Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Четверг, 02 Декабря 2021    08:15:39
Главная » Новости » Житомир » Экономика » 2016 » Июль » 18 » 11:20:23

Мешканець Житомирщини виграв смартфон від ПриватБанку     Реклама  

18 Июля 2016, 11:20:23 3252 3 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Мешканець Житомирщини виграв смартфон від ПриватБанку

На Житомирщині 20-річний Євгеній Коритко здійснив свою мрію з ПриватБанком. Хлопець взяв участь в акції “ПриватБанк дарує мрію” та виграв смартфон Samsung GT-19152 (Galaxy Mega 5.8).


- Я працюю майстром в училищі. У ПриватБанку обслуговуюсь вже дуже давно. Користувався раніше і самою послугою “Скарбничка”, єдине що не встановлював фінансової цілі. А тут прочитав на сайті банку, що є така акція і зареєструвався, - розповів Євгеній Коритко.

Хлопець не сподівався на перемогу і був приємно вражений, коли йому повідомили про перемогу.

“Навіть коли зареєструвався в акції - все одно не вірив, що зможу щось виграти, адже в наш час люди звикли вважати, що перемогу віддають родичам, рідним, знайомим. Тому не передати моїх емоцій, коли дізнався що я виграв смартфон. Такі акції дуже потрібні для українців. Я стежитиму й за іншими акціями ПриватБанку, сам буду брати участь і радити своїм друзям”, - наголосив Євгеній Коритко. 

Акція стартувала з 1 травня 2016 року та триватиме до 31 серпня цього року. Кожен клієнт банку може здійснити свою мрію завдяки ПриватБанку.

Щоб стати учасником акції треба підключити послугу “Скарбничка”, встановити ціль накопичення і зареєструватись в акції. Якщо ж у клієнта вже є така послуга і визначена ціль, слід лише зареєструватись в акції. Переможці обираються випадковим визначенням. Щомісяця банк здійснює мрію п'ятьох клієнтів. 

“Скарбничка” — це сервіс, який дозволяє клієнтам ПриватБанку легко та непомітно накопичити кошти, відкладаючи гроші з кожного надходження на картку; з кожної витрати з картки; округлюючи витрати до 1 грн, 10 грн або до 100 грн (решта на “Скарбничку”); регулярним переказом фіксованої суми раз на місяць.

Клієнтам ПриватБанку не потрібно ходити до відділень, підключити таку послугу можна у Приват24, в банкоматі чи  терміналі самообслуговування. За бажанням клієнта співробітники ПриватБанку мають змогу підключити клієнта до цієї послуги і у відділенні банку.

Для користувачів смартфонами ПриватБанк пропонує мобільний додаток “Скарбничка” як для систем Android, так і iOS. Мобільний додаток для користувачів послуги «Скарбничка» дозволяє бачити, скільки грошей уже зібрано, зручно налаштовувати умови накопичення, а також переглядати суми поповнення за місяць або півроку.

Реєструйтесь та отримайте шанс на здійснення мрії!


Тэги: Победитель, ПриватБанк, акция

Новости партнеров
Комментариев: 3
trabus
1 Валентин (trabus)   • 13:18:03, 18 Июля 2016 [Материал]

Подозрительно старый смарт.
Cobalt
2 Cobalt (Cobalt)   • 18:41:16, 18 Июля 2016 [Материал]

Думаете, обноски каламойскАгА? ;-))
trabus
3 Валентин (trabus)   • 12:35:15, 19 Июля 2016 [Материал]

Точно его.
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus