Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 16 Января 2022    12:41:37
Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы » Олена Лисенко

На Житомирщині відбувся візит лідера партії Удар Віталія Кличка

На Житомирщині відбувся візит лідера партії Удар Віталія Кличка
1 жовтня 2011 року, за запрошенням Житомирської обласної організації політичної партії «УДАР», відбувся візит Лідера партії Віталія Кличка до Житомирщини.Віталій Кличко та члени Житомирської міської та обласної організації, а також, запрошені голови інших обласних організацій партії, відвідали декілька сіл та містечок області.

А саме, відкрився візит в селі Андрушівка, де Лідер партії «УДАР» зустрівся з мешканцями села та був свідком футбольного матчу ветеранів по футболу. Також, відбулася зустріч з відомим науковцем, астрономом Іващенком Юрієм Миколайовичем в Андрушівській астрономічній обсерваторії, де Віталію Кличку було вручено свідоцтво «Про назву малого тіла сонячної системи» в честь братів Кличків під назвою «212723 KLITSCHKO» від Міжнародної астрономічної спілки.

«Для мене ця подія стала неочікуваною, але дуже приємною і важливою. Я дякую тим людям, які доклали такі зусилля, щоб знайти та назвати зірку в честь моєї родини. Ми зробимо все, щоб не осоромити цю назву. І може саме ця подія дасть, особисто мені, ще більше сил та натхнення в подальшому житті», - подякував Віталій Кличко.

Під час візиту Віталій Кличко відвідав Левківську загальноосвітню школу І-ІІІ степеню, де привітав усіх жителів краю з 510-ою річницею від дня заснування села. Свою любов та повагу до Лідера партії «УДАР» мешканці села виразили у своєму подарунку - фарфоровій тарілці з зображенням краєвидів Левківа.

Завершаючи свою однодневну поїздку до Житомирщини Віталій Кличко завітав на відкриття спортивного стадіону в місті Радомишль, де урочисто провів нагородження активістів міста, а саме культурних діячів та вчителів.
Автор: Олена Лисенко
Пресс-релизы | 03 Октября 2011 | Просмотров: 2374 | кличко, удар, Андрушевка
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо