Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Четверг, 20 Января 2022    16:33:14
Житомир » Мой блог » GRANIT86 » 2013 » Сентябрь » 4
GRANIT86 Виступ Петра Симоненка у Верховній Раді України  3 вересня 2013 року

GRANIT86


Оценка: 3.1/5 Голосов: 15

Виступ Петра Симоненка у Верховній Раді України 3 вересня 2013 року

04 Сентября 2013, 11:30:09 1593 3.1 24

Шановні колеги! Шановні наші виборці!

Ставлячи завдання перед фракцією на цю сесію відносно змісту законодавчих актів і ініціатив, з якими ми плануємо виступити, ми виходили з глибокого аналізу тих подій, які відбуваються у нас в суспільному житті. В першу чергу в базисі нашого суверенітету – в економіці.

І ми сьогодні сподіваємося на те, що присутні тут, у залі народні депутати реально знають, що відбувається в економіці. І крім тих заяв, які можна розцінювати те, як намагання носити у решеті воду, я нічого не бачу у таких заявах.

Бо сьогодні обвал в економіці, і це зрозуміло. Хто не знає, що влітку на єдиному казначейському рахунку у нас були не мільярди, а 10 мільйонів на Україну із 45 мільйонами населення.

Якщо це говорить комусь про здобутки, то нам, комуністам, це говорить не тільки про безвихідь, це говорить про українську катастрофу. І це результати вашої 20 років політики. Так ви зустрічали якраз незалежність України.

Говорячи про провали в економіці, ми сьогодні хотіли б, щоб не забули, що у нас різко скорочується золотовалютний резерв. У нас знищені ті основні базові галузі промисловості, які дають і можливість робочі місця створювати, наповнювати державний бюджет, зберегти науку, розвивати і запроваджувати новітні технології. Ми вже забули з вами про українську радіоелектроніку, забули про сільське машинобудування, забули і про літакобудування. І я кажу, що забули, бо нічого для цього влада і політики при владі не роблять, щоб врятувати українське літакобудування.

Сьогодні проблема колосальна із суднобудівною галуззю, проблема в військово-промисловому комплексі. Це якраз і говорить про те, що ось ці заяви, які лунають з цієї трибуни відносно здобутків, – це вже, так скажемо, мертвому припарка.
Я хотів би, щоб ми сьогодні зрозуміли, починається бюджетний процес. А хто буде наповнювати державний бюджет? Хто буде сьогодні наповнювати, коли роботи немає, практично внутрішній ринок захоплений ринками і продукцією з-за кордону, та тут ще й вирішують, вступати у європейську спільноту, не захищаючи українського виробника і не захищаючи український економічний простір.

Тому ми сьогодні відверто говоримо із занепокоєнням про те, що треба міняти радикально підходи в організації роботи. Фракція Компартії запропонувала на підставі своєї антикризової програми запропонувала пакет справді реальних законодавчих актів, які захищають українську економіку, перерозподіляють прибутки, надприбутки від олігархів до державної скарбниці і спрямовують їх на реальну підтримку наших знедолених верств населення. Оце ідеологія, з якою фракція Компартії буде працювати в Верховній Раді і в цьому ви можете, шановні виборці, не сумніватися.

Відносно ще однієї проблеми. Це євроінтеграція, про яку тут дуже багато говорили. Шановні, а я не розумію ніяк, вже всі економісти визнали, що шість статей Конституції порушено. Що ж ви збираєтесь тоді робити? Ви закликаєте сьогодні приймати терміново рішення і сьогодні ж закликаєте всіх, щоб разом з вами були злочинцями. Ви ж порушуєте основний закон України. Хто вам народ України давав на це право, ні не давав. Ви самозванці в таких питаннях.

Далі. Якщо ми розглядаємо те, що присяга, ось тут тільки складав колега присягу і казав додержання Конституції, то чого ж ви не додержуєтесь Конституції в практичній діяльності.

Далі. Не можна приймати сьогодні до Євросоюзу, бо у нас уже приймають рішення українські суди забороняти громадянам України проводити зібрання відносно того, яку волю вони хочуть висловити. Так ось чим ми, комуністи, відрізняємося від вас, ми відрізняємося тим, що заявили: "Вибір стратегічний повинен робити народ України, а не олігархи України!”. (Оплески) Ось у чому у нас з вами різниця.

Тому коли говоримо про вибір, я хотів би спитати, а ви знаєте, що Азаров, як Прем’єр-міністр, в руках не тримав цієї угоди? Він змісту його не знає! Ви знаєте, що під цією угодою, яка порахована, так скажемо, жодного підпису міністра немає! Хто взяв на себе відповідальність нести за те, що там цифри спрямовані на підтримку українського виробника. Що ж, та ви так підписували СОТ. Ви мовчіть, ради Бога! Ви вже СОТ підписали!

І якраз вам хочу ще і ще раз нагадати, що Україна – це народ України, а не ваші офшорні компанії! Я ще раз хотів би, щоб ми з вами, звертаючи увагу на те, що сьогодні відбувається в Україні звернули увагу і на те, що, подивіться, я зараз Квасневському сказав: "Ну з ким ви маєте справу взагалі?”. Називається європейська партія, а подає в суд заяву, щоб заборонити європейські цінності запроваджувати в Україні. Вся Європа через референдум вирішувала питання, а у нас в Україні забороняють проводити зібрання громадян, щоб визначитися, а що далі ми будемо робити.

Хто зазіхнувся на суверенітет України? Зазіхнулися якраз ті, хто підписував Світову організацію торгівлі співпраці, хто і сьогодні преться без застережень до так званої європейської інтеграції.

А я ще раз хочу вас попередити, шановні, ви зробите злочин. Ви остаточно знищите економічний суверенітет нашої держави. І хто сьогодні не знає… що ж ви робите? Завозити продукцію з Європи будете за нульовими ставками, а український виробник за тими, якими продавав, так вивозити і буде. Ну, що ж ви дурниками робите народ України? В ж спочатку врегулюйте всі ці питання, захистіть українського виробника, а потім вже кажіть про європейські цінності.

Тому я ще раз звертаюся до наших шановних виборців. Сьогодні справді відповідальний час і ми будемо все комуністи робити, щоб ви зробили, народ України цей, а не олігархи України. Дякую.

http://www.kpu.ua/vistup-petra-simonenka-u-verxovnij-radi-ukraini-3-veresnya-2013-roku/

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 24
RapidDuck
1 Михаил Васильевич (RapidDuck)   • 11:38:39, 04 Сентября 2013 [Материал]

del
GRANIT86
2 Сергій Кучер (GRANIT86)   • 12:02:22, 04 Сентября 2013 [Материал]

Який монумент ы яка земля? Уточнюйте.
SteamRoller
3 Михаил (SteamRoller)   • 12:31:44, 04 Сентября 2013 [Материал]

Горькая правда, не все её любят.
Ведь так просто надеть розовые очки и предаваться мечтам о том, как "войдём в ЕС и ЗАЖИВЁМ!!!"
garold
4 Кonstantin (garold)   • 12:37:16, 04 Сентября 2013 [Материал]

Снова многословие,а за ними пустота,мне жаль одно что страной последние 22 года управляют трепачи.
TarasS
5 Тарас (TarasS)   • 13:29:33, 04 Сентября 2013 [Материал]

"мне жаль одно что страной последние 22 года управляют трепачи."

...і переважно колишні члени КПРС.
GRANIT86
6 Сергій Кучер (GRANIT86)   • 13:44:22, 04 Сентября 2013 [Материал]

Свободою також управляють колишні члени КПРС та ВЛКСМ - Фаріон член бюро парткому Львівського університету, Тягнибок сам був у ВЛКСМ і батьки партійні, Як і батько Михальчишина... список більший. Запитайте у Градовського - колишнього комсомольця і заступника голови Житомирської обласної організації Свободи. Стародавні римляни говорили: Той, хто зрадив раз, зрадить двічі.
Lisa111
7 Роман (Lisa111)   • 13:55:51, 04 Сентября 2013 [Материал]

И в житомирской Свободе есть бывшие комсорги...:-)))
GRANIT86
8 Сергій Кучер (GRANIT86)   • 14:01:40, 04 Сентября 2013 [Материал]

Зрозуміло. Більшість не зуміла освоїти азів марксизму... А роботи Донцова й Гітлера по складах прочитати - особливої підготовки не потрібно...
Lisa111
10 Роман (Lisa111)   • 14:08:12, 04 Сентября 2013 [Материал]

Мне кажется всё гораздо проще: есть люди, которые по жизни активные (типа тёти собиравшей деньги в "Служебном романе"). Им всё равно куда ветер, главное чтобы на коне и с шашкой.
Такие при СССР маршировали в парадных колоннах и кричали "Слава КПСС!" и они же теперь маршируют под знамёнами Свободы и кричат "Ганьба!".
Есть такие знакомые...Ещё лет 25 назад заседали на партсобраниях а сейчас люто ненавидят маскалей и пышаются своей национальностью...
GRANIT86
12 Сергій Кучер (GRANIT86)   • 14:16:49, 04 Сентября 2013 [Материал]

Є й такі. Та все одно людина повинна мати якісь погляди.
Lisa111
13 Роман (Lisa111)   • 14:21:55, 04 Сентября 2013 [Материал]

Ну, я бы поправил, что взгляды могут со временем меняться, но чтобы так радикально...
GRANIT86
14 Сергій Кучер (GRANIT86)   • 14:27:29, 04 Сентября 2013 [Материал]

Я також саме це мав на увазі.
SteamRoller
17 Михаил (SteamRoller)   • 15:11:30, 04 Сентября 2013 [Материал]

>>что взгляды могут со временем меняться, но чтобы так радикально...

И так подозрительно совпадая с личной выгодой))
TarasS
15 Тарас (TarasS)   • 14:35:56, 04 Сентября 2013 [Материал]

"Зрозуміло. Більшість не зуміла освоїти азів марксизму..."

От дитя наївне... :)

В КПСС перлися не тому, що засвоїли "ази" або повірили в комунізм. А тому, що партєйність давала в Совдепії цілком реальні кар'єрно-побутові преференції.
GRANIT86
16 Сергій Кучер (GRANIT86)   • 14:39:20, 04 Сентября 2013 [Материал]

Я це знаю. Та маю на увазі що вони критикують не марксизм а якусь невідому маячню, яку й намагаються видати за марксизм. Людина яка навіть законів діамату не знає, плутається в датах намагається показати себе знавцем))))
SteamRoller
18 Михаил (SteamRoller)   • 15:12:27, 04 Сентября 2013 [Материал]

>>А тому, що партєйність давала в Совдепії цілком реальні кар'єрно-побутові преференції.

Это кстати была очень серьёзная глупость. Участие в партии должно повышать личную ответственность, а не приносить блага.
GRANIT86
19 Сергій Кучер (GRANIT86)   • 15:23:26, 04 Сентября 2013 [Материал]

Як кому. Номенклатурі давала блага. А рядові комуністи працювали не покладаючи рук - будуючі нові підприємства, вирощуючи с/г продукцію і т.д.
TarasS
9 Тарас (TarasS)   • 14:02:41, 04 Сентября 2013 [Материал]

Кучер, то об'єднайтеся зі "Свободою"! Я не заперечую. :)
GRANIT86
11 Сергій Кучер (GRANIT86)   • 14:10:33, 04 Сентября 2013 [Материал]

З їми? Ніколи в житті. Більшої ганьби ніж зрада бути не може. Я завжди був і буду опонентом націоналізму. Мовчу про нацизм який вони проповідують. Мо ї предки боролися з нацизмом на фронті і в партизанських загонах. Нехай з їми об"єднуються їм подібні.
garold
20 Кonstantin (garold)   • 15:41:47, 04 Сентября 2013 [Материал]

Это подтверждает что вы не готовы объединится ради одной простой цели,вынуть государство из задницы,вы будете цепляться за идеологические разногласия,а в это время кораблик Украина медленно продолжает тонуть,и ни кому в пылу политической борьбы до него нет дела!
GRANIT86
21 Сергій Кучер (GRANIT86)   • 16:09:23, 04 Сентября 2013 [Материал]

Для об"єднання потрібна спільна платформа. В нас з їми її ніколи не буде. Та й толку з них. Рятувати Україну будемо разом з народом.
garold
22 Кonstantin (garold)   • 20:29:17, 04 Сентября 2013 [Материал]

Вы не хотите признать право выбора других,тогда о чём можно говорить,но здаётся мне не за народ печётесь,а набиваете рейтинг,что бы попасть в следующий парламент,а заявлять вы о себе начинаете задолго до выборов.
dakar
23 Инспектор Кранник (dakar)   • 21:22:43, 04 Сентября 2013 [Материал]

Пусть лучше Симонен расскажет где деньги взял на свои дворцы.
RapidDuck
24 Михаил Васильевич (RapidDuck)   • 22:33:19, 04 Сентября 2013 [Материал]

del


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо