Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 17 Января 2022    06:31:50

Статьи, справочники

Житомир » Статьи » Авторская колонка » Микола Костриця
Микола Костриця      Авторская колонка

Микола Костриця

Волонтер у виконавчому комітеті

статей автора: 7


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Микола Костриця
Микола Костриця
Богунська та Корольовська районні ради в Житомирі: ліквідувати не можна залишити?!
Добігають кінця виборчі перегони–2015. Формуються коаліції, торгуються посади, приміряються крісла… Але для більшості виборців Житомира майже незвіданими залишаються питання:
– навіщо нам в місті окрім міської ради (42 депутати) ще Богунська (42 депутати) та Корольовська (36 депутатів) районні ради?
– які функції виконують вони та їх виконавчі комітети (хто не в курсі – дві величезні будівлі на вул. Перемоги та Польовій площі)?
– яку цінність вони створюють для житомирян і як дорого ми за це платимо?
10 Ноября 2015 1780 1 3.3
Микола Костриця
Микола Костриця
"Я за велосипед!": хто з кандидатів в Житомирі підтримав велодекларацію
Семеро кандидатів на місцевих виборах в Житомирі приєднались до національної громадської кампанії "Я ЗА ВЕЛОСИПЕД", підписавши публічну декларацію із зобов’язаннями сприяти розвитку велоінфраструктури в Житомирі.
23 Октября 2015 1527 2 5.0
Микола Костриця
Микола Костриця
Популізм, патерналізм, утриманство, люмпенізація: можна зупинити лавину?
Місцеві вибори – 2015: змінились списки та писки (писок українською – це те саме, що обличчя), але практично не змінилась модель поведінки кандидатів у «спілкуванні» з виборцями. Більшість гравців (і нові персонажі теж) обрали перевірену роками в українському суспільстві технологію – суміш популізму і патерналізму – апелюють до народних мас, їхніх надій, страхів та незадоволеністю життям, обіцяючи «батьківську» турботу кожному в їх щоденному житті. В запалі передвиборчо-популістської творчості партії взагалі забули, що відбуваються місцеві, а не парламентські вибори.
19 Октября 2015 1651 0 5.0
Микола Костриця
Микола Костриця
Навіщо громаді Житомира нове комунальне підприємство «Регулювання орендних відносин»?
29 липня у порядку денному сесії Житомирської міської ради виноситься питання №15 «Про створення комунального підприємства «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради.
Згідно Статуту, Засновником підприємства є територіальна громада міста Житомира в особі Житомирської міської ради. Але Засновнику (тобто нам з вами, житомирська громадо) ніхто з керманичів міста чи місцевих депутатів (це саме їх компетенція створювати та ліквідовувати КП) не пояснює, навіщо створювати ще одне комунальне підприємство «Регулювання орендних відносин» в той час, коли вже функціонує інше комунальне підприємство «Агентство з управління майном» з аналогічними функціями?
22 Июля 2015 1707 1 5.0
Микола Костриця
Микола Костриця
Електричка «Житомир – Київ»: чи можливий ренесанс?

Під музику, розрізання стрічечки та дифірамби тодішнього голови облдержадміністрації С. Рижука 22 серпня 2011 року з Житомира до Києва вирушила швидкісна електричка, яка за ціною, швидкістю і комфортом могла стати конкурентом маршруточному бізнесу (який як був, так і залишається «мутнуватим» в нашому місті).
03 Марта 2015 2502 2 4.4
Микола Костриця
Микола Костриця
Про люстрацію системи, або чому КП «Реклама» має бути ліквідоване
Уявіть собі, що ви володієте ресурсом (майном, нерухомістю), який можете надавати у платне використання іншим особам. Клієнт знайшов вас, ви підготували необхідні документи для підписання угоди, визначили ціну у 1000 грн. і раптом в останній момент з’являється дядя Вася (Петро, Іван – не важливо), який з вашим клієнтом підписує угоду про використання вашого майна і за це отримує ваші 1000 грн.
18 Декабря 2014 2853 8 5.0