Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 05.03.2021    04:04:44
Главная » Новости » Житомир » Политика » 2020 » Октябрь » 20 » 14:37:37

Віктор Євдокимов: Житомиру потрібен екстрений план по боротьбі з COVID-19   PR  

20.10.2020, 14:38:37 2137 8 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Віктор Євдокимов: Житомиру потрібен екстрений план по боротьбі з COVID-19

Сьогодні, 20 жовтня Верховна Рада підтримала Постанову "Про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз".

 Документом, зокрема, передбачено:

  • Створення штабу по боротьбі з вірусом, який очолить президент;
  • проведення масових тестувань;
  • збільшення потужностей лабораторій;
  • перепрофілювання лікарень для лікування коронавірусу.

Також планується ввести в дію єдину загальнодержавну багатоканальну телефонну лінію для тих, хто має симптоми чи вже боліє коронавірусом для проведення безкоштовного тестування та надання невідкладної допомоги.

В кожному регіоні планується створення мобільних бригад для забору у пацієнтів біологічного матеріалу за місцем проживання та транспортування в лабораторію.

Цьогорічна пандемія — виклик всій світовій медицині. Попри всі ті кроки, які робить місцева та обласна влада, медичні заклади не готові для надання своєчасної та якісної допомоги, а персонал лікарень та поліклінік належним чином не захищений. Тож активно долучитися до планів Верховної Ради повинне і місцеве управління.

«Йдеться не про текст на папері. Сьогодні вже стоїть питання життя наших громадян. Ми маємо впровадити екстрений план першочергових заходів у боротьбі з поширенням COVID-19. Це питання номер 1. Треба залучити до розробки цього плану не лише представників органів місцевого самоврядування, лікарів, науковців, а й громадських діячів, представників бізнесу. Подібні стратегії вже працюють у багатьох країнах Європи та світу», — говорить кандидат на посаду міського голови Житомира  Віктор Євдокимов. 


Він вважає, що такий план — це справжній дієвий механізм у боротьбі з коронавірусом. Гроші на це не повинні виділятися лише з міського бюджету. Свій внесок у збереження громадського здоров’я мають зробити і бізнесмени: «Інвестиції у здоров’я наших громадян — найкраще вкладення грошей. Здорова нація — це наше майбутнє, про яке потрібно турбуватися щодня, а не лише з якоїсь нагоди».

На переконання Віктора Євдокимова, виключно місцева влада несе відповідальність за розвиток комунальних медичних закладів, їх оснащення та кадрове забезпечення. 

«Тож варто вже усвідомити, що це — новий рівень відповідальності за здоров’я житомирян, за їхнє майбутнє. А значить треба впроваджувати політику охорони здоров’я відповідно до вимог сьогодення», — зауважив кандидат на посаду міського голови Житомира Віктор Євдокимов. 


Розв'язування надскладних медичних проблем в місті потребує чіткого стратегічного бачення розвитку медичної сфери, підзвітність та прозорість витрат міського управління. Інструменти втілення цієї стратегії мають бути сформовані в цільові програми розвитку. А міська влада та депутати не лише відчувати, а й нести персональну відповідальність перед громадою. 

Кандидат на посаду міського голови Житомира Віктор Євдокимов зазначив, що готовий взятися за таке не просте питання і у найкоротші терміни представити цей план на громадське обговорення.
 

Новости партнеров

Комментариев: 6
Artmaker
1 Евгений (Artmaker)   • 14:39:11, 20.10.2020 [Материал]

Судя по глазам, с планом все сложилось))
Marek
2 Стас (Marek)   • 15:05:07, 20.10.2020 [Материал]

Еще один контролер. А работать не пробовал?
Marek
3 Стас (Marek)   • 15:10:19, 20.10.2020 [Материал]

А вот Рудь украл у житомирян датчик уровня радиации и на его место всунул свою фамилию. А в предыдущем новостном сообщении ЗАПРЕТИЛ добавлять комменты .
-Вам такой депутат нужен, а житомирцы?
Fedya
5 Jose (Fedya)   • 19:37:54, 20.10.2020 [Материал]

а ты(вы) сам-то "житомирец"?
Artmaker
4 Евгений (Artmaker)   • 15:33:22, 20.10.2020 [Материал]

Рудь и Зубко слишком высоко вознеслись, чтобы позволить смердам касаться своего имени даже коментами)
Люда "Апач" и Петя "Блек Хок", поделили небо)))
LondoN
6 Сергей (LondoN)   • 22:20:31, 20.10.2020 [Материал]

Приватизувати всі держпідприємства і не буде завідки п№3дити, це раз! Якшо ви уклали договір на десятки мільйонів гривень на реконструкцію/будівництво тощо якогось об"єкту, то якого хєра, потім ціна виростає в рази??? Це 5лять господар свого міста??? Ви коли ремонт в квартирі/будинку робите, вам сказали ціну, закупили все, заплатили за роботу, а потім вам кажуть, треба ще стільки ж! Це по вашому норм? У мера це норма! Про що далі мова???
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus