Журнал Житомира
Новости сегодня: Пятница, 20.04.2018    21:18:06
2016 » Июль » 1812:20:23

Мешканець Житомирщини виграв смартфон від ПриватБанку     РЕКЛАМА  

Мешканець Житомирщини виграв смартфон від ПриватБанку
18.07.2016
12:20:23
2742
3

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

На Житомирщині 20-річний Євгеній Коритко здійснив свою мрію з ПриватБанком. Хлопець взяв участь в акції “ПриватБанк дарує мрію” та виграв смартфон Samsung GT-19152 (Galaxy Mega 5.8).


- Я працюю майстром в училищі. У ПриватБанку обслуговуюсь вже дуже давно. Користувався раніше і самою послугою “Скарбничка”, єдине що не встановлював фінансової цілі. А тут прочитав на сайті банку, що є така акція і зареєструвався, - розповів Євгеній Коритко.

Хлопець не сподівався на перемогу і був приємно вражений, коли йому повідомили про перемогу.

“Навіть коли зареєструвався в акції - все одно не вірив, що зможу щось виграти, адже в наш час люди звикли вважати, що перемогу віддають родичам, рідним, знайомим. Тому не передати моїх емоцій, коли дізнався що я виграв смартфон. Такі акції дуже потрібні для українців. Я стежитиму й за іншими акціями ПриватБанку, сам буду брати участь і радити своїм друзям”, - наголосив Євгеній Коритко. 

Акція стартувала з 1 травня 2016 року та триватиме до 31 серпня цього року. Кожен клієнт банку може здійснити свою мрію завдяки ПриватБанку.

Щоб стати учасником акції треба підключити послугу “Скарбничка”, встановити ціль накопичення і зареєструватись в акції. Якщо ж у клієнта вже є така послуга і визначена ціль, слід лише зареєструватись в акції. Переможці обираються випадковим визначенням. Щомісяця банк здійснює мрію п'ятьох клієнтів. 

“Скарбничка” — це сервіс, який дозволяє клієнтам ПриватБанку легко та непомітно накопичити кошти, відкладаючи гроші з кожного надходження на картку; з кожної витрати з картки; округлюючи витрати до 1 грн, 10 грн або до 100 грн (решта на “Скарбничку”); регулярним переказом фіксованої суми раз на місяць.

Клієнтам ПриватБанку не потрібно ходити до відділень, підключити таку послугу можна у Приват24, в банкоматі чи  терміналі самообслуговування. За бажанням клієнта співробітники ПриватБанку мають змогу підключити клієнта до цієї послуги і у відділенні банку.

Для користувачів смартфонами ПриватБанк пропонує мобільний додаток “Скарбничка” як для систем Android, так і iOS. Мобільний додаток для користувачів послуги «Скарбничка» дозволяє бачити, скільки грошей уже зібрано, зручно налаштовувати умови накопичення, а також переглядати суми поповнення за місяць або півроку.

Реєструйтесь та отримайте шанс на здійснення мрії!


Тэги: Победитель, ПриватБанк, акция   
Объявление:
Комментариев: 3
trabus
1 Валентин (trabus)   • 14:18:03, 18.07.2016
+1

Подозрительно старый смарт.
Cobalt
2 Cobalt (Cobalt)   • 19:41:16, 18.07.2016
0

Думаете, обноски каламойскАгА? ;-))
trabus
3 Валентин (trabus)   • 13:35:15, 19.07.2016
0

Точно его.
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus