому зловити відповідаючого за язик.

Впевненість, з якою начебто (я не чув – не до того мені, реальних справ вистачає) міський голова перерахував тих, хто «відкликав свої підписи»... хто б мені, депутату зі стажем і члену «регламентної» комісії пояснив: що то воно таке – «відкликання підпису», і за якою процедурою це відкликання може бути здійснено?

Той або інший депутат, розуміючи безглуздість зайвої метушні – збереться в кращому випадку два десятки душ (а хай навіть і всі «підписанти» - 26 все одно для кворуму не вистачає), походять коридором, з поважним виглядом «поспілкуються з пресою» (своїх кореспондентів я навіть не посилав – яйця воронячого не варта така «інформація»), і розійдуться. Це за цим мені кидати роботу і пертися з іншого міста до Житомира? Про що я й повідомив: оргвідділ (відповідальний за інформування депутатів), ініціаторів скликання позачергової сесії (зокрема пана Михальця – саме він приходив до мене з підписним листом, - і офіс «опозиції» - звідти також не забули зателефонувати в переддень проведення сесії), та секретаря ради – пані Леонченко. Повідомив «в телефонному режимі» - в письмовому якось, знаходячись в іншому місті, знаєте...

Запитання.

  1. Можливо саме таке повідомлення було кваліфіковано напівзігнутими підлеглими пана Дебоя як: «Володимире Михайловичу, дозвольтє доложить – Іваніцкій тоже отозвал... да, отозвал свою подпись... уф-ф!»??
  2. Якщо «отозвал» - це що? Подвиг? Чи смертний гріх? Ніяк не визначусь – роздутися мені від пихи, чи шукати попіл для голови?
  3. Третє, і основне. Нероби – чим ви собі голову забиваєте?

Так, мене попросили прокоментувати... не знаю й що – маячня якась... але я, як зазвичай, не вмію ховатися – тому залишив свою роботу і... коментую, ага. І сам собі дивуюся – якою дурнею я займаюся. А ви? Серед тих, хто оце все читає – можуть бути нормальні люди? Сумніваюсь, однако. І той, хто це пише – тобто ваш покірний слуга... підхопив заразу? Здається що так. Але в мене пройде – міцний імунітет, - а у вас?

Погляньте навколо. З одного боку – краса і велич Природи, часткою якої є кожен з нас. З іншого – ми, підлі і дрібні істоти, гримаса еволюції... «нікчемна цивілізація» (вам навіть не здогадатися, ХТО автор останнього визначення).

Півтора роки я не пишу ніц у ваших гадюшниках – і мені без перебільшення полегшало, я таки згадав, що є на світі речі – Гарні і Добрі за визначенням, і зміг знову долучитися до них... Та всі два роки моє прізвище не дає спокою – я вас розумію: моя зверхність до вас не дає вам лишатися байдужими. А увагу ви вмієте виказувати лише у один спосіб: заздрістю, помноженою на підлість та боягузтво. Травлею: дзвінками, анонімними образливими інсинуаціями тощо... не замислючись, що того самого «пакістанця», який щедро поливає бездоказовим брудом мою дружину і дітей – анонімно ж бо – вже ось-ось «зіллють» його ж замовники: і не до останніх будуть мої претензії – оцю дрібну вонючу істоту я особисто буду бити довго і з насолодою, за кожне його підле висловлювання окремим стусаном – вважайте це за офіційну з мого боку погрозу насильством на адресу... на адресу кого? людини? тварини? електронного пристрою? Віртуальної істоти – ганебної кастрованої пародії на людину.

Де ви лишень стільки злоби берете, злидні?

Йшли б краще працювати.

P.S. А тепер – розважайтесь, поле для анонімних коментаторів відкрите, сперечатися ні з ким не збираюся – я вас просто не поважаю. Крапка.

Автор: Іваницький Ігор Миколайович http://krokradio.zt.ua
Игорь Иваницкий | 25 Июля 2012 | Просмотров: 11424 | Иваницкий
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 58
коррупционер
1 владимир (коррупционер)   • 10:36:57, 26 Июля 2012 [Материал]

дак я так и непонял.....
если все прочитанное резюмировать то получается что все мы здесь безработные негодяи что ли....

здесь нет ниодного человека которого бы в комментах неполивали грязью......поэтому как по мне все мы в одной лодке....

и по поводу сессии внеочередной....вы владелец сми....для языка вы сделали много...это небудем обсуждать....
но лично мне хотелось бы увидеть позицию по этому вопросу поименно всего депутатского корпуса...неплохо если бы поименно....
выборы ведь проходят на постоянной основе....и для меня такая информация была бы важна для принятия решения в кабинке для голосования.
taxer
2 Юрий (taxer)   • 10:44:13, 26 Июля 2012 [Материал]

Как самокритично Иваницкое об Иваницком
Lumpen
3 Дармидонт (Lumpen)   • 10:59:41, 26 Июля 2012 [Материал]

Какой словесный понос, какое эго. Этот урод идет на выборы?
remsklad
20 Иван (remsklad)   • 15:47:49, 29 Июля 2012 [Материал]

да он ведь записной юродивый от политики по жизни, потому и слог такой и мыслям просторно и грязи больше чем на житнем рынке
3DSchuminator
4 Michael Schumacher (3DSchuminator)   • 11:39:08, 26 Июля 2012 [Материал]

"клієнти витверезника?"
кстати, как там ремень? давно не слышно было :)))
робеспьер
15 Александр (робеспьер)   • 19:50:12, 27 Июля 2012 [Материал]

Мишико,дай бог тебе здоровья что ты помнишь обо мне, приятно. Хотел выложить в блоге пару слов, но видимо не судьба, напишу это все в ответе тебе. Во вторник был ко мне интересный звонок на мобильный (оператор Лайф). Человек, позвонивший, представился Павлом и сказал чуть ли не в приказном порядке (!!!) что нам надо встретиться возле Драмтеатра и обговорить какую-то тему для работы за границей. Насторожил меня его приказной тон и то, что за границей кризис еще похлеще чем у нас. Одним словом, я его предупредил что зампрокурора дал мне личный номер своего мобильного и сказал в случае ЧП звонить в любое время, так как медвытрезвитель в оперативной разработке. После этих слов Паша пообещал позвонить на следующий день с утра и пропал как рыба об лед. И что это было, Мишаня? Видимо, суки, хотели наркоту подбросить Иваницкого опричники, перевесил бы лично этих тварей на ремне с3.14зженом!
3DSchuminator
21 Michael Schumacher (3DSchuminator)   • 08:12:01, 30 Июля 2012 [Материал]

жесть! Это ж надо было так погульбанить на новый год и разворошить улей...
робеспьер
24 Александр (робеспьер)   • 18:16:34, 30 Июля 2012 [Материал]

Мишаня, это было 2 января, я немного вмазал, но так херово было, видимо некошерную казенку пил. Самое страшное, что после уже всех этих разборок депутат Иваницкий поехал в медвытрезвитель и начал расспрашивать как они обворовывают людей и когда они начали рассказывать этому контрацептиву как снимали у меня с брюк ремень, то Иваницкий заржал (!!!) в прямом смысле слова! То, что он написал эту херню, то никто не верит и слову этому хамовитому гопнику. А хвостом он забил так как однопартийцы попытались отжать бизнес, то есть маршрут. Пусть Иваницкий еще прочешет про аэропорт, который они с Мишаней возродили. Во придурок!
Тереза
5 Виктория Шашкова (Тереза)   • 13:09:58, 26 Июля 2012 [Материал]

А я шёпотом прошепчу, учитывая то, что у Пакистанца есть поклонницы, лишившие меня на неделю активной жизни на этом сайте, не заслуженно по моему мнению, Пакистанец, раз вас боятся - значит уважают!
Дорогенька
10 Людмила Харчук (Дорогенька)   • 15:53:30, 26 Июля 2012 [Материал]

Пані Вікторія, шибко сказано, що я когось боюсь. Просто мат і образи на цьому сайті не канають)))) *улибочка.

Ще раз буде таке, значить ще раз в баню сходите.

Із повагою, Дорогенька.
робеспьер
29 Александр (робеспьер)   • 13:52:34, 31 Июля 2012 [Материал]

Люда, ты не в тему, это обращение не к Виктории, а ты просто обязана была написать эти слова этому гопнику, вспомни как начинается его козлиное блеяние "Ідіотизм бидла, що відкрило для себе невичерпні ..." Так этот гопник относится к людям, а ты не заметила его первую фразу опуса или не захотела заметить? Это что, молчание ягнят?
Дорогенька
46 Людмила Харчук (Дорогенька)   • 12:48:00, 03 Августа 2012 [Материал]

Хм... не написала, але по телефону сказала)))

2. оть та що щас шёпотоком шепче, такі перли в мою адресу видавала шо прівєт.
робеспьер
49 Александр (робеспьер)   • 15:46:32, 03 Августа 2012 [Материал]

Люда, переходи в оппозицию к этим всем толстожопым, мы постараемся поддержать. Давай вместе хоть так их жирок их откачаем. Посмотри на щеки Иваницкого? Уже багровые, видимо уже не ржет этот контрацептив. Плохо что "шлеперы" из медвытрезвителя узнали что они в оперативной разработке и что Киев заинтересовался кражами м медвытрезвителе. Со мной беседовали недавно в людном кафе на Михайловской и сказали что врачи из медвытрезвителя предупреждены кем-то что будет проверка. А кто у нас без мыла в жопу лезет и везде нос свой сует? Правильно, это Гарик! Видимо он и предупредил "этих козлов, которые мешают нам жить".
snova
6 oleg (snova)   • 13:10:54, 26 Июля 2012 [Материал]

многое верно.
velcade
7 Velcade (velcade)   • 13:42:22, 26 Июля 2012 [Материал]

Автор - "Пятый элемент" (в его понятиях).
boka
8 житомир (boka)   • 15:19:09, 26 Июля 2012 [Материал]

А хто такий той пакистанец? Чим він так допік пану іваницькому? Нехай би вони між собоб розібралися - навіщо це сміття тягти сюди?
3DSchuminator
11 Michael Schumacher (3DSchuminator)   • 20:52:51, 26 Июля 2012 [Материал]

затроллил до гонореи
робеспьер
17 Александр (робеспьер)   • 20:02:28, 27 Июля 2012 [Материал]

Бока, да если разбираться с Иваницким, то и меня тоже включи, а не только Пакистанца! С этим 3.12дарасом вообще нельзя по-человечески, подставит контрацептив любого! А ты видимо только зарегистрировался чтобы тролить? Просто про Иваницкого все знают, а ты видимо только в Житомир приехал. Прописался уже в ЖЭКе?
zeta
9 zeta (zeta)   • 15:50:36, 26 Июля 2012 [Материал]

господин Иваницкий, а вы не задумывались откуда у вас такая способность находить себе "доброжелателей"? то кирпич на машину падает, то дача или что-то там горит, кажется еще что-то было? может проблема не в них, а в вас? а что до слов ваших, так их цена, если вспомнить 2004 год не велика. не вы ли обещали, что ваше радио не выйдет в эфир, если Янукович не победит на выборах? так стоит ли сейчас заплевывать монитор?
Iваницький
58 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 19:34:38, 16 Августа 2012 [Материал]

Золотко! Зачем задумываться тому, кто ЗНАЕТ? Ну, не любите вы меня - и это здорово, это... успокаивает и вселяет уверенность ). А вот я Вас - люблю, - именно Вас - за сегодняшний комментарий и так лихо поднятое мне настроение (по правде говоря, оно поднялось чуть раньше - когда... кхм, не стану фигурантов сдавать - но как же смешон человек, никогда не слыхавший о Шарле де Костере и его героях... даже несмотря на дорогой пинжак - таки смешон))).
В этом и состоит принципиальная разница между нами.

P.S. Детка, не выходить в эфир яне давал обещаний - я вообще НИКОГДА не даю обещаний невыполнимых, и за свои слова отвечаю (увы, но некому оспорить это утверждение - разве-что подобно вышеизложенному Вами - опять совр... передернуть)). А вот то, что финансируемый тогда ПР пакет культурологических программ накрылся медным тазом - это факт, ещё и ваша "зірка надіїї" бурно возмущалась "резким снижением качества программ" - а вы чего ожидали? бесплатных песен и стихов не бывает ))).

Но Вас я все-равно люблю: подрастете - помудреете, многое яснее станет... может быть, искренне надеюсь )). Удачи ).
vfrc2007
12 Максим (vfrc2007)   • 10:29:01, 27 Июля 2012 [Материал]

"Здається, весіннє загострення душевних хвороб вже минуло"
Судя по стилю изложения аффтара-еще нет...)))
"я вас просто не поважаю"
А чего писал тогда? Ничего не понятно...
3DSchuminator
13 Michael Schumacher (3DSchuminator)   • 12:27:20, 27 Июля 2012 [Материал]

Примерно так получается:
"я вас не уважаю, ваше мнение меня абсолютно не интересует! Вы меня слышите? Алё! Че не отвечаете? Дайте ответ, мне важно знать!"
:)))
1-10 11-20 21-21

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо