Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 04 Декабря 2021    03:27:47
Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина » Марина Єнжиєвська

Как в Житомире бесплатно получить банковскую карту Слава Україні

Мешканці Житомирщини можуть безкоштовно отримати патріотичну картку "Слава Україні” у кожному відділеннні ПриватБанку нашої області.Зовсім недавно ПриватБанк розпочав випуск безкоштовних карток з патріотичним дизайном "Слава Україні”. Лише за перший місяць видачі синьо-жовтих карток у відділеннях ПриватБанку на Житомирщині власниками патріотичної картки стали більше 1500 тисячі мешканців нашої області.

"Приємним є те, що наші клієнти запитують про картку патріота, хочуть замінити уже існуючі картки на на синьо-жовту "Слава Україні”, - відзначає директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку Павло Макарєєв. -  Разом із зміною дизайну картки "Універсальна” на патріотичний ми змінили і лозунг нашої компанії - "ПриватБанк - банк для тих, хто любить Україну”. У такий спосіб ми сьогодні виражаємо свою громадянську позицію, приналежність до українського народу і любов до Батьківщини”.

Картка із індивідуальним дизайном "Слава Україні” стане чудовим подарунком близькій людині. Її можна використовувати у комплекті із зарплатною картою.

Оформити карту патріота можна навіть  якщо ви поки не є клієнтом нашого банку.

Спеціально для патріотів ПриватБанк створив сторінку в інтернеті "Love Ukraine”, де можна знайти відповіді на поширені питання щодо нової картки ПриватБанку. Також на цій інтернет-сторінці з’являється інформація про новинки та цікавинки пов’язані із карткою патріота. Так, нещодавно на Ukrainian Fashion Week та Фестивалі "У пошуках made in Ukraine!” було презентовано картку "Слава Україні”, а кожен хто фотографувався на фоні стенду у патріотичних кольорах отримував нову картку ПриватБанку в подарунок.

"Відтепер картка "Слава Україні” є своєрідним "паспортом” нашого клієнта, основним продуктом, який допоможе більш вигідно користуватися банківськими послугами, - каже директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку Павло Макарєєв. - Як зберігати на картці особисті кошти і отримувати на них відсотки, як заробляти бонуси при купівлях, як користуватися кредитом і не платити комісій, здійснювати купівлі частинами, отримувати банківські послуги і не відвідувати відділення, швидко та непомітно накопичувати гроші - відповіді на ці та більше питань отримує кожен власник картки "Слава Україні” від ПриватБанку”.

Сьогодні у Житомирській області працюють 68 відділень ПриватБанку.  Встановлено та обслуговується понад 2500 платіжних POS-терміналів, з них із програмою Бонус+ - 1250. Працює 550 терміналів самообслуговування та банкоматів. Здійснити покупки за допомогою "Оплати частинами” можна у більш як 600 магазинах області. Власниками карток "Універсальна” ПриватБанку є 260 000 мешканців Житомирщини. За неповний місяць жителі регіону безкоштовно оформили 1500 карток "Слава Україні”. Заробітну плату на картки ПриватБанку сьогодні отримують більше 110 тис. наших земляків.
Автор: Марина Єнжиєвська
Житомир | 31 Октября 2014 | Просмотров: 3051
Комментариев: 0

Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо