Журнал Житомира
Новости сегодня: Пятница, 23.06.2017    04:44:37

Каталог статей

Житомир » Статьи » Житомир

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Житомир
Чи є користь від камер відеоспостереження в Житомирі?
Чи є користь від камер відеоспостереження в Житомирі?
Після того як вранці 13 червня на підвісному мосту у парку Гагарина вчинив самогубство черговий житомирян, у журналістів та жителів Житомира виникло питання: «А як же камери, що встановлені там за програмою «Безпечне місто», чому на кадри, що вони фіксують, не реагують поліцейські та влада?».
14.06.2017 202 0 5.0
Житомир
Гайда на грайливі читання: "Житомир читає дітям уголос"
Гайда на грайливі читання: "Житомир читає дітям уголос"
У рамках фестивалю Maisternia Mista Zhytomyr 2017 запрошуємо дітей та батьків на інтерактивні читання книжок дітям уголос. 15 червня, в четвер, об 11:00 всіх зустрічатиме хвацький пірат з-посеред дитячих письменників житомирянин Кузько Кузякін Дмитро Кузьменко зі своєю темною історією «Біла трішки чорна-пречорна книжка». Він не просто почитає свою книжку, а й разом із дітьми проведе серйозні (і не дуже) експерименти.
 
03.06.2017 207 0 5.0
Житомир
Фестиваль «Калинові Янголи Свободи»
Фестиваль «Калинові Янголи Свободи»
27 травня у житомирському парку культури та відпочинку імені Ю.Гагаріна на базі літнього театру «Ракушка» відбувся перший Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль військово-патріотичної пісні «Калинові Янголи Свободи». Організатори фестивалю «Калинові Янголи Свободи»: ГО «Атошник» та ГО «Цілком природно», спільно з Житомирською обласною державною адміністрацією, а також Міською радою. Партнери фестивалю: «Українська Галицька Асамблея», Житловий комплекс «Княжий», Фонд родини Розенблат, торгівельна компанія «Оптима».
01.06.2017 225 0 5.0
Житомир
Фестиваль військово-патріотичної пісні "Калинові Янголи Свободи" в Житомирі. ПРОГРАМА
Фестиваль військово-патріотичної пісні "Калинові Янголи Свободи" в Житомирі. ПРОГРАМА
26-27 травня в Житомирі відбудеться перший всукраїнський літературно-музичний фестиваль військово-патріотичної пісні "Калинові Янголи Свободи". Більшість учасників фестивалю це автори та виконавці пісень та віршів, на написання яких їх надихнули події останніх років в Україні, а саме військові дії на Сході країни та Революція Гідності.
24.05.2017 556 0 5.0
Житомир
Підвищення тарифу на проїзд у маршрутках Житомира до 5 грн обговорювали на  засіданні виконкому
Підвищення тарифу на проїзд у маршрутках Житомира до 5 грн обговорювали на засіданні виконкому
Сьогодні 15 травня, за день до засідання виконкому, його члени вирішили ще раз подискутувати з приводу доцільності підвищення тарифу на проїзд у житомирських маршрутках до 5 грн, під час окремої робочої наради і запросили ряд документів від заступника житомирського міського голови Дмитра Ткачука. Також на нараду завітали і представники громадськості, що не бажають підняття вартості на проїзд і також вимагали аргументації від Ткачука та інших депутатів. Членів виконкому турбували найбільше порівняльні таблиці, що демонструють вартість проїзду у інших областях. За словами Ткачука фіксована вартість проїзду у 3 грн залишилась лише у 3-ох областях, до яких входить і Житомир.
15.05.2017 432 0 5.0
Житомир
Готовимся к экзаменам: во сколько обойдутся услуги репетитора?
Готовимся к экзаменам: во сколько обойдутся услуги репетитора?
В связи с приближением экзаменов, в марте-апреле резко вырастает спрос на репетиторов для школьников. Мы выяснили, что английский язык – самый востребованный предмет. В общей сложности по запросам «репетитор» и «репетиторство» на OLX доступно около 2000 объявлений. Наибольшее количество предложений в Киевской области — около 35% от общего объема. Следом идут Днепропетровская (12%), Харьковская (9%), Одесская (8%) и Запорожская области (5%).
21.04.2017 384 0 5.0
Житомир
Немає такої вулиці в Житомирі, бабушка
Немає такої вулиці в Житомирі, бабушка
У моїй історії буде більше приватного, ніж урбаністики. Але з того, що я розкажу, однозначно проявиться і образ сучасного „міста в собі” – Житомира. І, звісно ж, не всім це сподобається.

 
20.04.2017 738 0 5.0
Житомир
Сезон открыт: сколько стоят велосипеды в Житомире
Сезон открыт: сколько стоят велосипеды в Житомире
Велосипед — экологически чистый и модный транспорт. К началу сезона многие задумываются о приобретении «железного коня». Онлайн-пользователи стали интересоваться велосипедами еще с конца февраля. В марте на OLX эти транспортное средства искали почти 200 тысяч раз. По данным онлайн-сервиса объявлений, покупая велосипеды у частных лиц, можно сэкономить как минимум 10% по сравнению с новыми моделями из интернет-магазинов. Так, городской велосипед обойдется в среднем 3000 грн, горный — в 4000 грн, а шоссейный — 10 000 грн.
07.04.2017 504 0 5.0
Житомир
Той, хто бореться з несправедливістю прозою
Той, хто бореться з несправедливістю прозою
І ще одне видатне ім’я з’явилося в списку відвідувачів Житомирського державного університету ім. Івана Франка. Петро Кухарчук – людина, пером якої написана незліченна кількість творів, поезій, які доторкнувшись до душі читача, залишають там свій відбиток назавжди. Про себе ж письменник скромно говорить: «Це не я пишу. Це талант пише».
04.04.2017 235 0 0.0
Житомир
«Viva! Самые красивые» - голосуем за Валерия Харчишина
«Viva! Самые красивые» - голосуем за Валерия Харчишина
С 2005 года по инициативе журнала «VIVA! Украина» ежегодно проводится номинация «Viva! Самые красивые». Телеверсия проекта транслируется на одном из ведущих каналов страны. Партнерами события выступают известные мировые бренды. С 2012 по 2016 год руководство приняло решение приостановить номинацию в связи с политической ситуацией в стране. IX церемония награждения «Viva! Самые красивые» состоится 18 марта 2017 года.
30.01.2017 418 0 5.0
Житомир
OLX: Сколько стоит украсить дом к Новому году
OLX: Сколько стоит украсить дом к Новому году
Украшение дома — один из неотъемлемых этапов подготовки к Новому году. Разнообразить интерьер гирляндами, игрушками и изящными аксессуарами — значит, внести атмосферу праздника, добавить уюта. Команда сервиса объявлений OLX исследовала, что пользователи Уанета предлагают к Новому году и подобрала самые популярные варианты для декора квартиры, дома или офиса.
23.12.2016 715 0 5.0
Житомир
Серіальна залежність покоління XXI століття
Серіальна залежність покоління XXI століття
Покоління XXI століття, яке живе у новітніх технологіях, у мережі онлайн насправді дуже сильно залежить від серіалів та фільмів. Науковцями доведено, що зараз залежність від перегляду фільму/серіалу рівносильна залежності поїсти. Ще гірше, коли ти набираєш купу їжі та сідаєш дивитися серіал. Це буде перший признак того, що у тебе починається депресія.
27.11.2016 502 0 5.0
Житомир
Как выбрать и купить свежие продукты на рынке?
Как выбрать и купить свежие продукты на рынке?
В апреле этого года в Украине начала работать Госслужба по вопросам безопасности пищевых продуктов и защиты потребителей, которую уже просто засыпали жалобами. Конечно, больше всего жалоб на плохую работу торговли непродовольственными товарами (до 60% всех жалоб). Но и на качество пищевых продуктов жалоб хватает (особенно это касается молочной и колбасной продукции, в которой выявляют запрещенные добавки, а также ненатуральное сырье).
27.11.2016 570 0 0.0
Житомир
Інформаційна політика та безпека журналіста
Інформаційна політика та безпека журналіста
Прес-конференція на тему інформаційна політика та безпека журналіста відбулася в головному корпусі Житомирського державного університету ім. І. Франка у кабінеті конференц-залу. Головним спікером була працівник у зв’язках з громадськістю міської ради Житомира Лілія Мельник, студентка 4- го курсу ЖДУ.
24.11.2016 529 0 5.0
Житомир
Вечеринка в честь 5-летия регионального офиса Wedding.ua в Житомире – состоялась!
Вечеринка в честь 5-летия регионального офиса Wedding.ua в Житомире – состоялась!
Мероприятие посетили самые яркие ивенторы города. Вместе с бармен-шоу Urban Flair наши гости создавали разнообразные коктейли, танцевали под музыку кавер-группы MARIAND cover band , записывали промо-ролики и упражнялись в ‘рифмоплетстве’ с ведущим вечера – Денисом Жгарёвым. Также, наши гости учавствовали в розыгрыше сертификатов от партнеров мероприятия, и конечно же, получили приятные подарки от Wedding.ua.
17.11.2016 588 0 5.0
Житомир
Філологічні сутички в Житомирському державному університеті імені Івана Франка
Філологічні сутички в Житомирському державному університеті імені Івана Франка
У Житомирському державному університеті імені Івана Франка до Дня студента, 16 листопада в інституті філології та журналістики відбувся конкурс- фестиваль під назвою «Філологічні сутички». Цього року його провадять в друге. В ньому приймали участь друзі інституту – представники трьох навчальних закладів міста Житомир, а саме загальноосвітня школа №8, Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 та Житомирський міський колегіум №34.
16.11.2016 565 0 5.0
Всеукраинское движение «Сила права»

«Всеукраинское движение «Сила права»» – правозащитная общественная организация, предоставляющая бесплатную юридическую помощь гражданам, пострадавшим вследствие вооруженной агрессии Российской Федерации против Украины и оккупации РФ части территории Украины, в получении компенсации морального и материального ущерба от государства-агрессора.

14.11.2016 417 0 5.0
Житомир
Посвята франківців у студенти
Посвята франківців у студенти
Нещодавно першокурсники ЖДУ ім. І. Франка переступили поріг університету і стали студентами. Вони вже знають що таке лекція, семінар і, звичайно, знають де знаходиться буфет і на якій перерві там найменші черги. Але залишилася найголовніша частина – посвята. Отож, старшокурсники підготували для новоспечених студентів святкову програму.
21.10.2016 297 0 5.0
1 2 3 ... 139 140 »