Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Четверг, 21.01.2021    09:15:20
Журнал Житомира » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина

З Перемогою!

Групка житомирських ідіотів, що протиправно привласнила собі право витупати від імені всіх житомирян, накатала скаргу Прокурору області, в складі якої міститься завідомо неправдиве повідомлення про злочин, а також перешкоджання професійній діяльності Адміна цього сайту.

Оскільки уроди накатали собі аж на 2 статті КК України, це не може тішити, оскільки я із задоволенням дам їм красивої юридичної мзди, як українець, вірний заповітові Всевишнього, а також випускник юр.факультету МГУ ім.М.В.Ломоносова та аспірантури ІЗІПП при Уряді РФ.

Тепер про приємне.

Оскільки ВСІ чоловіки моєї великої родини брали участь в бойових діях в лавах ЧА або УПА, в нашій родині ще віддавна існує мир та злагода, оскільки ніхто не ненавидить війну так сильно, як той, що вбивав ворогів народу свого.

Незважаючи на всю ту фігню, що вливається в ваші вуха, шановні читачі, з екранів телебачення, сьогоднішне свято моє набагато більше, ніж в тих, чиї батьки були поліцаями або лагерними вертухаями, як в декого з наших президентів. Водночас, син за батька не відповідає, правда ж, панове?

Тож вітаю всіх Людей із Днем Перемоги!

Це день Перемоги мого народу над Гітлером, а згодом він став і Днем Перемоги українців над СССР. Тож, Брати мої, перемагайте завжди, як це вміли робити наші пращури, починаючи від Святослава Хороброго, і нехай Господь нагородить найвищим ступенем Раю свого всіх загиблих Борців і Мучеників наших.

Вітаю також всі братні нам народи, що разом з нами перемогли Адольфіка, а згодом допомогли нам дістатися 24 серпня!

Але, Друзі, життя - це постійна боротьба і праця, тож зичу Вам усім, аби вона у вас була мирною, і найкращі наші сини більше не накладали голів у чужих війнах!

І нехай наші вороги повиздихають! Самотужки!

Гарного всім святкового настрою!

9 травня 2010 р. 8:51 за Києвом


Житомир | 08.05.2010 | Просмотров: 3907 | БАННИКОВ, Житомир, день победы
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:
Новости Житомира сегодня: