Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Пятница, 22.02.2019    02:49:56
Журнал Житомира » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина

Громадська кампанія «Марш патріотів» VS Дебоя

Громадська кампанія «Марш патріотів» набула відомості та широкої пітримки серед жителів міста, завдяки своїм активним діям, спрямованим на захист прав та інтересів житомирян. Це неабияк заважало міському голові Володимиру Дебою проводити свою політику та лобіювати інтереси бізнес груп.

Саме патріоти виступили проти купівлі за кошти громади очільнику міста нового авта.

Також завдяки їхнім активним діям вдалося зберегти легені і окрасу нашого міста ботанічний сад та не допустили запуску заводу з відкритою оцинковкою металу чим зберегли не один десяток людських життів. Активісти кампанії перші, хто запропонували міському голові впровадити новітні методи в реформі ЖКГ. Йдеться про підігрів тротуарів у зимовий період, встановлення обігріву ринв, що убезпечило б перехожих від травм від падіння та падаючих бурулюк, що тільки дивом 2 роки тому не вбили дівчину. Також пропонували закупити нову, сучасну техніку для прибирання снігу з тротуарів і доріг, за ринковими цінами. Однак міський голова вирішив ігнорувати громаду і продовжити вже звичний дерибан.

25 лютого 2014 року став вирішальним днем та моментом істини. Громадська кампанія «Марш патріотів» у складі Правого сектора завітала на сесію міської ради. ЇЇ лідер Руслан Коцюбинський з трибуни виступив перед громадою та депутатами з вимогою нарешті дати гідну оцінку діянь міського голови. Проте депутати чомусь мляво на це відреагували і вирішили ще подумати і погуляти. Однак двері сесійної зали були заблоковані активістами. Врешті під тиском Правого сектору Дебоя відправлено у відставку.

«Сталося те, що мало статись після першого ж скандалу, скажімо коли міський голова вирішив купити собі нове авто. Але із достроковим припиненням повноважень міського голови революція ще не перемогла», - прокоментував ситуацію лідер Громадської кампанії «Марш патріотів». Окрім того Руслан Коцюбинський розглядає можливість участі у виборах на посаду міського голови.
Автор: Іван Саюк
Житомир | 26.02.2014 | Просмотров: 2383
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Другие новости сегодня: