Журнал Житомира
Новости сегодня: Пятница, 20.04.2018    15:53:08
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Костянтин Суський

Маневр Яценюка

Автор Костянтин Суський

Костянтин Суський

все статьи автора

Пару днів всі говорили про відставку Яценюка. Коротко накидаю думки. Яценюк заявив про свою відставку. Пішов. Зважився. Тепер про це докладніше.
Кому це вигідно? В першу чергу це вигідно Яценюку, він відразу вирішує для себе кілька питань. Якби він тримався б далі, то Президент розігнав би парламент і тоді дострокові вибори. А вибори «Народному фронту» не вигідні, так як рейтинг у них дуже низький. Звідси випливає, що депутатів у них в парламенті істотно поменшає. Тому Яценюк орієнтується вже на нову гру в парламенті і в уряді. Плюс «Батьківщина» з коаліції пішла, тому «Народний фронт» і БПП дуже навіть будуть разом. А це кілька міністерств мінімум для "Фронту". Плюс БПП буде залежний від «Народного фронту», з огляду на ставку «Батьківщини» і «Самопомочі» на дострокові вибори. Порошенко позбавляється великого маневру і прив'язується до «Народного фронту», так як йому теж нові вибори не вигідні.
Також Яценюк технічно йдучи у відставку отримує чудову можливість повісити усі "бока" на наступного прем'єра і БПП. Також можливо він зможе сформувати нову політичну силу і чекати розвитку подій. Що буде далі? А далі можна знову зайти і в парламент і в уряд, як він не раз уже це робив.
А ми все з вами втрачаємо ресурси і час, чекаємо змін і т.д. Яценюк не дивлячись ні на що залишиться в лідерах нашої політичної, так званої, еліти, хоча елітою ЦЕ назвати вкрай важко.

Костянтин Суський | 11.04.2016 | Просмотров: 2047 | парламент, Яценюк, уряд, Порошенко
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Читайте также:


Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов