Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 06 Декабря 2021    20:16:22
Журнал » Статьи » Предприятия Житомира »

ТОВ «Житомирський картонний комбінат»

ТОВ «Житомирський картонний комбінат»

м. Житомир, майдан Станишівський, 7


Генеральний директор підприємства - Карпека Олег Олександрович, на посаді з червня 2005 року.

Спеціалізація підприємства: картон для плоских шарів і папір для гофрування, виготовлення горбкуватої прокладки для пакування яєць, гофропродукція.

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» зареєстроване в 2005 року на базі колишньої паперової фабрики, яка була заснована в 1962 році.

На фабриці було введено в експлуатацію паперове виробництво з проектною потужністю 15000 тон на рік, у 1966 році збудовано цех з виробництва паперових пакетів. А в 1967 році було присвоєно звання «Фабрики імені 50-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції».

Саме тут в 1970 році вперше в СРСР було освоєно виробництво литої тари потужністю 140 000 тис. штук горбкуватих прокладок в рік. Країна, починаючи з 1973 року, повністю відмовилася від імпорту даної продукції, а з 1976 року підприємства колишнього Радянського Союзу почали експортувати горбкуваті прокладки, - так тільки Житомирська паперова фабрика відвантажувала цю продукцію країнам Німеччини (колишньої НДР), Чехословаччини, Болгарії, Кубі.

Крім того на птахофабриках був механізований і автоматизований процес пакування яєць; скоротився бій яєць у процесі упаковки та транспортування на 4%, різко скоротилася витрата деревини.

За 1981-1985 рр.. фабрика 9 разів займала призові місця в соціалістичному змаганні промислових підприємств Укоопспілки з врученням почесних грамот, оголошенням подяки, грошових премій.

Але в період з 2001 по 2005 рік фабрика була в повному занепаді.                    З приходом нових власників, почалося відродження підприємства. Була проведена закупівля нового сучасного обладнання, здійснено роботи по відновленню та реставрації цехів, сума вкладених інвестицій в будівництво становить 20 млн. грн., в обладнання - 116,7 млн. грн.

З жовтня 2007 року розпочав роботу паперовий цех, який виробляє картон для плоских шарів і папір для гофрування. Основною сировиною для картону є макулатура, вміст якої в гофрокартоні становить 100%.

Виробництво паперу здійснюється на плоскосітковій машині обрізною шириною 2600 мм, максимальною швидкістю по приводу 600 м / хв., максимальною потужністю до 180 т / добу або 60 тисяч тонн в рік і обладнаній сучасним сканером для контролю якісних показників паперу. На сьогоднішній день машина завантажена на 50% річної потужності.

Наявне обладнання повністю задовольняє власну потребу в папері для гофрування та картоні для плоских шарів і дозволяє замкнути виробничий ланцюжок: від макулатури до готової гофропродукції.

Гофрокартон підприємства є основою для виробництва екологічно чистої тари та індивідуальної упаковки для багатьох галузей вітчизняної промисловості: харчової, фармацевтичної, парфумерно-косметичної, виробництва скла та посуду і т. д.

За обсягом виробництва та якістю виробленої горбкуватої прокладки ТОВ «Житомирський картонний комбінат» входить до трійки лідерів країн Східної Європи та СНД, випускаючи понад 100 млн. одиниць в рік.

Обсяги виробництва продукції за 2011 рік склали –159,3 млн. грн., що становить 22 відсотки від загального виробництва целюлозно паперової продукції в області. Підприємством виготовлено понад 17 тисяч тонн паперу і картону, 6272 тис. кв. метри гофропродукції та майже 117 млн. штук прокладки горбкуватої.

У січні - лютому 2012 року на підприємстві виготовлено продукції на суму 26,7 млн.. грн. Підприємством виготовлено 2,4 тисяч тонн паперу і картону, 1500 тис. кв. метри гофропродукції та майже 22 млн. штук прокладки горбкуватої.

Горбкуваті прокладки та коробки для пакування яєць виробляються на двох вакуум-формувальних машинах (ВФМ), зокрема лоток для яєць на 30 шт. і - на 10 шт.

Гарне співвідношення ціна і якість картону та паперу вироблених                   ТОВ «Житомирський картонний комбінат» привертає увагу не тільки споживачів в Україні, а й провідних гофровиробників з Польщі, Угорщині, Росії.

З 2010 року підприємство стало офіційним дистриб'ютором датської фірми Hartmann - компанії світового масштабу, що спеціалізується на виробництві споживчої упаковки, має широкий і довготривалий досвід в області виробництва пакувальних матеріалів.

У 2011 році розпочато випуск нової форми горбкуватої прокладки                № 20 Eggtec 73 на 30 місць для транспортування яйця.

Прокладка Eggtec 73 є представником нової серії лотків фірми «HARTMANN», які були розроблені для більш повного задоволення потреб ринку литої тари за рахунок забезпечення першого класу захисту яйця при транспортуванні, а також для більш ефективної роботи пакувальних машин (таких як MOBA, STAALKAT).

Реалізація зазначеного проекту дозволила розширити асортимент і збільшити майже в 1,7 рази випуск продукції із 115 до 195 млн. шт. в рік та створити 24 нових робочих місць.

Сьогодні ТОВ «Житомирський картонний комбінат» - це сучасне підприємство, потужний потенціал якого складають сучасне технологічне устаткування, солідні інвестиційні можливості, висококваліфікований персонал та передові методи управління виробництвом.

На підприємстві працює 464 працівники, з них інженерно-технічний персонал - 89 осіб, 375 – робітники підприємства, середньомісячна заробітна плата яких становить 2766 грн., що 21 відсоток вище ніж у промисловості області.

У 2011 році підприємством перераховано до бюджетів усіх рівнів 8,4 млн.. грн., у 2012 році - 2,4 млн. грн.

Предприятия Житомира | 30 Марта 2012 | Просмотров: 17424
Комментариев: 0

Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо