Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Суббота, 15.12.2018    20:57:28
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Александр Коцюбко

«Самопоміч» не знає, що Україна добуває 21 мільярд кубів газу.

Автор Александр Коцюбко

Александр Коцюбко

все статьи автора

12 листопада 2018 року до Житомира приїздив кістяк партії «Самопоміч». Виступали у Житомирському медичному інституті. «Самопоміч» застосувала старі віджилі технології самопіару. Хороше питання було їм завдано з залу. Що ви зробили за останні чотири роки? На що відповіді не було.

Мене, як і усіх турбувало питання ціни на газ – як знизити цю ціну. Дивлячись їм очі в очі, я хотів донести до них, що народ не задоволений їх діями. Я привселюдно запропонував їм зайнятися питанням зниження ціни на газ для усіх споживачів. Бо ще раз хочу нагадати, що зниження ціни на газ для населення недостатньо, тому що, це ж саме населення буде сплачувати захмарні ціни на газ для бізнесу у складі цін на товари та послуги. Ще раз наголошую, - не бізнес буде платити підвищену ціну на газ для підприємств та організацій, а ми з вами – споживачі товарів та послуг. Вже зараз підприємства та організації України сплачують за газ 15200 грн за 1000 м.куб. Тому зниження ціни на газ для усіх споживачів – це питання № 1. На своє питання я одержав дуже дивну відповідь. Члени партії «Самопоміч» відповіли – «Треба збільшити видобуток газу в Україні, тоді і ціна на газ знизиться.» Вони, ці політики з «Самопомочі» зовсім не розуміють, народу давно відомо, що Україна добуває на рік 21 мільярд кубів газу, що вся Україна споживає 10 мільярдів кубів. Народу відома і ціна на цій газ -441 гривня за 1000 кубів газу з доставкою додому кожного українця. А за Конституцією України надра належать народу України. 441 грн за 1000 кубів газу – це є ціна для громадян і підприємств та організації України. А нам ви продаєте газ по 8000 населенню та по 15200 організаціям. Тобто ви всі, депутати є порушниками Конституції України. Ви, депутати, вже давно про себе знаєте це, але ви повинні знати, що і ми, народ, це також знаємо.

Так навіщо ви привселюдно брешете у черговий раз? Таким чином ви самі обрубаєте сук, на якому сидите. Я для себе склав висновок, що вони, ці депутати, до сих пір вважають український народ «лохами».

Друге. Вони, ці депутати, кожного разу, звинувачують у всьому, що відбувається в Країні, владу, тобто вони намагаються перекласти усі свої помилки та злочини на якусь абстрактну владу. Вони думають, що люди не розуміють і не знають, що все, що робиться зараз у Країні, робить не абстрактна влада, а оці самі люди, які виступають. Але вони, ці політики, мабуть, вже давно ніде не навчалися, тому що кожен першокурсник знає, що таке влада, і що влада складається з трьох складових – законодавча (це ті самі депутати, які виступали), виконавча( в її складі чиновники) та судова. Це вони, ці депутати, приймають неудобоносимі закони, це вони, ці депутати, самі ж ці закони не виконують. То скільки ж можна брехати? Приїхали до Житомиру та брешуть в очі житомирянам.

Фінал – приїхали, набрехали людям в очі і поїхали далі в Київ з упевненістю, що зробили щось хороше для людей.

А на справді

  • Ціну на газ вони знижувати не збираються
  • Власні помилки та злочини виправляти не збираються
  • І продовжують брехати людям.

І я хотів би сказати усім депутатів від усіх партій та фракцій, що усе вищезгадане стосується не тільки «Самопомочі», але й усіх вас, називаєтесь ви опозицією, чи партією влади, - усі ваші вчинки однакові, і народ це бачить та розуміє добре.


Александр Коцюбко | 13.11.2018 | Просмотров: 460
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Другие новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов

Останні новини Житомира