Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Четверг, 13.12.2018    11:14:36
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Роман Мусійчук

Чи є нова транспортна мережа по місту Житомир?

Автор Роман Мусійчук

Роман Мусійчук

все статьи автора

Чи є нова розроблена автобусна мережа по місту Житомир?

Зробивши запит до Житомирської міської ради щодо надання нової маршрутної мережі по місту Житомир, отримав очікувану відповідь, запитувана інформація не відображена та задокументована будь - якими засобами на будь - яких носіях і бла бла бла, тобто по факту такої мережі немає.

Коли був зроблений наступний запит щодо інформації по міському маршруті № 47 "м-н Путятинський - Богунія", який курсує аж в с. Довжик Житомирського району, що є абсолютно не законно бо згідно схеми руху та назви маршруту це міський маршрут, який не повинен виїжати за межі міста що в разі ДТП за межами міста призведе до непередбачуваних наслідків і більше того що цінова політика в місті вартість - 3 грн, а до Довжика водії беруть 4 грн, номіналів квитків яких вони не мають, тобто прибуток приховується, бо у квитково - касових листах квитків номіналом 4 грн вони не мають. Згідно цієї відповіді виявилася цікава обставина, навіть декілька:

1. Договір з перевізником закінчився ще 17 грудня 2016 року, оголошений новий конкурс не був. Було просто видано додаткову угоду № 1 від 19.12.16 року, дію дозволу на перевезення продовжено до 16.03.2017 року.
2. Згідно додаткової угоди конкурс не проводили по причині недопущення соціальної напруги та на основі рішення конкурсного комітету ( оскільки нова автобусна мережа проходить період затвердження).

Тож виходить все таки нова автобусна мережа існує, більше того вона вже проходить процедуру затвердження, тільки цікаво з ким? Чому так влада боїться показати населенню ту намальовану нову мережу? Чому відписують що по факту її нема? Що ж там таке за ноу - хай що бояться показати її житомирянам?
Тобто, ви тепер зрозуміли чому не проводяться конкурси та видаються тимчасові договори на маршрути? Житомирян готують до нової транспортної мережі, яку з невідомих причин приховують! Команда Жити по - новому, самого Демчика вже переплюнули!Чи є нова транспортна мережа по місту Житомир?

Роман Мусійчук | 06.01.2017 | Просмотров: 1477 | #Житомиртранспорт, #пасажирськіперевезення, #транспортнареформа
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Читайте также:


Другие новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов

Останні новини Житомира