Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 25 Января 2022    12:13:19
Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Украина » Антон Сичевський, ВЗГ УМВС

В Народичах милиция задержала крымских "гастролеров"

Міліціонери Житомирщини за участі громадськості затримали трьох злочинців-«зайд»

Важливу роль у попередженні та розкритті злочинів відіграє співпраця жителів Житомирської області з міліцією в рамках програми «Чужий в селі», тому що левова частка злочинів розкривається саме з допомогою громадськості.

Як приклад співпраці можна навести повідомлення жительки одного із сіл Народицького району про те, що в населеному пункті з’явилися двоє незнайомих осіб, які вдавали із себе «заблукавших» мандрівників. До вказаного села негайно виїхала слідчо-оперативна група Народицького РВ УМВС України в Житомирській області й дані особи були затримані та доставлені в райвідділ.

У ході перевірки було встановлено, що доставлені громадяни розшукуються міліцією Автономної республіки Крим за вчинення тяжких злочинів.

Як з’ясувалося, до Житомирської області злочинців привів «інстинкт самозбереження» і бажання «залягти на дно». Народицький район – один з найвіддаленіших і малозаселених куточків України, їм здався цілком підходящим місцем для реалізації цих планів.

Після затримання, «гастролери» були передані міліцейському конвою, який прибув за ними із АР Крим.

І це непоодинокий випадок. Як повідомив, т.в.о. начальника Народицького РВ УМВС України в Житомирській області Валентин Чіпак: «Два місяці тому в районному центрі за інформацією місцевих жителів працівниками міліції було встановлено і затримано особу, яка переховувалася від органів слідства за вчинення злочину, скоєного на території Дніпропетровської області. Зловмисник також був переданий колегам з Дніпропетровщини».

Наведені приклади засвідчують вагомий внесок небайдужої громадськості у справі попередження та оперативного розкриття злочинів. Оскільки, якби не пильність громадян, то вище вказані особи могли б і далі безперешкодно вчиняти злочини, в тому числі й на території нашої області.

Міліція Житомирщини висловлює щиру вдячність громадянам, які сприяють пошуку підозрюваних осіб та розкриттю злочинів. Сподіваємось, що і надалі плідна співпраця та взаєморозуміння жителів області з правоохоронцями залишатимуться головними пріоритетами боротьби з криміналом.

Антон Сичевський, ВЗГ УМВС України в Житомирській області 
Автор: Антон Сичевський, ВЗГ УМВС
Украина | 18 Августа 2010 | Просмотров: 2745 | Народичи, милиция
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо