Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Четверг, 02 Декабря 2021    00:10:50
Житомир » Житомир » Admin » 2011 » Август » 29
Admin В Житомире запустили уникальную трехуровневую развязку. ФОТО

Admin


Оценка: 3.4/5 Голосов: 5

В Житомире запустили уникальную трехуровневую развязку. ФОТО

29 Августа 2011, 19:45:46 5704 3.4 2

Першу  в Україні і другу в Європі унікальну транспортну розв’язку на 129-му кілометрі автошляху міжнародного значення Київ – Чоп, що знаходиться під Житомиром, відкрито.

Сьогодні, 29 серпня,  Президент України Віктор Янукович, віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков, міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, голова Державного агентства автомобільних доріг України Володимир Демішкан разом із головою Житомирської облдержадміністрації Сергієм Рижуком, головою обласної ради Йосипом Запалавськийм та Житомирським міським головою Володимиром Дебоєм урочисто відкрили нову трирівневу транспортну розв’язку.

Про технічні характеристики цієї розв'язки писалося декілька років.

Всі знають, що вона трирівнева і що в Європі аналогів їй є лише один: мовляв, лише у Хорватії є щось настільки "круте", як те, що збудували під Житомиром. Та й справді, хіба не круто - "вбухати" у перехрестя 200 мільйонів гривень!

Отож, нам є чим вже гордитися. "Ворота" у Житомир зі сторони Києва стали, справді, золотими. Та й дорога від розв'язки до міста, яка стала заслугою Рижука, теж вселяє гордість.

Тепер і інвестор сюди потягнеться. Як кажуть, "понти дороже дєнєг".

Відкривати розв'язку приїхав сам Президент України. Об'єкт же загальнодержавного значення та ще й у рамках підготовки країни до Євро-2012. Звісно, без Євро розв'язки нам не бачити було б. Так що, спасибі Григорієві Суркісу - він, кажуть, доклався до того, щоб єврочемпіонат провели саме у нас.

Григорій Михайлович на відкриття розв'язки під Житомиром не приїхав. А ось Борис Вікторович Колесников, відповідальний за проведення єврочемпіонату віце-прем'єр, був присутній. Також виділив годинку свого безцінного часу, щоб порадіти за успіхи Житомирщини і головний аграрій країни, наш земляк Микола Присяжнюк. З місцевих партійців був помічений очільник житомирських регіоналів Микола Туфанов. З Президентом під'їхав Сергій Рижук, Йосип Запаловський, Володимир Дебой.

Янукович приїхав, сказав вітальне слово, перерізав стічку, перекинувся декількома словами з Рижуком та Колесніковим, подивився, як шляхопроводом проїжджають перші машини у сторону Житомира, сів у машину і поїхав. Підходу до преси не було.

Сергій Фещенко, Репортер Житомира


До...


Післяв Житомире открыли развязку


Розмітка нанесена своєрідними краплинками - гламурно)

По центру мосту, що веде на Житомир з Києва - чи то злив, чи то стикА взагалі - асфальт ідеальнийПідйом на шляхопровід - пологийА збоку - "зона відповідальності" аграрного міністра Миколи ПрисяжнюкаЗаступник Сергія Рижука Олександр Никитюк схвильовано дивиться у сторону КиєваАж тут на Мерседесі під'їжджає футбольний віце-прем'єр Борис Колесников. Очевидно, полюбляє їздити за кермом
А на мосту в цей час в очікуванні Президента як багаті...... так і ті, чиїми руками збудована ця розв'язкаМикола Туфанов, місцевий регіонал (зліва) про щось жваво розповідав аграрному міністрові Миколі Присяжнюкові


І тут приїхав Президент... на ось такій машиніДо нього одразу підійшов Колесніков

Президент зупинився, щоб ознайомися зі стендом, який ілюстрував, що було, і що стало... і одразу до промовиВіктор Янукович зауважив, що відкриття розв'язки під Житомиром - лише старт масштабних проектів з розбудови країниЖурналісти записували промову ПрезидентаА міський голова Володимир Дебой та голова обласної ради Йосип Запаловський уважно її слухалиПотім - перерізали синю стрічку


Рижук від Януковича не відходив

Потім фотосесія для преси)

Колесніков розповів Президентові про тонкощі будівництва
Потім по мосту запустили перші машиниВони з гуркотом полетіли у сторону ЖитомираЗа ними поїхав і Президент, але у сторону РівногоНайкрутіша в Україні і усій східній Європі розв'язка під Житомиром офіційно відкрита


в Житомире открыли развязку


смотрите также фоторепортаж: как в Житомире развязку строили

Прикреплённые изображения:
Admin В Житомире запустили уникальную трехуровневую развязку. ФОТО
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 2
KARSTEN
1 Karsten (KARSTEN)   • 22:01:56, 29 Августа 2011 [Материал]

Такою спорудою можна гордитися як для молодої країни. Тому велика подяка і шана всім нашим робітникам, турецьким прорабам та британським архітекторам.
А державним керманичам зась. Лише Колесніков париться про розбудову країни.
Sams2
2 Александр (Sams2)   • 12:06:05, 20 Ноября 2011 [Материал]

Не специалист я, а где здесь ТРИ уровня?


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо