Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 29 Января 2022    14:51:28
Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина » Сергій Роздум

Из-за Евро 2012 житомирским школьникам сократят учебный год

Через Євро 2012 житомирским школярам скоротять навчальний рік на місяць

У зв'язку з проведенням чемпіонату Європи з футболу, Євро-2012, навчальний рік для житомирских школярів закінчиться на місяць раніше — вже 29 квітня. Так само раніше відбудеться в наступному році і зовнішнє незалежне оцінювання.

Орієнтовно, розпочнеться тестування географією 14 травня. Завершальними будуть тести з біології - 7 червня. І все — заради Євро, яке стартуватиме вже 8 червня 2012 року.

Житомирські школярі зможуть відчути зміни вже зовсім скоро — осінні канікули цього року розпочнуться на тиждень раніше — 24 жовтня.

Як розповіла газеті «20хвилин» Світлана Ковтуненко, заступника начальника управління освіти житомирської міської ради, ще в липні Міністерство освіти і науки України розіслало наказ з рекомендаціями завершити навчальний рік раніше на місяць.

- Ми отримали рекомендації міністерства в липні і довели їх до вчителів. Навчальний рік в житомирських школах розпочався вже з орієнтацією на нові зміни, - сказала Ковтуненко. - Але навчальні програми не зменшаться. Вони якими були, такими і залишаться. Їх просто оптимізують. Головне, щоб не було взимку карантину.

Відповідно до навчальних програм, по кожному предмету є розширений методичний лист міністерства, який дає чіткі рекомендації по оптимізації і плануванню навчального року. Планується, що на осінніх канікулах по кожному предмету відбудуться методичні наради, на яких ще раз розглянуть оптимізацію програм до скороченого навчального року. Тоді буде вирішено, що потрібно буде робити в короткій другій чверті і одразу плануватимуть роботу на друге півріччя.

За словами Світлани Ковтуненко, так само мають змістити і вступну кампанію у ВУЗах. Проте, як це буде, поки невідомо. Очікується, що про зміни можна буде дізнатись ближче до зимових канікул, коли учням потрібно буде замовляти предмети на атестацію. Поки ж ніяких змін, наприклад, на сайті ЖДУ імені Івана Франка немає.

Сергій Роздум, газета 20 хвилин
Автор: Сергій Роздум http://zt.20minut.ua/news/10208066.html
Житомир | 06 Октября 2011 | Просмотров: 4143 | школы, Житомир, евро 2012
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо