Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 26 Января 2022    18:29:27
Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Предприятия Житомира » Анатолий Спирин

«Тала Вода» відкидає будь-які звинувачення


Шановні представники засобів масової інформації,


Житомирське споживче товариство, котре володіє торговою маркою «Тала Вода» категорично заперечує та відкидає будь-які звинувачення, що з’явились в масмедіа, стосовно недобросовісного виробництва та розливу води.

«Тала Вода» доводить до відома споживачів, редакторів друкованих та Інтернет видань: Ми на ринку 8 років. За цей час жодних зауважень з боку контролюючих органів до якості бутильованої води не пред’являлось. Нема жодних нарікань на якість води від споживачів.

Наша вода витримує всі санітарно – епідеміологічні норми. Воду добувають із свердловини (120 метрів), розташованої в глибині лісу, поодаль від доріг та буд-яких промислових, інфраструктурних та соціальних об’єктів.

Бутильовану воду марки «Тала вода» дозволено вживати дітям з перших днів життя. Саме це є найкращим підтвердженням високої якості та гарного смаку «Талої води». Постійно контролюючи процес виробництва, якість продукту та систему постачання, «Тала вода» втримує стабільними ціни. Вартість бутильованої води не зросла.

На сьогоднішній день «Тала вода» забезпечує 1/3 продажів бутильованої води у Житомирі та завойовує споживача по всій області.

Саме після потужної рекламної кампанії, проведеної менеджерами «Талої води» та збільшення об’ємів продажу, розпочався наступ «чорного піару» та дискредитації кампанії.

«Тала вода» заперечує всі звинувачення у неякісності продукту та вважає такі повідомлення проявом недобросовісної конкуренції.

«Тала вода» звертається з офіційною вимогою до друкованих та інтернет видань терміново повідомити позицію «Талої води» та спростувати оприлюднену неправдиву інформацію щодо якості води.

Нагадуємо, що згідно Закону України «Про інформацію» поширення відомостей, що не відповідають дійсності карається законом.

Голова товариства


Витяг із Закон України «Про інформацію» від 2 жовтня 1992 року N 2657-XII

Стаття 47. Відповідальність за порушення законодавства про інформацію

Порушення законодавства України про інформацію тягне за собою дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно з законодавством України.

Відповідальність за порушення законодавства про інформацію несуть особи, винні у вчиненні таких порушень, як:
  • необгрунтована відмова від надання відповідної інформації;
  • надання інформації, що не відповідає дійсності;
  • несвоєчасне надання інформації;
  • навмисне приховування інформації;
  • примушення до поширення або перешкоджання поширенню певної
  • інформації, а також цензура;
  • поширення відомостей, що не відповідають дійсності, ганьблять честь і гідність особи;
Автор: Анатолий Спирин
Предприятия Житомира | 05 Октября 2010 | Просмотров: 12943
Комментариев: 0

Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо