Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 17 Января 2022    03:02:18

Статьи, справочники

Житомир » Статьи » Авторская колонка » Александр Микитенко
Александр Микитенко      Авторская колонка

Александр Микитенко

Нонконформіст

статей автора: 8


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Александр Микитенко
Александр Микитенко
Заява анархістів з приводу Першотравня
В зв'язку з тим, що в інтернеті шириться неправдива інформація, нібито марш анархістів, що відбудеться першого травня, є збіговищем сепаратистів, ми змушені чітко наголосити на наших цінностях та ідеалах.
23 Апреля 2014 2778 9 3.8
Александр Микитенко
Александр Микитенко
Маніфест анархо-комуністичної молоді "Chaotic Good"
Ми, активісти анархо-руху «chaotic good», описуємо даний маніфест як концептуальне вираження наших ідей та прагнень, як програмний документ, що буде направляти нас в наших діях і звершеннях. Ми хочемо не просто засвідчити свою позицію, а й утвердити її в новій реальності. Ми хочемо змінити... ні, не цілий світ, але змінити хоч щось. Змінити на краще. А головне — змінити тут і зараз!
20 Марта 2012 9660 65 3.7
Александр Микитенко
Александр Микитенко
Похід в житомирський обласний притулок для дітей
В неділю, 22 серпня, групою молоді був здійснений похід в житомирський обласний притулок для дітей житомирської обласної ради (за адресою 3й перевулок Мануїльський 5а) з метою роздачі пакунків зі старим одягом та канцелярськими виробами (насправді, в неділю вилазку зробила лише частина групи, інші мали відвідати заклад наступного дня).
25 Августа 2010 12912 7 4.9
Александр Микитенко
Александр Микитенко
Аутотопагнозия левой идеи
С каждым днем, с каждым мгновением все больше персонально срастаясь с лево-ориентированными ценностями, параллельно отмечаю, насколько же они концептуально чужды в целом нашему постсоветскому обществу. Из всех аспектов социалистического мировоззрения в мозгах "хомо советикус" одиноким ошметком зацепилась мысль о тех давних чудных временах, когда "колбаса была по 2.20". Говоря проще, всеохватывающее представление жителей бывшего Советского Союза о левой идее строго привязано к 70-летней истории того самого Советского Союза. Который, кроме своей отвязной самоидентификации, мало чем еще демонстрировал верность этим идеям.
09 Марта 2010 3373 28 3.8
Александр Микитенко
Александр Микитенко
Cубъективные заметки проходящего мимо
На фоне всего этого болезненно мандража с разделением на своих и чужих чувствуешь себя превосходно. Тимошенко охапками раздает слонов, Янукович  сыпет литературными познаниями, а электорат снова сталкивают лбами иллюзорным мировоззренческим выбором. Наблюдая за попытками скованных одной цепью оправдывать любое гадство своих протеже, понимаешь всю ущербность монохромного восприятия. Ну, конечно, в сердце ведь Украина и Бог, а в кармане индульгенция. Так что можно погадить чуть-чуть Сегодня во имя светлого Завтра!
04 Февраля 2010 4224 26 3.7
Александр Микитенко
Александр Микитенко
Особенности национального плебисцита
Прискорбно осознавать, но люди примирились с неизбежностью выбора "большая клизма" vs "сандвич с дерьмом". Несмотря на все бравадные и нигилистические заявления, что "мы не верим никому", всё же обыватель уперто попрется на участки выбирать менее отвратного подонка. Судя по всему, тезис о голосовании по совести на людей не действует, ибо хохлы, которые составляют большую часть населения Украины, всегда пытаются не продешевить.
09 Января 2010 5493 10 4.4
Александр Микитенко
Александр Микитенко
Чим гірше - тим краще!
Звістка про розпад Демократичної коаліції наздогнала мене лише сьогодні вранці. Останнім часом все я все менше спостерігаю за боротьбою божків на політичному  олімпі...
05 Сентября 2008 6684 6 2.6
Александр Микитенко
Александр Микитенко
Суїцидальний синдром Президента
Невідворотно наближається 2010 рік... Саме така думка все глибше та глибше проникає із інтуїтивного підсвідомого в логічне свідоме будь-якого українця, який активно слідкує за політичним життям України. Головні конкуренти по президентським перегонам 2010-го занадто вже активно включилися в боротьбу. Причому – боротьбу на знищення. А дехто – на самознищення.
31 Марта 2008 6793 0 3.0