Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 05 Декабря 2021    22:49:54
Журнал » Статьи » Шоппинг » Дом и уют » Мария Никулина

Ламінат та особливості догляду за ним

Ламінат та особливості догляду за ним

Ті люди, які професійно займаються монтажем підлоги, в першу чергу враховують прохідність приміщення. Відповідно до цього факту, підбирають потрібний матеріал.

Загальний дизайн порушується, якщо не буде поєднання кольору підлоги з меблями, або розкішного інтер'єру не вмістить простоту підлогового покриття, призначеного для коридору офісних структур.

Види ламінату

Існує декілька видів даного покриття:

  • Вініловий;
  • Стандартний;
  • Корковий;
  • Кварц - вініловий;
  • 3D ламінат (великий малюнок).


Якість підлоги залежить від хорошого захисного шару поверхні підлоги, який вберігає матеріал від пошкоджень. Але не тільки верхній шар виконує захисну функцію. Товщина внутрішнього шару, також зберігає панелі від руйнівних впливів.

Як зберігати

Транспортування панелей ламінату вимагає акуратності, щоб при поїздці, не пошкодити і не подряпати товар.
У приміщенні, де його зберігають, небажана вогкість. Ламінат швидко поглинає вологу і може відволожитися або розбухнути.

Складність укладання і дотримання чистоти статі

Робота з ламінованою поверхнею розрахована на точність дій. Панелі, що закріплюються між собою замками, повинні щільно прилягати одне до одного. Інакше доведеться переробляти роботу. Праця буде марним, якщо настил, помилково укладальника, буде розхитуватися. 
Перш ніж починати укладати ламінат, заздалегідь готують основу під нього. Тобто вирівнюють поверхню підлоги, щоб не було нерівностей. Потім розміщують підкладку.

Це можуть бути:

  • Дошки;
  • Бетон;
  • Плитка ;
  • Спеціальний матеріал, що не пропускає вологу.


Якщо не виконати цю роботу, то укладений ламінат, при ходьбі по ньому буде скрипіти, тим самим створюючи незручності для оточуючих. Це призведе до швидкого зносу матеріалу.

Тривалість терміну служби

Стійкість до вологи і до механічних впливів, визначає тривалість періоду служби ламінату. Ця особливість властива кварц-вінілловому ламінату. Оскільки в його склад входить кварцовий пісок, що надає підлозі водонепроникність і міцність.

Покупець, підбираючи покриття на підлогу, спирається на його клас, який вказує на зносостійкість і міцність продукту.  Від пролитої на поверхню рідини, ламінат набухає, тому відбувається деформація статі. Наперекір тому, що до складу панелі входять вологозахисні засоби, потрапляння води провокує вихід настилу з ладу.

Догляд за підлогою

Для миття підлоги з ламінату підійдуть не усі миючі засоби. Тому, перед тим як купувати миючий засіб ознайомтесь з його всістом, вивчивши інструкцію по догляду.
Підлогу миють м'якою ганчіркою. Регулярно очищають від бруду роз'єми. Якщо цього не робити, матеріал буде погіршуватися як. Щоб поверхня покриття виглядала естетично, необхідно позбавлятися від дрібних подряпин. Їх протирають губкою, змоченою в рослинному маслі, або замазують спеціальним, для цієї мети олівцем.

Не можна, щоб бруд накопичувалася, інакше підлога буде старіти. Будь-яке підлогове покриття краще і довше послужить, якщо не допускати відкладати прибирання приміщення на довгий термін.

У магазині та на сайті laminat-centr.com.ua представлений найбільший вибір ламінату у Рівному. Запрошуємо відвідати наші магазини на обрати підходищий для вас варіант.

Автор: Мария Никулина
Дом и уют | 25 Октября 2021 | Просмотров: 558

Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо