Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Среда, 21.11.2018    10:20:53
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Виктор Свобода

Силою Творця Житомирській громаді «А А» - 15 років

Автор Виктор Свобода

Виктор Свобода

все статьи автора

Сотні делегатів- учасників з усіх регіонів України приїхали до Житомира на конференцію, проведення якої співпало з 15-річним ювілеєм Житомирської спільноти «Анонімних алкоголіків». Організація є всесвітньою та об’єднує мільйони людей, які назавжди та повністю відмовились від вживання алкоголю. 

Завжди і абсолютно тверезі! Без застосування медикаментів! Методика безкоштовна, надзвичайно проста і ефективна. Стрижень - звернення до Вищої сили, до Творця.

Здійснення 12- ти кроків до зцілення, за чіткого дотримання принципів та правил. Таїнство звільнення від недуги відбувається на спільних зібраннях за умови дотримання анонімності.
До глибини душі зворушують розповіді про втрачені та знову відроджені життя. Навіть не віриться, що сяючі обличчя належать людям, які у свій час опинилися на самому дні буття, у пазурах алкогольної залежності.

Раніше  більшість з них втратили все: роботу, домівку, сім’ю, здоров’я. На сьогоднішній день це бадьорі оптимісти, успішні підприємці, щасливі батьки, кохані чоловіки та дружини. Серед них є навіть мільйонери!


Конференція проходила 15, 16 листопада 2008 року у приміщенні лікувально- оздоровчого центру нетрадиційної медицини «Антоніна», що по вулиці Черняхівського. Вільних місць не було.

Забезпечено широкий вибір спеціалізованої, популярної літератури.

І взагалі, захід пройшов «на ура!». 

Для бажаючих зцілитися: адреса та контактні телефони- в редакції Житомирської газети «Свобода».

Автор: Віктор Свобода http://www.svoboda.zhitomir.ua
Виктор Свобода | 18.11.2008 | Просмотров: 3891
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 1
Korvin
1 Корвін (Korvin)   • 02:14:58, 20.11.2008
0

хм... це завуальована реклама?

Бо ж "чтобы продать что-нибудь ненужное, надо сначала купить что-нибудь ненужное"... в нашому варіанті - "щоб покинути щось непотрібне, спочатку ..."

Другие новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов

Останні новини Житомира