Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 19.10.2019    13:10:22
2010 » Январь » 2513:06:27

Ющенко наградил житомирянку Аллу Радаеву орденом княгини Ольги III степени

25.01.2010, 13:06:27 10501 3

Ющенко наградил житомирянку Аллу Радаеву орденом княгини Ольги III степени Президент Украины, Виктор Ющенко, своим указом «О награждении государственными наградами Украины», наградил орденом княгини Ольги III степени, начальника отдела аппарата Житомирской облгосадминистрации - Радаеву Аллу Анатолиевну.

Как стало известно «Журналу Житомира», награда была присвоена житомирянке за "весомый личный вклад в дело консолидации украинского общества, построение демократического, социального и правового государства и по случаю Дня Соборности Украины".

Также, ныне действующий Президент, отметил грамотами работу и других наших земляков:

Звание «Заслуженный строитель Украины» было присвоено Наумцу Игорю Владимировичу - председателю наблюдательного совета акционерного общества «Малинский камнедробильный завод» (Житомирская область).

Звание «Заслуженный экономист Украины» - получила Янченко Зинаида Борисовна - начальник главного управления Житомирской областной государственной администрации.

Звание «Заслуженный врач Украины» - получил Суслик Николай Петрович - начальник управления Житомирского горсовета.

Званием «Заслуженный работник здавоохранения Украины» - отмечен Шпита Александр Александрович - главный санитарный врач города Житомира.

Звание «Заслуженный работник сельского хозяйства Украины» - досталось Дидкивскому Ивану Адольфовичу - директору сельскохозяйственного общества «Племзавод «Коростышевский» (Житомирская область).

И ещё одно звание «Заслуженный работник сельского хозяйства Украины» - получил Дидора Виктор Григорьевич - доцент Житомирского национального агроэкологического университета




УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ № 53/2010

О награждении государственными наградами Украины

За вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави та з нагоди Дня Соборності України постановляю:

Нагородити орденом Свободи

КРУЦИКА Романа Миколайовича – голову Київської міської організації товариства «Меморіал» імені Василя Стуса
ПРОНЮКА Євгена Васильовича – голову Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, м.Київ

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

МІНЯЙЛА Віктора Олександровича - письменника, м.Біла Церква, Київська область
ЧЕРНИХ Валентина Петровича - ректора Національного фармацевтичного університету, м.Харків
ЯРЕМУ Анатолія Григоровича - заступника Голови Верховного Суду України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ГОРДІЯ Миколу Васильовича - директора приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Уманський тепличний комбінат», Черкаська область
ДЕМЧЕНКА Руслана Михайловича - Керівника Офісу Президента України Секретаріату Президента України/
ЗІНКЕВИЧА Осипа Степановича - директора видавництва «Смолоскип», громадянина США
КУЛЬЧИЦЬКОГО Володимира Семеновича (посмертно) - професора кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка
НЕСТАЙКА Всеволода Зіновійовича - письменника, м.Київ
ПАКА Володимира Петровича - голову правління Київської регіональної спілки споживчої кооперації
РУБАНА Юрія Григоровича  - директора Національного інституту стратегічних досліджень, м.Київ
СУСЛОВА Івана Миколайовича - засновника дитячого будинку сімейного типу «Центр розвитку дитини №7» Сквирського району, Київська область
ЧАЙКОВСЬКОГО Сергія Михайловича - генерального директора Національного музею історії України, м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

БАЛАБАНОВА Василя Васильовича - директора товариства «Рассвет» Володарського району, Донецька область
БОНДАРЯ Анатолія Олександровича - президента – голову наглядової ради акціонерного товариства «Корюківська фабрика технічних паперів», Чернігівська область
ГОРОХОВА Євгена Васильовича - ректора Донбаської національної академії будівництва і архітектури, м. Донецьк
НІЗЕНКА Олега Васильовича - голову Державної податкової адміністрації у місті Києві
ПИЛИПЧУКА Петра Пилиповича - першого заступника Голови Верховного Суду України

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

БЕРКУТУ Анатолія Всеволодовича - першого заступника Міністра будівництва та регіонального розвитку України
БУЗЬКА Юрія Івановича - генерального директора товариства «Глобус-Юг», м.Іллічівськ, Одеська область
БУХАРЄВА Владислава Вікторовича - першого заступника Голови Державної податкової адміністрації України – начальника податкової міліції
ВЕРБОВИКА Анатолія Миколайовича - начальника служби автомобільних доріг у Сумській області
ГАДЗАЛА Ярослава Михайловича - заступника Міністра аграрної політики України
ГНАТЕНКА Андрія Васильовича - голову Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України
ЄФІМЕНКА Леоніда Васильовича - заступника Міністра юстиції України
ЗБУРЖИНСЬКОГО Владислава Францовича - начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по місту Києву
ЗІНИЧА Петра Миколайовича - викладача Київської православної богословської академії, протоієрея
КАЛІКУ Семена Іммануїловича - директора сільськогосподарського підприємства «Векка» Комінтернівського району, Одеська область
КІЗИМУ Степана Федоровича – заступника генерального директора товариства «Леоні Ваерінг Системс УА ГмБХ», с.Нежухів, Львівська область
КМІТЯ Миколу Івановича - голову Львівської обласної державної адміністрації
КОВАЛЕНКА Сергія Олексійовича - віце-президента господарської асоціації «Крани України», м.Дніпропетровськ 
КРУПЧАКА Володимира Ярославовича - повноважного представника акціонерного товариства «Київський картонно-паперовий комбінат», Київська область
ОГОРОДНІКА Олександра Володимировича - художнього керівника заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Колос», смт Торчин, Волинська область
СЕРЕДУ Володимира Миколайовича - голову Львівського регіонального суспільно-культурного товариства «Надсяння»
СОЛОВ’ЯНЕНКА Анатолія Анатолійовича - режисера-постановника театрально-концертних програм та культурно-мистецьких заходів, м.Київ
СУХОВЕРСЬКОГО Володимира Михайловича - директора Чернігівського музичного училища імені Л.М.Ревуцького
ТУРЧЕНКА Федора Григоровича - проректора Запорізького національного університету
ФОЛЬВАРОЧНОГО Василя Івановича - письменника, заступника голови Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

АНДРІАНОВА Віктора Михайловича - першого заступника Міністра культури і туризму України
БАНЧУКА Миколу Васильовича - директора департаменту Міністерства охорони здоров’я України
БЛИЗНЮКА Івана Федоровича - першого заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації
БОБОСЯ Леоніда Миколайовича - члена правління Спілки ветеранів Афганістану Деснянського району міста Києва
БОЛЄЩУКА Володимира Михайловича - голову Тернопільської районної державної адміністрації
БОНДАРЯ Миколу Григоровича заступника голови - керівника апарату Черкаської обласної державної адміністрації
БОНДАРЯ Миколу Федоровича - директора Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну
БУКІНА Павла Юрійовича - керівника апарату генерального директора державної компанії «Укрспецекспорт», м.Київ
ГАЙДАЙЧУКА Василя Даниловича - керівника зразкового дитячого духового оркестру «Смига» Дубенської районної державної адміністрації, Рівненська область
ГАЛУШКА Леоніда Володимировича - директора підприємства «Джерело», м.Вінниця
ГОСУДАРСЬКОГО Валентина Францовича - голову апеляційного суду Львівської області
ГРИЦАЯ Івана Трохимовича - голову ради старійшин при голові Миколаївської обласної державної адміністрації
ДЕЙЧАКІВСЬКОГО Ореста - старшого радника Комісії США з питань безпеки та співробітництва в Європі
ДЖУСА Степана Петровича - художника-живописця, м.Ялта, Автономна Республіка Крим
ДМИТРУКА Василя Миколайовича - начальника Фінансового управління Державного управління справами
ЄРОХІНА Андрія Юрійовича - керівника державного підприємства «Севастопольський морський рибний порт»
ЗАВГОРОДНЬОГО Владислава Валерійовича - начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в місті Севастополі
ЗІНКЕВИЧА Анатолія Семеновича - настоятеля Свято-Троїцького духовного центру на честь князя Данила Галицького, м.Тернопіль
ІВАНОВУ Ідалію Валеріївну - солістку-вокалістку Одеського академічного театру музичної комедії імені М.Водяного
ІЩЕНКА Миколу Івановича - генерального директора акціонерного товариства «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат», Дніпропетровська область
КАЛЬЦЕВА Володимира Федоровича - голову ради директорів товариства «Компанія «Александр», м.Запоріжжя
КАПШТИКА Івана Марковича - представника Президента України в Київській області у 1992-1995 роках
КАРПАША Олега Михайловича - проректора, завідувача кафедри Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу
КІСТОЛА Івана Васильовича - директора товариства «Агрофірма «Дністровська» Арцизького району, Одеська область
КОВАЛЕНКА Миколу Миколайовича - голову орендного підприємства імені Гагаріна Новоархангельського району, Кіровоградська область
КОПИЛЕНКА Олександра Любимовича - директора Інституту законодавства Верховної Ради України
КОРОВІЯ Валерія Вікторовича - першого заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації
КОСТЮЧКА Сергія Степановича - генерального директора підприємства «Агро-Експрес-Сервіс» Млинівського району, Рівненська область
КОСЯКА Юрія Миколайовича - помічника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України
КРАВЧУКА Ярослава Федоровича - директора Волинської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»
КУКУЗЕНКА Юрія Миколайовича - директора – художнього керівника Донецького державного цирку
КУНЦЯ Ігоря Степановича - голову Бородянської районної державної адміністрації, Київська область
ЛЕВЧЕНКО Ніну Олександрівну - Хоружівського сільського голову, Сумська область
ЛІШАНСЬКОГО Євгена Юхимовича - першого віце-президента багатофункціонального підприємства «Солідарність», м.Київ
МАСЕЛЬСЬКОГО Степана Івановича - голову Балаклійської районної державної адміністрації, Харківська область
МИТРОФАНОВА Олександра Олександровича - генерального директора Миколаївської обласної державної телерадіокомпанії
МОРОЗОВА Володимира Васильовича - першого проректора Херсонського державного аграрного університету
НЕСТРУГІНА Сергія Івановича - віце-президента акціонерного товариства «Українська промислова енергетична компанія», м.Харків
НОВОХАТЬКА Леоніда Михайловича - першого заступника генерального директора Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ», м.Київ
ОРМЕЛІ Володимира Юрійовича - голову Асоціації кримських караїмів «Кримкарайлар», м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим
ПАВЛІША Василя Михайловича - директора товариства «Відродження», Нижньосірогозького району, Херсонська область
ПЕРЕГУДОВА Дмитра Олександровича - директора державної госпрозрахункової зовнішньоторговельної та інвестиційної фірми «Укрінмаш» державної компанії «Укрспецекспорт», м.Київ
ПЕРИХА Анатолія Михайловича - голову правління акціонерного товариства «Дарницький завод ЗБК», м.Київ
ПІРУСА Володимира Степановича - доцента Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ
ПІСНОГО Василя Михайловича - начальника Головного управління МВС України у Львівській області
ПУСТОВОГО Ігоря Васильовича - голову секретаріату Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна - Світ», м.Київ
СЛАПЧУКА Василя Дмитровича - письменника, м.Луцьк, Волинська область
ТЕЛЕШМАНА Василя Григоровича - директора товариства «Дністрові роси» Кельменецького району, Чернівецька область
ТИМОШЕНКА Миколу Єгоровича - керівника секретаріату громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації
ТОЛЧИНА Станіслава Марксовича - генерального директора державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область
ФЕДОРКІНА Сергія Івановича - ректора Національної академії природоохоронного та курортного будівництва, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим
ШЕВЧЕНКА Геннадія Миколайовича - генерального директора товариства «Будсервіс», смт Кирилівка, Запорізька область

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

КОРОБКОВА Бориса Олександровича - командира відділення загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, м.Красний Луч, Луганська область

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АНТОНІЧЕВУ Лідію Іванівну - викладача Дитячої хореографічної школи при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України імені Павла Вірського, м.Київ
БАС Ніну Павлівну - генерального директора акціонерного товариства «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня»
БЕСПОПОВЦЕВУ Світлану Теодозіївну - заступника керівника апарату - начальника відділу апарату Тернопільської обласної державної адміністрації
БУЛАТОВУ Марію Михайлівну - завідувача кафедри Національного університету фізичного виховання і спорту України, м.Київ
БОЙКО Аллу Микитівну - завідувача кафедри Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г.Короленка
ГІТЛЯНСЬКУ Олену Самійлівну - кореспондента Українського незалежного інформаційного агентства «Україна» (УНІАН), м.Київ
ГУБЕНКО Марію Кас’янівну - голову ревізійної комісії Київського відділення Української спілки в’язнів – жертв нацизму
ДЖЕМІЛОВУ Сафінар - голову Ліги кримськотатарських жінок, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим
ДУБИЦЬКУ Ніну Федорівну - генерального директора сільськогосподарського підприємства «Гринчуцьке» Кам’янець-Подільського району, Хмельницька область
ЖИЛАН Галину Миколаївну - заступника директора підприємства «Агрофірма «Шахтар», м.Краматорськ, Донецька область
КАЛЄТНІК Антоніну Андріївну - члена благодійного фонду «Майбутнє наших дітей», м.Київ
КЛЕПАЦЬКУ Ніну Пилипівну - швачку акціонерного товариства «Санта Україна», м.Первомайськ, Миколаївська область
КОРОЛЬОВУ Раїсу Іванівну - директора спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №58 міста Севастополя
КРАМАР Світлану Йосипівну - начальника відділу апарату Черкаської обласної державної адміністрації
КРИСУ Марину Броніславівну – президента благодійного фонду «Товариство «Приятелі дітей», м.Київ
МАНАСТЕРСЬКІ Ольгу - почесного члена Союзу українок Америки
НЕСВЕТОВУ Ольгу Миколаївну - майстра дільниці акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання імені М.В.Фрунзе»
НІКОЛЕНКО Лілію Сергіївну - старшого прокурора відділу Головного управління Генеральної прокуратури України
ОСАДЧУ Віру Миколаївну - завідувача кафедри Харківської державної академії культури
ПАВЛИЦЬКУ Валентину Максимівну - голову правління асоціації «Луганськмолоко»
РАДАЄВУ Аллу Анатоліївну - начальника відділу апарату Житомирської обласної державної адміністрації
РОМАНЕНКО Ірину Михайлівну - заступника директора - начальника управління державного підприємства «Миколаївський регіональний центр стандартизації та сертифікації»
РОХОВУ Наталію Абібуллаївну - голову Дунаєвецької районної державної адміністрації, Хмельницька область
СЕНЧИК Валентину Андріївну - голову правління акціонерного товариства «Блок Агросвіт» Ічнянського району, Чернігівська область
СУПОНЬКІНУ Людмилу Петрівну - керівника народного ансамблю сучасного танцю «Сузір’я Едельвейс» Рівненського міського палацу культури
ЧИКАЛЕНКО Ольгу Назарівну - професора Київського національного університету культури і мистецтв
ШИПКО Валентину Григорівну - директора навчально-виховного комплексу №57 «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія», м.Дніпропетровськ
ШИКЕРИНЕЦЬ Ольгу Іванівну - начальника управління Новоукраїнської районної державної адміністрації, Кіровоградська область
ЯКИМЕНКО Олену Олександрівну - начальника управління Одеської міської ради
ЯЦКАНИЧ Олену Юсупівну - керівника народного хореографічного колективу шоу-балету «Сучасник» Мукачівського міського будинку культури

Нагородити орденом Данила Галицького

АГЕЄВА Віталія Валерійовича - начальника відділу департаменту Міністерства оборони України, полковника
БОДНАРЯ Василя Євгеновича - заступника керівника департаменту - керівника управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України
ГОРАКА Андрія Григоровича - митрополита Львівського і Сокальського Андрія
ДРИГИНИЧА Романа Володимировича - заступника голови – керівника апарату Запорізької обласної державної адміністрації
ДУДКУ Олександра Івановича - голову Гуляйпільської районної державної адміністрації, Запорізька область
ЛЕВИЦЬКОГО Василя Юрійовича - командира військової частини внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, полковника
ТАТІЄВСЬКОГО Володимира Дмитровича - заступника начальника управління Секретаріату Кабінету Міністрів України
ТКАЧУКА Володимира Федоровича - голову Володимирецької районної державної адміністрації, Рівненська область

Нагородити медаллю «За військову службу Україні»

БЛИЗНЮКА Сергія Вікторовича - полковника внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України
КОНДРАТЮКА Валерія Віталійовича - начальника Апарату Голови Служби безпеки України, генерал-майора
НАЗАРОВА Анатолія Анатолійовича - начальника Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області, генерал-майора
СУПРУНА Андрія Анатолійовича - начальника Центру Служби безпеки України, полковника

Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня

ГУДЕНКА Валерія Євгеновича - підполковника міліції
ОМЕЛЬЧЕНКА Віктора Вікторовича - прапорщика внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України

Нагородити медаллю «За врятоване життя»

ГОЛБАНА Дмитра Вікторовича - заступника командира роти військової частини управління Південного територіального командування внутрішніх військ МВС України, м.Одеса
РЯБОШАПКУ Сергія Миколайовича - начальника зміни оперативно-координаційного центру Головного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Донецькій області

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

КИДИСЮК Ольгу Іванівну - заступника начальника відділу Головного управління Генеральної прокуратури України
МОСКАЛЯ Роберта - єпископа Української католицької єпархії у місті Парма, США
РЕЗНЮК Раїсу Іларіонівну  - наукового співробітника Національного музею героїчної оборони і визволення Севастополя
УСОВА Сергія Олексійовича - водія цеху акціонерного товариства «Комсомольське рудоуправління», Старобешівський район, Донецька область
ХОБОТА Віктора Степановича - начальника дочірнього будівельно-монтажного підприємства «Лебединпромбуд» акціонерного товариства «Сумбуд», Сумська область
ЧЕРНІКОВА Юрія Вікторовича - голову Севастопольської міської незалежної профспілки працівників транспорту
ШЕВЕЛЬОВУ Зою Антонівну - начальника служби у справах дітей Очаківської районної державної адміністрації, Миколаївська область

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

АБАДЖЯНУ Гаррію Артушевичу - художньому керівникові Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський», м.Харків
БАБИЧ Тетяні Василівні  - артистці пісенного дуету «Тетяна + Андрій», м.Дніпропетровськ
БАБИЧУ Андрію Федоровичу  - артистові пісенного дуету «Тетяна + Андрій», м.Дніпропетровськ
БЕНЧ Ользі Григорівні - диригентові, заступникові Міністра культури і туризму України, м.Київ
ЗЕЛІЗНІЙ Дарії Іванівні - артистці Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів
МАЛОМУЖ Тетяні Антонівні - керівникові тріо бандуристок академічного оркестру народної та популярної музики Національної радіокомпанії України, м.Київ
ПОПОВІЙ Аллі Борисівні - солістці-вокалістці творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», м.Київ
ПОТАПОВУ Валентину Олександровичу - артистові симфонічного оркестру Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка, м.Київ
ЯЦИНЯКУ Василю Ільковичу - директорові – художньому керівнику Галицького камерного хору, м.Львів

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ІГНАЩЕНКУ Анатолію Федоровичу - почесному члену Академії мистецтв України, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

АНДРЮЩЕНКО Вікторії Іванівні - солістці балету Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина», м.Київ
БАТАЛОВІЙ Ельзарі Халітівні - солістці-вокалістці, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим
ДЕМИДОВІЙ Віолі Григорівні - доцентові кафедри Одеської державної музичної академії імені А.В.Нежданової
КОНОВАЛОВІЙ Ганні Олексіївні - старшому викладачеві кафедри Київського національного університету культури і мистецтв
КОНОНОВУ Миколі Миколайовичу - артистові оркестру Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка, м.Київ
КОЦАБІ Ігорю Ярославовичу - солістові-вокалісту заслуженої академічної капели України «Трембіта», м.Львів
ЛЕВАШОВУ Олексію Володимировичу - солістові балету Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м.Київ
ЛІСЕНБАРТУ Вячеславу Олександровичу - артистові Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, м.Київ
МАТЮШЕНКО-МАТВІЙЧУК Валентині Володимирівні - солістці-вокалістці Національної філармонії України, м.Київ
НЕТРЕБ’ЯКУ Степану Григоровичу - артистові оркестру народних інструментів заслуженого ансамблю України «Галичина», м.Львів
ПАЩУКУ Сергію Михайловичу - солістові опери Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка, м.Київ
ТУРЧАКУ Денису Валерійовичу - солістові балету Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м.Київ
ФУРДИЧКУ Андрію Орестовичу - естрадному співакові, м.Київ
ХОЦЯНОВСЬКІЙ Людмилі Францівні - солістці театру «Сузір’я Аніко», м.Київ
ЧИЖЕНКО Марині Владиславівні - солістці-вокалістці Харківської обласної філармонії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

МОЛОЖУ Олександру Єгоровичу - начальникові комплексної архітектурно-реставраційної майстерні №2 Інституту «УкрНДІпроектреставрація», м.Київ
ШТЕРБУЛЬ Наталії Анатоліївні - архітекторові, начальнику управління Одеської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ГРИЦЕНКУ Євгенію Васильовичу - директорові Катеринопільського підприємства «Агрошляхбуд», Черкаська область
КАМЄНЄВУ Віктору Олексійовичу - генеральному директорові товариства «Бюро інвестиційних проектів - проектний менеджмент», м.Київ
НАУМЦЮ Ігорю Володимировичу - голові спостережної ради акціонерного товариства «Малинський каменедробильний завод», Житомирська область
РУДИКУ Володимиру Івановичу - директорові товариства «МЖК-1», м.Київ
СЛІПЕЦЬКОМУ Володимиру Михайловичу - віце-президентові акціонерного товариства холдингової компанії «Київміськбуд»
ЧУРИЛОВУ Валерію Володимировичу - генеральному директорові товариства будівельної фірми «Рембудсервіс», смт Чабани, Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»

ПОПОВУ Степану Івановичу - провідному інженерові-конструктору акціонерного товариства «Азовмаш», м.Маріуполь, Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

БОДНАР Валентині Володимирівні - директорові Бендерської української гімназії №3 імені І.Котляревського, Республіка Молдова
ГНАТЮКУ Юрію Михайловичу - учителеві Підгайчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Івано-Франківська область
ЛЕБІДЬ Світлані Василівні - директорові комунального закладу освіти «Навчально-реабілітаційний центр «Горлиця», м.Дніпропетровськ
ПИЛИПЕНКО Олександрі Олександрівні - учительці загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м.Роздільна, Одеська область
ПІНЬКАС Людмилі Федорівні - учительці загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Херсонського Таврійського ліцею мистецтв
СЕРБІНІЙ Галині Володимирівні - учительці Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №13
ФІЛІПОВІЙ Тетяні Володимирівні - заступникові директора Луганської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1
ЧЕРЕПЕНЬКО Клавдії Петрівні - вчителеві-методисту комунального закладу освіти «Навчально-реабілітаційний центр «Горлиця», м.Дніпропетровськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

АВРАМЕНКО Олесі Олександрівні - завідувачеві лабораторії Інституту проблем сучасного мистецтва, м.Київ
ГУЛИНУ Петру Анатолійовичу - художникові станкової та книжкової графіки, м.Львів
ОЛІЙНИК Олександрі (Лесі) Степанівні - секретареві правління Національної спілки композиторів України, м.Київ
СКОРИХ Олександру Митрофановичу - скульпторові, м.Донецьк
ЦЕЛЮХУ Степану Андрійовичу - директорові Дашавської музичної школи імені Філарета Колесси, Львівська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ГРИЦЯКУ Ігорю Андрійовичу - завідувачеві кафедри Національної академії державного управління при Президентові України, доктору наук з державного управління, професорові
ПОДОЛЬСЬКОМУ Василю Васильовичу - заступникові директора Інституту педіатрії, акушерства і гінекології Академії медичних наук України, доктору медичних наук, професорові
СВІДЗИНСЬКОМУ Анатолію Вадимовичу - професорові, завідувачу кафедри Волинського національного університету імені Лесі Українки, доктору фізико-математичних наук

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

АФОНІНУ Олександру Васильовичу - директорові Інституту ефіроолійних та лікарських рослин Української академії аграрних наук, м.Севастополь
БЕДРЕЗІ Світлані Миколаївні - директорові департаменту Одеської міської ради
БИЧОК Ганні Іванівні - начальникові управління Національної телекомпанії України, м.Київ
БУРМАЦІ Миколі Олексійовичу - членові Комісії з цінних паперів та фондового ринку
ДЖУРИНСЬКОМУ Олегу Олександровичу - заступникові генерального директора товариства «ВіДі Груп», Київська область
ДИБІ Михайлу Івановичу - начальникові Контрольно-ревізійного управління в місті Києві
ДЬЯКОВІЙ Ользі Василівні - директорові департаменту – головному бухгалтеру Фонду державного майна України
КЛАДІЄВУ Володимиру Миколайовичу - головному консультантові Головної служби Секретаріату Президента України
КОЗОДОЮ Леоніду Кириловичу - голові постійної комісії Вінницької обласної ради
ЛАЗАРЮ Петру Даниловичу - начальникові управління Закарпатської обласної державної адміністрації
МУХІНУ Олексію Олександровичу - директорові державного підприємства «Державний центр з питань відновлення платоспроможності та банкрутства», м.Київ
НОВОСЕЛЬСЬКОМУ Зіновію Мар’яновичу - заступникові Тернопільського міського голови - начальнику управління Тернопільської міської ради
ПЕНТЮК Ірині Костянтинівні - фінансовому директорові акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Вінницяобленерго»
РОЗЕНБЛАТУ Едуарду Мусійовичу - редакторові відділу газети «Прес-Центр», м.Черкаси
РОМАНОВІЙ Людмилі Сергіївні - завідувачеві сектору Головної служби Секретаріату Президента України
САВЧУКУ Валерію Федоровичу - начальникові Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області
ХОЛОДНЮКУ Зеновію Васильовичу - заступникові Голови державної служби автомобільних доріг України
ЯНЧЕНКО Зінаїді Борисівні - начальникові головного управління Житомирської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

КОНСТАНТИНОВУ Валерію Миколайовичу - начальникові спеціалізованої дільниці відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС», Миколаївська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ВЕРГЕЛЕСУ Олегу Анатолійовичу - редакторові відділу газети «Дзеркало тижня», м.Київ
ГЕРЕНКО Світлані Василівні - позаштатному кореспондентові газети «Сумщина»
ГРИНЮКУ Василю Михайловичу - заступникові головного редактора товариства «Редакція газети «Молодий буковинець», м.Чернівці
ГРОМНИЦЬКОМУ Юрію Вікторовичу - ведучому програми творчо-виробничого об’єднання «Новини» Національної телекомпанії України, м.Київ
ДОРОШ Світлані Григорівні - шефу-кореспондентові представництва Британської радіомовної корпорації (Бі-Бі-Сі) у Києві
ЗАМЯТІНУ Віктору Веніаміновичу - завідувачеві відділу Головної служби Секретаріату Президента України
ІЩЕНКУ Віктору Григоровичу - головному редакторові Кіровоградського обласного тижневика «Селянська газета»
ЇВЖЕНКО Тетяні Григорівні  - власному кореспондентові «Независимой газеты» в Україні, м.Київ
КУЛЬЧИНСЬКОМУ Миколі Георгійовичу - директорові акціонерного товариства «Радіо Трек», м.Рівне
ЛОЗАН Уляні Іванівні - генеральному директорові інформаційного агентства «ІнтерМедіаКонсалтинг», м.Київ
МАРТИНЧУКУ Миколі Даниловичу - директорові товариства «Агенція Тернопіль-Медіа», м.Тернопіль
НЕЧИПОРЕНКУ Валерію Петровичу - заступникові генерального директора Українського незалежного інформаційного агентства «Україна» (УНІАН), м.Київ
САЛІМОНОВИЧ Ларисі Миколаївні - власному кореспондентові газети «Україна молода» у Харківській області
ТОРГОВЕЦЬ Юлії Василівні - головному консультантові Головної служби Секретаріату Президента України
ЧУБУ Ігорю Вікторовичу - заступникові директора – головному редактору товариства «Редакція газети «Віче-інформ», Волинська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

АНІЩЕНКУ Олександру Володимировичу - начальникові головного управління Донецької обласної державної адміністрації
БОДНАРЮ Віктору Васильовичу - сімейному лікареві вищої категорії, м.Київ
ДУДНИКУ Олександру Миколайовичу - заступникові головного лікаря Черкаської обласної лікарні
ЗАБОЛОТНОМУ Тарасу Дмитровичу - завідувачеві кафедри Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького
КАНЮРІ Олександру Андрійовичу - доцентові кафедри Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, м.Київ
НГУЄН Ван Ханю - завідувачеві відділення Одеського обласного протитуберкульозного диспансеру
ОЛТАРЖЕВСЬКІЙ Надії Дмитрівні - лікареві відділення Центральної районної лікарні Києво-Святошинського району, Київська область
САХНІЙ Марії Андріївні - заступникові директора державного підприємства «Санаторій «Моршинський», Львівська область
СУСЛИКУ Миколі Петровичу - начальникові управління Житомирської міської ради
ТЕЛЕЖИНСЬКІЙ Катерині Володимирівні - науковому співробітникові Інституту онкології Академії медичних наук України, м.Київ
ЮР’ЄВУ Михайлу Миколайовичу - головному лікареві Кримської республіканської установи «Клінічна психіатрична лікарня №1», м.Сімферополь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

МАЛЯРОВУ Сергію Прокоповичу - голові правління – генеральному директору акціонерного товариства «Науково-виробничий комплекс «Київський завод автоматики імені Г.І.Петровського»
ЩЕРБЕЦЮ Миколі Геннадійовичу - технічному директорові акціонерного товариства «Українська промислова енергетична компанія», м.Харків

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

ІЛЛАРІОШИНУ Ігорю Вікторовичу - заступникові голови правління акціонерного товариства «Стахановський завод феросплавів», Луганська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ»

ТРОЯН Катерині Юліанівні - лікареві-бактеріологу Першотравневої міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини, Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

АЛІЄВІЙ Ірині Вікторівні - директорові Українського культурного центру в Бакинському слов’янському університеті, Азербайджанська Республіка
БЄЛИХ Михайлу Івановичу - директорові Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму, Луганська область
ВИХВАТЕНКУ Миколі Тимофійовичу - директорові-декану Старобільського факультету Луганського національного університету імені Тараса Шевченка
ГОДУ Борису Васильовичу - завідувачеві кафедри Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г.Короленка
ГОЛОМБ Лідії Григорівні - професорові кафедри Ужгородського національного університету
ГОРОДЕЦЬКОМУ Сергію Леонідовичу - начальникові Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою
ГРОЗАВУ Василю Дмитровичу  - начальникові відділу освіти Сторожинецької районної державної адміністрації, Чернівецька область
ЖОЛОБОК Наталі Красномирівні - начальникові управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації
КІЛЬОВІЙ Ганні Олексіївні - заступникові начальника управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
МИХАЙЛОВІЙ Любові Іванівні - завідувачеві кафедри Сумського національного аграрного університету
ОСТРОВСЬКІЙ Наталії Степанівні - завідувачеві кафедри Буковинської фінансово-економічної академії, Чернівецька область
ПЕЛЕПЕЙЧЕНКО Людмилі Миколаївні - професорові кафедри Академії внутрішніх військ МВС України, м.Харків
ПОСОХОВУ Сергію Івановичу - деканові Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна
РАДИШЕВСЬКОМУ Ростиславу Петровичу - завідувачеві кафедри Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка
СКІЛЬСЬКОМУ Дмитру Михайловичу - завідувачеві кафедри Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка, Тернопільська область
ЧМИЗІ Вірі Олександрівні - начальникові управління Національної академії державного управління при Президентові України, м.Київ
ШИХАНОВУ Руслану Борисовичу - начальникові відділу апарату Запорізької обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

МЕЛЬНИКОВІЙ Ніні Олександрівні - старшій медичній сестрі Клінічної лікарні №15 Подільського району міста Києва
ШПИТІ Олександру Олександровичу - головному державному санітарному лікареві міста Житомира

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

АНЖИЯКУ Сергію Михайловичу - завідувачеві відділу Головної служби Секретаріату Президента України
БОЛВІ Людмилі Петрівні - головному спеціалістові відділу Державного архіву Чернігівської області
ВАНДЖУРАКУ Михайлу Юрійовичу - керівникові народного аматорського родинно-фольклорного колективу Ілюків та Ванджураків, с. Віпче, Івано-Франківська область
ГЛУТКОВСЬКІЙ Любомирі Михайлівні - головному хореографу, директорові дитячого танцювального ансамблю «Полтава», м.Пітсбург, США
КАПІТУЛІ Валентині Василівні - провідному методистові Рівненського обласного центру народної творчості
КЕЛЬШУ Олександру Антоновичу - начальникові відділу Старобільської районної державної адміністрації, Луганська область
КИТАЙГОРОДСЬКІЙ Вірі Микитівні - головному редакторові газети «Буковинське віче», м.Чернівці
КОЛЄСНІКУ Ігорю Анатолійовичу - начальникові відділу департаменту Міністерства оборони України
ЛЕВИЦ


Тэги: награды, Виктор Ющенко, Житомир, Президент Украины
Полезное объявление:
Комментариев: 3
wizard
1 wizard (wizard)   • 18:27:05, 25.01.2010
+4

последняя раздача побрякушек?
Aziat
2 Темуджин (Aziat)   • 18:40:41, 25.01.2010
+6

А что, лет через 20 подобная побрякушка будет немало стоить. Нумизматические курьезы всегда в цене.
garold
3 Sergey (garold)   • 22:42:13, 25.01.2010
+4

Что то народный президент совсем за маленького украiнця забыл,хоть бы одного просто врача,колхозника,учителя, пускай теперь им рассказывает что он для них за 5лет зделал.

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus