Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 17 Января 2022    21:38:13
Живой Журнал » Статьи » Авторская колонка » Дмитро Ткачук » Дмитро Ткачук

Новий розклад старих підходів

Автор Дмитро Ткачук

Дмитро Ткачук

все статьи автора

Взяв участь в засіданні робочої групи при ОДА з питання, що склалося на Житомирському лікеро-горілчаному заводі, а саме: спробою "завести” нове керівництво та приватизувати об’єкт державної власності.
Діалог виявився неоднозначним та дуже цікавим. Наразі питання стояло не стільки про майбутнє об’єкту, як про характер тих подій, що кояться зараз навколо заводу.

Буквально кілька моментів.
1. Головне управління Міндоходів не дає заводу акцизних марок, що вже другу добу паралізує підприємство. Формальною причиною, за словами керівника податкової, є те, що він не знає хто наразі уповноважений отримати акцизки і направив запит в Державне Управління Справами (ДУС) з проханням роз'яснень. Попри те, що до підприємства звертається діючий заступник керівника з довіреністю на право отримання марок, голова податкової не визнає її. От і питання: чи уповноважений керівник податкової на такі дії, щоб не визнавати документів чи паралізувати роботу підприємства через свої суб’єктивні сумніви.
2. Кілька днів тому на підприємство намагалась увірватись група осіб з металевими трубами. Осіб затримали та передали міліції. Попри це відомостей до ЄРДР не внесено – кримінальна справа не відкрита. А в цей же час відкрито кримінальне провадження за заявою новопризначеного керівника, якого персонал не пустив на територію підприємства. А якже «Закон один для всіх»? Що це за подвійні стандарти трактування норм Кримінального Кодексу України, згідно якого інформація про злочин повинна впродовж 24 годин вноситись до реєстру. 3. На засіданні сталася невеличка перепалка між нардепом Зубко та керівником ГУ Міндоходів в Житомирській області. Останній відмовився відповісти на питання депутата посилаючись, що не збирається двічі повторювати одне і теж. Після пояснення чиновнику, що він спілкується з народним обранцем, той перепросив за таку поведінку, бо був незнайомим з нардепом. Коробить в цій ситуації те, що чиновник вибачився за хамську поведінку лише враховуючи факт спілкування з народним депутатом, а якби то був звичайний працівник заводу? То перед ним можна було б бикувати? Це вкотре доводить відомі висновки: вертикаль впливу з часів Януковича не змінила своєї лінії. На все ті ж щаблі системи розсілись не так давно старі "нові” керівники держави. Зміна по суті так і не відбулась.

Новий розклад старих підходів Автор: Дмитро Ткачук http://dem-alliance.org/
Дмитро Ткачук | 22 Мая 2014 | Просмотров: 3552 | міндоходів, Дмитро Ткачук, Ода, Зубко, ЖЛГ, приватизація
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо