Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 17 Апреля 2021    19:35:35
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Александр Коцюбко

Привітання з новим Роком та Різдвом! Відео

Автор Александр Коцюбко

Александр Коцюбко

все статьи автора

Зовсім скоро настане Новий Рік 2021 – одне з найулюбленіших свят  в Україні. Це свято об'єднує людей будь-якого  віку, будь-яких  профес ій. Ми усі із задоволенням прикрашаємо новорічну ялиночку та мріємо, що все погане щезне з останнім звуком новорічних курантів.
Ми усі у дванадцять годин Новорічної Ночі віримо у казку і цю саму мить ми усі щиро бажаємо щоб для усіх нас без виключення настав мир та спокій, щоб нас усіх без виключення оминали хвороби та негаразди, Ми усі щиро бажаємо, щоб для усіх нас та для нашої України настав добрий, спокійний, гарний рік, рік, де немає хвороб, горя, сльоз, війни, жаху, ненависті та злоби.  Коли б’ють куранти та ми підіймаємо келехи  за Новий Рік, ми стаємо усі без виключення  дійсно єдиною нацією,  справжніми патріотами та християнами, бо у ту мить наші серця  наповнює любов, віра  та надія, у ту мить наші думки сповнені справжньою мудрістю, бо не буває  тоді в нас поганих, злих, підступних думок.
Я хочу побажати, що б ми усі залишились такими, якими ми були у мить зміни старого року новим.  Я бажаю усім, що б завжди наші розум та серця були сповнені тими справжніми Вірою та Любов’ю. Щоб прийшли ми на Різдво до Церкви очищеними та що б Господь допоміг не загасити у наших серцях та розумі те світло, ту любов.
Мудрості та любов усім нам, і нехай надія та віра у Боже Милосердя допоможе здолати усі труднощі та перешкоди , що б настав для усіх нас ГАРНИЙ, ДОБРИЙ, ЩЕДРИЙ РІК
З Новим роком та Різдвом Христовим, мої любі брати-козаки та співвітчизники!
      
З Новим роком шлю вітання.
Хай всі збудуться бажання.
Щоби рік приніс завзято
Щастя, радості багато.
Щоб усе завжди вдавалось,
Щоб від успіхів співалось,
Щоби Ви були здорові,
Щоб купалися в любові. (вірш з інтернету)

Крайовий отаман «Поліської Січі»
генерал-осавул українського козацтва                               О.П. Коцюбко

Александр Коцюбко | 28 Декабря 2020 | Просмотров: 4221
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 0

Обратите внимание:


Новости Житомира сегодня: