Журнал Житомира
Новости сегодня: Четверг, 19.04.2018    14:54:47
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Сергій Харчук

Спостереження про рівень життя населення в Україні 2016

Автор Сергій Харчук

Сергій Харчук

все статьи автора

Але коли бабуся сьогодні на Київській, навпроти Укртелекому сидить на асфальті продає свої домашні речі – взуття, книги, ложки…

Коли моя сусідка (їй, за 70 років, давно вже має цю мізерну пенсію) досі ходить працювати – мити підлогу у школі, у центрі Житомира…

Коли ти бачиш у АТБ, як літні люди на поличках по нижче беруть спред замість масла, сметанний продукт замість сметани і ковбасу за 20-30 чи менше гривень у якій ні грама м’яса та інші гидоту щоб щось поїсти

Коли у Сільпо я регулярно бачу, як люди беруть курячі шиї за 20 грн/кг або лапи за трохи менше замість нормального шматка м’яса

Коли пенсії моєї мами вистачає на один раз піти в аптеку за ліками та трохи продуктів

А нормальні осінньою-зимні чоботи у магазині коштують більше ніж ця пенсія

І кожен крутиться як може, аби не здохнути, сука, завтра – я розумію, що ця держава та влада роками ведуть державну політику на знищення українського народу. Аби нас було все менше і менше.

Я розумію, що у моїй країні немає жодних умов для нормального життя. І ні в якому разі не можна розраховувати на державу.

І праві мої знайомі Павел Шупиков (Pavel Shupikov) Александр Остапчук (Alexander Ostapchuk) «свідки Балашова» - держава нас грабує і вбиває.

І я розумію моїх друзів, знайомих, які вже поїхали з України геть. Які саме зараз роблять закордонні паспорти. Які зараз чекають рішень по візах.


#україна це #європа Wellcome
#евромайдан

P/S а ще мене дратують банківські менеджери, які пропонують пенсіонеру з 1200 грн/пенсії відкрити депозит чи «Копілочку» і відкладати. Що пенсіонер може відкласти з 1200 грн?

Він дійсно, дещо відкладає, я знаю, готівку дома на чорний день, аби було за що його похоронити. У нас же не можна просто померти – треба мати ще пару тисяч гривень на сякі-такі похорони.
То Україна - це Європа повна жопа.

На фото 0,5 кг курячих шийок

Сергій Харчук | 17.08.2016 | Просмотров: 1240
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 2
Активист
1 Активист (Активист)   • 22:41:37, 18.08.2016
-1

Так,что получается,зря майдан организовывали.зря люди погибли?
YuliaArt
2 Юлия (YuliaArt)   • 23:14:52, 20.08.2016
+1

Ще було б непогано, щоб хтось звернув увагу на жінку без ніг, яка живе під сходами туристичної агенції біля "Молодіжної моди" в самому центрі міста. Ця жінка там же їсть, п'є горілку, просить милостиню, спить і справляє нужду. Там же, посеред міста, на тротуар, сидячи на сходах. І щоденно повз проходять сотні, тисячі людей. А жінка сидить. Хіба таке може бути в цивілізованій країні?!

Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов