Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 14 Апреля 2021    21:12:59
Журнал Житомира » Статьи » Украина

Порошкове фарбування продовжить термін служби металевих конструкцій

Порошкове фарбування продовжить термін служби металевих конструкцій
Порошкове фарбування листового металу забезпечує екологічне і довговічне покриття, яке здатне протягом тривалого терміну служби зберігати свої експлуатаційні якості.

Про достоїнства даного виду забарвлення розповідають фахівці компанії «Захід-Колор», яка вже багато років працює в цій галузі. Проведено грамотно, з технологічної точки зору, порошкове фарбування автомобільних дисків на zahidcolor.com.ua дозволяє надійно захистити метал від агресивних умов зовнішнього середовища, отримати рівну або фактурну декоративну поверхню, продовжити термін експлуатації. Можливості даного методу дозволяє надати виробу будь-який бажаний колір або відтінок, а при необхідності можливе швидкісне фарбування.

Порошкове фарбування оцинковки здійснюється без застосування небезпечних для здоров'я розчинників. Після обробки порошковою фарбою поверхню виробу може витримувати температури від - 60 до + 150 градусів. Даному методу властиві низькі втрати фарби, що додатково збільшує його економічність. Важливим моментом є і безпека для навколишнього середовища.

Порошкове забарвлення широко використовується для фарбування самих різних груп товарів і застосовується для створення елементів інтер'єру, меблів, побутової техніки. Фарбування панелей для обробки фасадів допомагає урізноманітнити житловий простір. Пофарбовані металеві панелі можуть використовуватися при будівництві та реконструкції задній, а також для оздоблення інтер'єрів. Такі панелі вже проявили себе як зручний в монтажі і довговічний в експлуатації будівельний матеріал.

Порошкове фарбування металоконструкцій забезпечує не тільки захист від агресивного зовнішнього середовища, а й естетичний зовнішній вигляд. Готовий виріб вимагає попереднього очищення для кращого зчеплення з фарбою, знежирення і сушки. Фарбування відбувається в спеціальній камері, а після сушіння якість фарбування додатково перевіряється на предмет відсутності пошкодження і нерівномірно профарбованих ділянок. Таким способом можна пофарбувати металеві меблі, автомобільні деталі, різні ковані вироби. Метод застосовується для фарбування труб, дверей, радіаторів, огорож, металевої фурнітури значно підвищує якість виробу.

Компанія «Захід-Колор», для якої порошкове фарбування автомобільних дисків є основною спеціалізацією, приймає в роботу також вироби звичайної і нестандартної форми, проводить ретельну підготовку виробів, забезпечує багатоступінчастий контроль якості і дає гарантію на готові вироби.
Автор: Борис Добровников
Украина | 21 Октября 2016 | Просмотров: 874

Обратите внимание:


Новости Житомира сегодня: