Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 23 Января 2022    22:35:21
Живой Журнал » Статьи » Предприятия Житомира » Лапченко Елена

Успіх як закономірність розвитку українського підприємства

Вже десять років поспіль з нагоди Дня підприємця Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва нагороджує керівників найкращих підприємств з усіх областей України за вагомий внесок у реформування національної економіки, розвиток підприємництва та формування ринкової інфраструктури в Україні.

Цього року почесною грамотою нагородили ЗАТ «Житомирські ласощі» як одне з кращих підприємств області.

Воно й не дивно. Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» - одне з найбільших підприємств Житомирщини та одне з найдавніших у кондитерській галузі в Україні. Продукцію європейської якості виготовляють у семи цехах, що оснащені потужним й сучасним устаткуванням. На сьогодні фабрика виробляє понад 200 видів продукції, яку з задоволенням купують у 18 країнах світу.

За роки роботи в умовах ринку фабрика перетворилася на сучасне підприємство з повним виробничим циклом та впровадила систему управління якістю відповідно до вимог стандарту ISO 9001:2000. Але напрям діяльності у сфері безпеки харчової продукції залишається принциповим. На всіх етапах виробництва ведуть суворий хімічний і біологічний контроль за якістю. Крім того, зараз підприємство проводить сертифікацію виробничих потужностей за європейською системою безпеки та якості продукції ISO 22 000.

Турбуючись про якість продукції, керівництво фабрики піклується й про людей, які цю продукцію створюють.

Вже другий рік поспіль ЗАТ «Житомирські ласощі» стає номінантом щорічної Всеукраїнської програми «Роботодавці України 2008». Сьогодні на кондитерській фабриці «Житомирські ласощі» працює згуртований колектив професіоналів – понад 2 тисяч чоловік і, завдяки грамотній маркетинговій політиці, тільки за два останні роки підприємство вдвічі збільшило обсяги продажу продукції, що дало можливість створювати додаткові робочі місця та підвищувати заробітну плату.

Колектив – це найбільша цінність підприємства. Тому на фабриці створюють найкращі умови для роботи. Підрозділ управління персоналом фабрики розробив та успішно впроваджує у життя складну систему матеріальної та нематеріальної мотивації. Співробітники компанії, окрім соціальних гарантій, що передбачені КЗпП України (щорічна оплачувана відпустка, оплата тимчасової непрацездатності), отримують додаткове соціальне забезпечення: кваліфіковане медичне обслуговування, душові кабінки у цехах, подарунки до загальних та професійних свят, недорогі обіди. Турбуючись про здоров’я своїх працівників, керівництво щороку виділяє кошти на оздоровлення у кримських оздоровницях. Крім того, усі працівники фабрики, мають можливість відвідувати тренінги та семінари, підвищувати свій кваліфікаційний рівень.

Проте ще зовсім недавно підприємство не мало можливості забезпечити мешканців міста постійною, не сезонною роботою. Але керівництву ЗАТ «Житомирські ласощі» вдалося віднайти сили, кошти, а головне бажання, щоб відродити підприємство, вивести його на 5-те місце в галузі й створити дружний колектив професіоналів, які пишаються своїм підприємством.

Отже, хочеться побажати «ЖЛ» успішної реалізації усіх задумів. Адже основні принципи компанії не дають сумніватися – «душа» і якість солодощів «Житомирських ласощів» будуть збережені назавжди.

Автор: Лапченко Елена http://sladosti.com.ua
Предприятия Житомира | 22 Сентября 2008 | Просмотров: 6736
Комментариев: 0

Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо