Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 26 Сентября 2021    15:39:38
Главная » Новости » Житомир » Общество » 2021 » Июнь » 18 » 17:16:37

Велика Козацька Рада відбулася 12 червня у Житомирі. ФОТО

18 Июня 2021, 17:16:37 4578 20 Читати українською мовою Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Велика Козацька Рада відбулася 12 червня у Житомирі. ФОТО

12 червня 2021 відбулись загальні збори громадської організації Крайове козацьке товариство Житомирське «Поліська Січ». Були присутні делегати з усієї Житомирської області з усіх районів, міст та сіл. У порядку денному були наступні питання:
 • Звіт отамана товариства (голови організації) та підтвердження його повноважень на наступний звітний термін
 • Вибори наказного отамана громадської організації
 • Вибори Ради Організації
 • Вибори Ревізійної комісії Організації
 • Про роботу над виданням книги «Честь і Віра»

Звіт отамана козаки прийняли одноголосно, повноваження отамана Олександра Коцюбка підтвердили, обрали наказного отамана – першого помічника голови організації, Козацьку Раду, Ревізійну комісію.

Під час загальних зборів провели урочистий прийом в козаки. Крайовий отаман генерал-осавул козачого війська Олександр Коцюбко щиро привітав нових козаків та побажав їм бути гідними громадянами України, наказав берегти та захищати рідну землю, розбудовувати нову квітучу Державу.

Провели нагородження членів організації – козаків, які внесли вагомий внесок у розвиток козацького руху на Житомирщині, боротьбу з короновірусом , а саме:
 • Гнатчук Сергій Іванович, м. Житомир, за допомогу медичним закладам області ( подарував Попільнянській районній лікарні багатофункціональні ліжка 4 шт, ходунки 4 шт, інвалідні візки 2 шт, медичні меблі для 4-х ліжкомісць, амбулаторії МНС, м. Житомир, - багатофункціональне ліжко 1 шт, ходунки 1 шт, медичні меблі для 1-го ліжкомісця) був нагороджений орденом «Честь» та Козацьким Універсалом , а також отримав подяки від Житомирської обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та грамоту від Попільнянської селищної ради
 • Ходоровський Сергій Андрійович, м. Житомир, за допомогу медичним закладам області (подарував Попільнянській районній лікарні багатофункціональні ліжка , ходунки, інвалідні візки , медичні меблі для ліжкомісць) був нагороджений орденом «Віра» та Козацьким Універсалом , а також отримав подяки від Житомирської обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації, та грамоту від Попільнянської селищної ради
 • Пасічник Володимир Григорович, с. Паволоч, за допомогу медичним закладам області (подарував Попільнянській районній лікарні медичний одяг) був нагороджений Козацьким Універсалом , а також отримав подяки від Житомирської обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації,
 • Гавіцький Леонід Іванович, м. Баранівка, за допомогу медичним закладам області (подарував лікарням Баранівського району та Довбиському хоспісу - (будинку престарілих) - медичний одяг) був нагороджений Козацьким Універсалом , а також отримав подяки від Баранівської районної ради, Баранівської районної державної адміністрації
 • Гарбуз Володимир Степанович, м. Житомир, за надання юридичної допомоги дитячим закладам міста Житомира був нагороджений Козацьким Універсалом
 • Чорновол Костянтин Петрович, м. Житомир, за суттєвий внесок у розбудову козацької організаці та виготовлення двох прапорів був нагороджений Козацьким Універсалом.
 • Міскевич Микола Олександрович, м. Житомир, за надання допомоги у розбудові Глибочицького ліцею (подарував будівельні та оздоблювальні матеріали для капітального ремонту ліцею) був нагороджений Козацьким Універсалом.
 • Підручний Петро Михайлович, с. Ворсівка, за волонтерську діяльність був нагороджений Козацьким Універсалом
 • Чистяков Олег Володимирович, м. Житомир, за активну громадську позицію та вагомий внесок у волонтерську діяльність щодо оплати та організації доставки багатофункціонального ліжка солдату антитерористичної операції у місто Любар був нагороджений Козацьким Універсалом.

Велика робота проведена щодо видання книги «Честь і Віра». Зараз книга вже підготована для видання, сплачено аванс за друк книги. Книга «Честь і Віра» розповідає про 30-річну історію «Поліської Січі». Саме у цьому році виконується 30 років «Поліській Січі». Книга розповідає про історію організації, про козаків «Поліської Січі», а також про історію козацтва Житомирської області з часів Б. Хмельницького, Богуна, Виговського та інших Козачих Гетьманів. Саме у Житомирській області формувались козачі полки, щоб відбивати напади ворогів на Україну. У Паволочі формував свої полки Б. Хмельницький, Паволоцький полк – адміністративно територіальна і військова одиниця України, був створений у червні 1648 року. За реєстром 1654 року у полку налічувалось 14 міст і містечок. Місто Паволоч – це була фортеця.

Про час виходу книги «Честь і Віра» ми повідомимо громадськість.

Також козаки Житомирської області вшанували пам’ять козаків та воїнів, які загинули та поклали життя за волю України
Хочу відмитити, що нагородженим козакам голова обласної ради Володимир Федоренко та голова обласної адміністрації Віталій Бунечко, надали дуже доречне визначення «за патріотизм»

Це дійсно патріотизм. Тому що ці козаки придбали за власні кошти багатофункціональні медичні ліжка іноземного виробництва, ходунки, меблі, медичний одяг та подарували все це медичним закладам для боротьби з COVID-19 та для ліквідації наслідків епідеміологічної ситуації . Інші козаки також витрачали власні кошти, час, сили для розбудови України
Вбачаю, що це є свідчення справжнього патріотизму, людяності, слави українського народу, котрий у тяжкий час приходить на допомогу Державі. Це є яскравий приклад справжнього козацького благородства на Житомирщині. Тому ці люди заслуговують, щоб про них знала вся Житомирська область.

Усіх бажаючих приєднатися до козацького братства – вступити до лав козаків, запрошуємо до нашої організації, гендерних обмежень немає, бажаючий має бути повнолітнім, більш вікових обмежень немає.

З усім козацьким товариством
Крайовий отаман «Поліської Січі»
генерал-осавул Українського козацтва   Олександр КоцюбкоНовости партнеров
Комментариев: 20
predi
1 predi (predi)   • 21:04:41, 18 Июня 2021 [Материал]

Не цікаво, але в анфас!
Це якесь зборище неформалів котрі видають себе за казаків, чи це угрупування десь зарєєстровано офіційно і мають всі дозвільні документи?
і чому воно орієнтовано на вату а не на Україну?
І чому хтось комусь десь присвоїв хенераль клоповника котрий носить цю форму, якщо можна, документ в студію.
Бо невизнані хенерали повинні лампаси носити тільки на спортивних штанях. То будуть документи ватний хенерал-клоповнік і офіційний дозвіл на ношення військової форми?
Ивасик
3 Телесик (Ивасик)   • 02:23:27, 19 Июня 2021 [Материал]

Запоминайте лица. Это те, кто нагайкой будут вас и нас ганять, когда не дай бог сюда придет руське мир!
pushistik13
4 Пушистик (pushistik13)   • 11:12:53, 19 Июня 2021 [Материал]

русский мир даже не смотрит в эту сторону, а нагайкой уже обхаживают в полный рост...
predi
6 predi (predi)   • 13:53:58, 19 Июня 2021 [Материал]

Ти маєш на увазі мацкву, пітер і інші міста кацапії де це роблять?
То шось ти дуже скромно обозначив ті засоби котрі кацапи примінюють до свого народу.
Там не нагайки йдуть в діло, а дубінки котрі на порядок підвищують сприйняття больового синдрому, але потім іще добавляють чи колінами в голову, чи кулаками в ребра чи інші місця!
У поребрику камені з неба це благо в порівнянні з їх ОМОНом котрий відкрито катує безневинних людей котрі вийшли прогулятись в декілька чоловік, а ті наче вівці на закланні, йдуть в це пекло, на побиття і коли випускають, то стоячи на колінах дякують педофільному пупкіну за те що дав прожити ще декілька днів без побоїв.
Країна терпіл і народ, котрий стоїть на колінах перед кремлівським педофілом і развращенцем маючи при цьому найнижчий в Европі рівень життя, НІКОЛИ НЕ БУДЕ ВІЛЬНИМ!
Рабів кацапії влада пупкіна ніколи не визнає за людей, тому що "дебіли ..лядь" бо не борються за своє майбутне радикальними методами як ми в 2014-му.
leon_ztmr
8 Алексей (leon_ztmr)   • 18:56:56, 19 Июня 2021 [Материал]

Чё те не нравится, кугуток? ОМОН, норм структура, как и Беркут у нас был. Пиздить всякое говно, типа тебя, это их задача. Убрали Беркут, теперь ты говнишь тут без умолку. При нормальной Украине пизды бы получил давным давно и не отсвечивал бы. Слава бывшим бойцам Беркута! Тем, кто служил Украине, естественно.
predi
9 predi (predi)   • 22:02:44, 19 Июня 2021 [Материал]

Так і я за це! ОМОН для кацапів це наче благо.
Тормознутий, подивись як ОМОН пі""дить росіян!
Аж душа радується. І так всі ці останні роки правління путінофашиста.
Але так їм і потрібно, бо жоден з них не здатен на активну боротьбу за свої права як це сталось в Україні і котра позбулась цього.
Тепер ставлення до росіян як до бидлятини вже стало державною політикою, а ті, наче барани, зігнули голови і мовчки терплять невиносні знущання і побої.
Дивись, бидло, своїх земляків і сходи на ці міроприємства щоб отримать свою дозу дубінок, а може і реальний срок.
https://www.youtube.com/watch?v=FYFmje3Npp4
То як тобі сподобалось відео, підар пупкінський?
TarasS
19 Тарас Стрільчик (TarasS)   • 12:21:27, 22 Июня 2021 [Материал]

У справжнього козака фуражка такого діаметру, що на неї вільно сідає дрон. А у цих фуражки - сміх, та й годі.
pushistik13
12 Пушистик (pushistik13)   • 11:39:57, 20 Июня 2021 [Материал]

нет пёсик
я имел в виду великолепного Стерненко, который в прямом эфире зарезал вашего захысныка.
SlavaNibiru
2 Святослав (SlavaNibiru)   • 22:55:09, 18 Июня 2021 [Материал]

На фото два відомих пгавих місцевих арійця (жирний і капловухий). Ще один доказ того, як різнокольорове лайно, коричневе і червоне, притягується один до одного.
leon_ztmr
7 Алексей (leon_ztmr)   • 14:13:43, 19 Июня 2021 [Материал]

Жирный с рыжей бородой это вообще треш какой-то. Животное.
nvvetal
5 Ololo (nvvetal)   • 11:17:42, 19 Июня 2021 [Материал]

5а колона (
predi
10 predi (predi)   • 22:42:45, 19 Июня 2021 [Материал]

Вибачте може за некоректність, але стесняюсь спитати.
А хто це на останньому фото стоїть в центрі в якійсь незрозумілій рузькій уніформі 60-ти десятих років, котру вже одівають лише на городні пугала, з фуражкою брежневського реалізму, з перекошеним від жаху обличчям і з випуклою фігурою в стані 9-ти місячної вагітності? Це точно чоловік, а не жінка і що це за прикид з уніформою котру лише сприймають пацієнти Гуйви?
Може якийсь переодітий бандит так маскується?
vovik-zt
14 Володимир Фролов (vovik-zt)   • 14:54:40, 20 Июня 2021 [Материал]

То справжні автентичні обладунки прадавніх козаків з Хортиці, Ви просто "нічьо нє паниімаєтє"! :)
leon_ztmr
15 Алексей (leon_ztmr)   • 17:29:07, 20 Июня 2021 [Материал]

А вторая справа неопрятная рагулина с пузом в два раза больше, чем у Коцюбко, вопросов не вызывает?
xom
11 xom (xom)   • 23:36:03, 19 Июня 2021 [Материал]

Одно интересно, почему заказывая джинсу он не оплачивает блокировку каментов. Тут тупо жадность, или мазохические наклонности?
vovik-zt
13 Володимир Фролов (vovik-zt)   • 14:52:05, 20 Июня 2021 [Материал]

"Козацька Рада" то така горілка якщо не помиляюсь?! :) А велика "Козацька Рада" то мабуть свято для атаманів-генералів війська паперового.
Читатель
16 Дмитрий (Читатель)   • 22:10:59, 21 Июня 2021 [Материал]

Дегенеральный "осавул" или "осавульный" дегенерал. Такой респектабельный и смешной
AlexIvanov
17 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 09:14:40, 22 Июня 2021 [Материал]

Вы что, работайте без выходных? И где еще один ваш товарищ,не заболел ли или ник сменил?
AlexIvanov
18 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 12:00:43, 22 Июня 2021 [Материал]

На Волкин-Волкин. Вот только не надо придумывать сказки. В "Поліській Січі" больше половины пацанов фронтовики. К примеру, "Фантик" с 2014 по 2019 годы в "Айдаре", а потом в составе ВСУ был на передовой. А ты, Волкин-Волкин, сколько прослужил? Правильно, ни одного дня, потому что являешься депутатом горсовета по фамилии Моисеев. Молодой здоровый "окурок" Молодежь пошла защищать территориальную целостность, а ты пошел в депутаты, "дерибанить" бюджетные денежки. Покажи, депутатишка, что за свою короткую жизнь сделал хорошего для людей. Подал ли кусок хлеба нуждающемуся?
TarasS
20 Тарас Стрільчик (TarasS)   • 12:24:30, 22 Июня 2021 [Материал]

А де отаман Пірожок? Без нього картина якась неповна.
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus