Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 25.01.2020    03:48:02
Журнал Житомира » Статьи » Справочники

Все промышленные предприятия города Житомира

ПЕРЕЛІК промислових підприємств Житомира

БОГУНСЬКИЙ РАЙОН:
Добувна промисловість
“Західукрвибухпром”Астрахан Іван Григорович10003, вул. Лесі Україн-ки,17, 42-48-7
Харчова промисловість
ВАТ “Житомирпиво”Дебой Володимир Михайлович 10014, вул. Млинова,26
24-18-24; 24-18-35; 24-56-47
Житомирська філія ЗАТ “Золотий каравай”Белобров Владислав Володимирович 10026, вул.Лесі Україн-ки,33, 42-47-69;42-47-62
ЗАТ “Житомирськіласощі”Гамов Євгеній Борисович (в.о.ген.директор)10003, вул.Щорса,67
41-32-00
ДП “Технологія “М” ТОВ “Норвеліта-Україна”Безмен Анатолій Анатолійович10031, вул.Щорса,169
25-36-12-ф. 25-35-40
ВАТ “Житомирський комбінат хлібопродуктів”Комар Володимир Миколайович10001, пров. Іподромний-2 буд.3-А 36-05-02
ВАТ “Українськийконцерн хмелярства“Укрхміль”Романчук Володимир Гнатович 10029, вул.Хлібна,2737-21-11; 36-78-87;36-71-83
ДП “Молочний заводТОВ “Молочна фабрика“Рейнфорд”Ніколаєв Сергій Сергійович10031, вул. Ватутіна,45
41-72-18; 37-24-87
Легка промисловість
ЗАТ “Україна”Демідюк Валерій Олександрович – гол. правл.10020, проспект Миру,16
40-54-37; 40-54-47; 40-54-33
УВПУТОГЄфимович Олександр Павлович 10014, вул.Київська,1
37-45-50
ВАТ “Крок”Кононець Ліна Григорівна 10006, вул.Героїв Пожежних,122
24-18-94; 24-35-07-пр.
Філія СП ТОВ “Ріф-1”Черниш Тетяна Миколаївна -начальник виробництва10006, вул.Героїв Пожежних, 122; 24-37-10; 24-37-11
ТОВ “Ферпласт-Україна”Маркезін РенцоЛясковська Оксана Олександрівна 10004, проспект Миру,5741-53-70
ТОВ “ТУСМО”Смолинець Віктор Григорович  10006, вул.Денишівська,4
41-86-92;
ПП “Желвім”Кизюк Віктор Іванович Кизюк Олена МиколаївнаВул..Максютова, 68-б
25-47-80
Виробництво інших неметалевих мінеральних виробів
ВАТ “Соколовськийкарєр”Лашкул Федір Григорович10031, вул.Гранітна,16
25-44-11
ВАТ “Житомирський завод покрівельних таізоляційних матеріалів”Скиба Ігор Вікторович10031, вул.Танкистів,1
25-46-93; 25-46-02;25-40-00
ВАТ “Житомирський завод скловиробів”Костюк Петро Іванович 10001, вул.Транспорт-на,3 36-24-03; 8-050-4779910
АТВТ “Крошенський цегельний завод”Шевелуха Юрій Федорович – гол.прав.10031, вул.Танкистів,125-38-77; 25-33-89-ф.
ДП “Будсуміші” фірми “Житомирінвест”Пономаренко Олександр Анатолійович10014, вул.Заводська,2
33-99-04
ТОВ “Торговий дім “Керамік”Барановський Володимир Івановичвул.Богунська,50
25-83-41; 25-92-61-пр.
Целюлозно-паперова, поліграфічна промисловість, видавнича справа
Спільна фірма “Скерцо”Станевич Сергій Вікторович10014, вул.Львівська,10 вул.Київська,56, кв.26
41-30-03; 41-84-84
Хімічна і нафтохімічна промисловість
ТзОВ “Виробнича компанія “Марк”Харланов Андрій Анатолійович10025, вул.. Промислова,17
33-69-52, 33-59-54
Металургійне виробництво та виробництво готових металевих виробів
Державне підприємство Житомирської тюрми №8Кудельський Володимир Вікторович – начальник10001, вул.Ватутіна,172
36-23-74; 36-25-88-ф
ТОВ “Котлозавод “Крігер”Окішев Руслан Олександрович10003, вул.. Щорса,81
48-15-10; 48-15-15-ф
Машинобудування, ремонт, монтаж машин та устаткування
ВАТ “Електровимірювач”Гречко Сергій Миколайович – гол.прав.10014, пл. Перемоги,10,22-45-38; 41-81-25;40-58-26
ТзОВ виробничо-торговельне підприємство “Бутон”Хонецька Зоя Степанівна10014, майдан Перемоги,10
41-88-21; 41-84-25
ЗАТ “Будмаш”Вальчук Юрій Петрович 10003, вул.Щорса,48
42-81-36; 42-48-90-пр.; 42-48-92
УВП “УТОє³нковська Людмила Миколаївна  10014, вул.8-го Берез-ня,13; 37-31-29; 24-28-37;24-28-43
ЗАТ “Житомирремхарчомаш”Кригер Леонід Фрідріхович ген дир.Окішев Руслан Олександрович - директор10003, вул.Щорса,81
25-95-98
ЗАТ “Завод нестандартного устаткування”Остапенко Олександр Олександрович10003, вул.Домбровського,3
25-24-91
Інше виробництво
Державне підприємство Житомирської виправної колонії № 4Бочковський Олександр Йосипович 10001, вул.Ватутіна,172
36-12-42;36-24-61
Виробництво електроенергії, газу та води
ПЕМЗО “Міськсвітло”Янушевич Юрій Євгенович 10005, вул. Набережна під скелями,54; 22-65-59

КОРОЛЬОВСЬКИЙ РАЙОН:
Харчова промисловість
ВАТ “Житомирський маслозавод”Рудь Петро Володимирович 10002, вул.Івана Гонти,442-29-02,42-29-23
Лікеро-горілчаний заводГерц Віталій Іванович – ген.дир. 10008, вул.1-го Трав-ня,38 43-03-73; 43-03-76; 43-03-77
ЗАТ “Житомирський м”ясокомбінат”Кушнір Ігор Михайлович10025, вул.Баранова,127
33-30-15
ТОВ “М'ясо Полісся”Шевчук Василь Федорович 10025, вул.Баранова,127
39-82-83
ВАТ “Молочник”Романюк Тимофій Вікторович10025, вул.Заводська,21
33-50-24
ДП “Житомирський птахокомбінат” ТОВ “Юлтис”Лясковський Геннадій Болеславович 10002, пл.Смолянська,3
34-35-89; 34-34-44-ф
ТОВ “КОХ”Овакимян Карен Харенович 10009, пл.Польова,633-49-13
ТзОВ “Рибні промислові технології”Горинович Ірина Володимирівна10025, вул.Сингаївського,3 33-49-95;33-59-12
Легка промисловість
ЗАТ “Житомирська лляна мануфактура”Трофіменко Тамара Івнівна – ген.дир.39-16-16; 39-16-10
ЗАТ “Тетерів”Фітісов Микола Тимофійович - (гол.прав.)10002, вул.1-го Трав-ня,7534-45-31;34-04-93
ВАТ “Іскра”Красевич Надія Олексіївна 10002,вул.В.Бердичівсь-ка,112;34-34-94; 34-34-98; 34-35-80
КВТП фабрика “Трикотажниця”Синюк Наталія Олександрівна10008, вул.Житній ринок,8; 37-51-22
ДП “Модітал”Матвійчик Олександр Дмитрович10002, вул.Жуйко,334-44-70; 34-69-56
ТзОВ “Фешен Груп”Кравчук Ігор Михайлович – в.о. директора10025, вул.Вітрука,5
41-04-29;41-04-30;41-04-32
ТОВ “Емі-Україна ЛТД”Олехнович Вадим Георгійович – директор Гуманков Юрій Іванович – заступник10025, вул.Промислова,1/154.
 37-85-55;  41-24-63-ф;41-24-62



Целюлозно-паперова, поліграфічна промисловість, видавнича справа
ДК книжково-газетне видавництво “Полісся”Орел Валентина Олександрівна 10014, вул.Шевченка,18-а 37-32-23
ОП “Житомирська обласна друкарня”Полюлях Ірина Миколаївна10014, вул. М.Бердичівська,17 37-27-45; 37-22-95
ТОВ “Житомирський картонний комбінат”Карпека Олег Олександрович – ген.дир.Апучін Костянтин Іванович – дир.по вир-ву10019, майдан Станишівський,734-35-61
Хімічна промисловість
ЗАТ “Ліктрави”Крисан Федір Васильович  10001, Київське шосе,21
42-79-32; 42-80-74
СП “Жерок-Альфа”Рябов Анатолій Юрійович - голова правліннявик. дир.- Свердзьолка Петро Васильович10025, вул.Промислова,1/154;
41-85-12 42-83-46 -пр.
СП “Житомир - Полісакс”Лінник Володимир Олександрович10015, вул.Промислова,1/154;
41-85-15; 41-85-16
ТзОВ ДКП “Фармацевтична фабрика”Вишневський Ігор Анатолійович – ген.дир.10014, вул.Лерман-товська,537-94-98; 37-94-81
ТОВ“Фірма “Віндзор”Савенко Микола Миколайович”10001, вул.. Металістів,4
42-73-28; 42-73-59-ф.;42-73-46
ТОВ “Віндзор - столярний двір”Яремчук Віктор Борисович10001, вул.. Металістів,4
42-73-28; 42-76-64-ф
Виробництво інших неметалевих мінеральних виробів
ВАТ “Житомирський-комбінат силікатних виробів”Онопрієнко Валерій Васильович  10019, вул.Промис-лова,10. 33-19-93; 33-49-14; 33-48-14; 39-93-84-ф.
ВО “Агробудіндустрія”Гавришко Василь Степанович  10019, вул.Промислова,10
33-20-72
ВАТ “Біомедскло”Чечайлюк Юрій Петрович10019, вул.Промислова,10
33-50-31; 33-20-40
ВАТ “Хміль”Латашевич Андрій Михайлович 10001, вул.Металістів,642-76-79; 42-76-27-ф.
КП завод мінераловатних виробів об'єднання “Житомироблагробуд”Запольський Йосип Іванович - директор10025, вул.Промислова,6-а
 33-20-34;ф.-33-70-74; 33-70-84
ТзОВ “Мівса”Дьяков Василь Олександрович10008, вул Шевченка,12-а, кв.449-00-24
ЗАТ “Каменеобробка”Головін Олексій Миколайович - директор10025, вул.Баранова,137
33-20-69
Металургія та оброблення металу
ВАТ “Житомирський завод огороджувальних конструкцій”Зубко Григорій Іванович 10001, вул.Баранова,89
42-76-98 пр.42-76-45
дир.
42-76-99-плановий
ДП ТзОВ “ВОРД БІЛДІНГ Системс Україна”Дуда Микола Іванович10001, вул.Баранова,87
42-76-85; 42-78-07
ДП “Євроголд”Гроліч Тобіас Розенвідж-ген директор(Італія) Шепетько Михайло Анатолійович- тех директор з виробництва10025, вул.Промислова,1/154;
42-26-15; 48-21-4848-28-57;
48-28-58;48-28-57;
КП “Інструментальник”Борейко Андрій Михайлович – керуючий санацією10025, вул.Корольова,132, 33-59-56
Машинобудування, ремонт, монтаж машин та устаткування
ВАТ “Верстатуніверсалмаш”Гнелиця Петро Каленикович 10025, вул.Корольва,132
33-40-08
ВАТ “Промавтоматика”Гарбаренко Павло Павлович 10025, вул.Вітрука,537-46-64
ТОВ “РЕК”Войтенко Анатолій
Іванович
10014, вул.Пушкінська, 44 37-49-42; 22-33-32; 22-04-65
ВАТ “Вібросепаратор”Палькевич Святослав Іванович 10001, вул.Баранова,93 42-80-86; 42-79-56; 42-79-92;42-80-95
КП “Верстатреммаш”Жигадло Володимир Францович 10025, вул.Корольова,132 33-40-17; 39-29-32; 33-40-70
БМП “Торнадо”Шахрай Володимир Володимирович10001, вул.Кооперативна,14; 41-83-94
Житомирське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство (ЖДЕПОП)Дубовик Анатолій Костянтинович   10001, вул.Гоголівська,103
36-04-78; 36-25-67;39-42-71
ТзОВ “Екта Пром”Пастух Ігор Іванович10025, вул.Вітрука,933-59-49; 33-10-62;33-59-89-факс
ДП ПБФ “Інтерагробуд”Дюран Жоель Альфредович (Франця) Козирацький Олександр Леонтіович10014, вул.Гоголівська, 441-86-12; 22-17-22
СП “Метра Україна”Аудучинок Віктор Владиславович10025, вул. Фастівська,733-10-85; 48-28-72-ф
Інше виробництво
СП “Мікро-Мет”Петришин Володимир Іванович 10019, вул.Промислова, 633-20-39
ТОВ “Житомирвторресурси”Меркур’єва Людмила Мирославівна – ген.директор Серпокрилов Ілля Ілліч – комерційний директор10025, вул.Вітрука,236-23-67
Житомирська філія з виробництва м'яких меблів ТОВ “Меркс-Груп”Шкрибляк Микола Миколайович10001, вул.Кооперативна,1; 42-79-59 – пр.;36-63-32-бух.; 42-79-53-к
Підрозділ промислового підприємства “Вінницявтормет”Ех Ярослав Ярославович – нач.цехуГармаш Владислав Володимирович – ген.дир.(Вінниця)10001, вул.Баранова,90 42-76-52; 42-76-89
8-043-227-27-83 (Вінниця)
ТОВ “ОНВІ”Савенець Михайло Іванович10001, вул.Корольова,150 а.
33-40-88;33-19-71; 33-49-52;33-69-69-ф.;33-10-73

Справочники | 17.10.2008 | Просмотров: 37662
Обратите внимание:
Комментариев: 0
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Другие новости сегодня: