Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 25 Января 2022    10:36:00
Живой Журнал » Статьи » Авторская колонка » Олена Галагуза » Галагуза, Олена

Секрети пришестя Віри Шелудченко

Автор Олена Галагуза

Олена Галагуза

все статьи автора

У 2006 р. мером Житомира стала Віра Шелудченко. Її пришестю передували цікаві баталії, які досі нікому не були відомі. Спробуємо розібратися, чи насправді вона така вже самостійна „амазонка”, як звикли сприймати житомиряни.

По-перше, Шелудченко не витратила жодної копійки для власної виборчої кампанії. Таку щедрість виявили інші підприємці - Сергій Сухомлін та Вадим Рабіновіч. Згодом Віра Тимофіївна „віддячуватиме” цим чоловікам по повній програмі, а саме кінотеатром „Україна” та рядом інших об'єктів в місті.

На запитання, хто привів Шелдченко у політику, вона відповіла у першому інтерв'ю як кандидата в мери: „Мене туди засватав Стельмах”. Зауважимо, Володимир Стельмах нині очолює фракцію „Наша Україна” в Житомирській міській раді і має причетність до Житомирської панчішної фабрики.

З ким би мені не довелося спілкуватися у колишній команді штабу Шелудченко, вони переконані, що перемога стала наслідком скандального побиття Володимира Зубрицького. На той час Володя, як і Шелудченко, були в одній партії „Наша Україна” (зараз вона в „Єдиному центрі” - авт.). Якось він завітав на зустріч з виборцями іншого кандидата. Охоронці суперника вчинили напад на Зубрицького, внаслідок якого він потрапив в лікарню і місяць приходив до тями. На цій хвилі був розіграний чудовий сценарій, як Шелудченко захищає скривдженого і не дозволить повторити таке неподобство по відношенню до інших житомирців.

Не вдаватимуся у деталі судових позовів про визнання Шелудченко мером. Її інавгурували кілька разів. Справді дивно. Один підприємець, який свого часу палко підтримував кандидата Шелудченко, сказав, що судовий процес був куплений за фантастичний „гонорар” у Києві. Зараз цей бізнесмен попав у немилість до „королеви”, бо її пріоритети змінилися. Як кажуть, „бабло побеждает зло”.

Автор: Галагуза, Олена
Олена Галагуза | 02 Октября 2008 | Просмотров: 4923 | Галагуза
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 13
либерти
1 либерти (либерти)   • 12:51:41, 02 Октября 2008 [Материал]

"Медиаструктуры гораздо умнее людей,иначе как вы объясните тот факт,что аудитория продолжает позволять манипулировать собой и слепо верит во все глупости и надувательства,которые ей каждый день сообщают экраны телевизоров,интернет-страницы и радиоволны?" С.Минаев "Повесть о третьем сроке")
Елена! Не читали? Рекомендую!
Iваницький
2 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 15:50:22, 02 Октября 2008 [Материал]

Материал - улыбнул smile
Равно как и цитата из Минаева в комментарии - уместно smile
(несмотря на присутствие уважаемого "либерти", все же позволю себе столь "панибратский" комментарий smile - кому, как не мне, довелось "в теме поплавать" сией досхочу? :))
woland
3 WolanD (woland)   • 17:22:54, 02 Октября 2008 [Материал]

ха-ха-ха.
Який претензійний заголовок. І який туфтовий зміст.

"інших житомирців" ..... філфак плакав.

Рабінович, до речі, не Вадим, а Олександр. Але це найменша маячня з написаних.

Перемога Тимофіївни стала наслідком величезної роботи, яку проробили штаби та вона особисто.
Також це наслідок того, що її на початку кампанії конкуренти (Жорік, Развод, Рижук) не сприймали всерйоз. А коли побачили соціологію - було пізно. Тоді й почали розігрувати сценарії з міським ТВК. Я там місяць прожив. Гидота і нечисть. Втім, навіть це їм не допомогло. Перевага Шелудченко була надто явною.

А те, що зробили охоронці Развода - це злочин. Природньо, що за Зубрицького заступились його однопартійці. Тебе, до речі, серед тих людей, хто мочив разводовського на пресухах помічено не було. А в багажнику того джипа на місці Володі міг опинитись будь-хто з нашого брата...

Щодо судів, то крапку тут поставив Верховний. Ти, певно, не зовсім розумієш про що йдеться...

Оленко, як працюється у БЮТівській "Суботі"? Кінотеатр "Україна" все ще спокою не дає?

Dirty
4 Dirty (Dirty)   • 21:28:00, 02 Октября 2008 [Материал]

Воланд, у тебя другая реакция может быть когда разговор о шелудченко заходит?....
Olchik
5 Ольчик (Olchik)   • 10:44:14, 03 Октября 2008 [Материал]

WolanD (woland), аплодую!!!!
talib
6 talib (talib)   • 09:43:31, 04 Октября 2008 [Материал]

У WolanDa другой реакции на слова о "тёте Веры" и быть не может.......Перестанут бросать ему объедки с "царского" стола......Он,как и все прихлебатели Шелудченко, верит в то,что у нас в Житомире всё "до ладу"........А то,что Рабинович и Сухомлин "трутся" возле тёти Вериного корытца,отхватывая у житомирян самое ценное - их землю и коммунальные объекты,это ФАКТ!!!!!!!!!!!!!!!
Читатель
7 Дмитрий (Читатель)   • 21:29:26, 06 Октября 2008 [Материал]

Воланду: когда ты еще был на страницах "Мастера и Маргариты" "Жорик" в реальной жизни тяжелым трудом и умом строил бизнес,который и сегодня один из лучших в Житомире и окрестностях
woland
8 WolanD (woland)   • 21:51:01, 06 Октября 2008 [Материал]

Читачу: питаь нема, ніхто ж не сперечається щодо бізнесових якостей Буравкова.
Просто, якби він замість того, щоб займатись у мерському кріслі дерибаном та фігньою робив те, що робив останній рік, то й посьогодні був би міським головою.
Читатель
9 Дмитрий (Читатель)   • 16:46:50, 08 Октября 2008 [Материал]

Voland, если это возможно,проинформируйте,как ныне дела у Буравкова: он все еще в бегах,или дело прекращено?
woland
10 WolanD (woland)   • 17:59:19, 08 Октября 2008 [Материал]

Формально - так.
Більше того, цікавинка у тому, що лише 5 серпня цього року на сайті обласного УМВС він з'явився у розділі wanted/gangster :-)
http://zito.mvs.gov.ua/wanted/gangster/
1-10 11-13

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо