Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 03 Декабря 2021    21:10:18
Главная » Новости » Житомир » Город » 2007 » Сентябрь » 25 » 17:21:52

Битва за Житомиртеплокоммунэнерго продолжается

25 Сентября 2007, 17:21:52 5997 0

Битва за Житомиртеплокоммунэнерго продолжается КОМУ ЭТО НАДО?
Сьогодні, 25 вересня, у Житомирі представники Блоку Юлії Тимошенко пікетували міську раду.

Як дізнався «Журнал Житомира», причиною пікету стала спроба міської влади в обхід місцевих депутатів передати за безцінь в оренду на 15 років весь майновий комплекс комунального підприємства “Житомиртеплокомуненерго”, яке лише нещодавно було повернуто в комунальну власність.

Після півгодинного пікетування до учасників мітингу вийшов секретар міської ради Анатолій Каленський та повідомив, що конкурс не відбудеться, оскільки треба опрацювати в депутатських комісіях всі документи, доопрацювати договір, який відповідав би чинному законодавству.

Лідер БЮТ на Житомирщині Сергій Пашинський відміну конкурсу називає перемогою Блоку, але застерігає, що це не вирішення проблеми: «Міська влада прийняла рішення перенести конкурс, але це не вихід, оскільки сам цей конкурс – абсолютно непрозорий, конкурс з незрозумілими цілями, який не принесе вирішення проблем в нашому житлово-комунальному господарстві.

Тільки вивчивши ситуацію, можна буде приймати якесь конкретне рішення. І мені не зрозуміла ситуація, коли мер Житомира півроку розповідає, що вона нічого не може вдіяти з тарифами, оскільки нічого не може зробити з “Житомиртеплокомуненерго”, яке в оренді у комерційної структури. А як тільки цей договір оренди був розірваний через два тижні проводяться напівкримінальні домовленості з іншою комерційною структурою для передачі підприємства в оренду. А потім знову розповідати, що ми нічого зробити не можемо. Ми виступаємо категорично проти такої ситуації.

Ми виступаємо за відміну цього конкурсу, за винесення цього питання на сесію міської ради, адже ми зараз з вами зупинили спробу передачі всього майнового комплексу “Житомиртеплокомуненерго” поза міською радою. Блок Юлії Тимошенко неодноразово звертались до фракцій, неодноразово звертались до мера, що треба ці спроби обмежити, що таким чином до ладу нічого не зробиш. І ми будемо далі вимагати від міської влади створити депутатську комісію, розгляд питання винести на сесію міської ради, прийняти рішення згідно чинного законодавства, а не в чиїсь кабінетах, в чиїсь саунах, як це зараз робиться», підкреслив Пашинський.Як повідомили «Журналу Житомира» в прес-службі Житомирської міськради, дійсно, міською радою розглядається питання про передачу в оренду на конкурсній основі Житомиртеплокомуненерго. Мова йде не про передачу у власність, а виключно про оренду.

Така ситуація виникла через величезну заборгованість підприємства перед ДП “Газ України”(майже 20 млн.грн.), що може призвести до зриву початку опалювального сезону. Більше того, існує небезпека банкрутства “Житомиртеплокомуненерго”, що призведе до його втрати як міського підприємства та встановлення монополії на теплопостачання у місті ДП “Газ України”, що у свою чергу дасть поштовх до зростання тарифів на теплопостачання.

Саме з метою недопущення погіршення умов надання населенню міста послуг на тепло, міська рада і оголосила конкурс. На сьогодні виписуються остаточні умови договору про передачу в оренду “Житомиртеплокомуненерго”, в якому передбачається можливість одностороннього розриву міською радою договору у разі невиконання умов договору орендарем. Таким чином міська рада унебезпечує можливість неякісного виконання умов договору. Разом з тим, в договорі про оренду розглядається питання про не підвищення тарифів на теплопостачання до кінця 2007 року, та можливість їх зниження.

Після чіткого окреслення обов’язків сторін, умови договору будуть надані на розгляд наглядової ради, депутатів міської ради та постійних депутатських комісій міськради і лише тоді, після детальної експертизи, договір буде підписано.

Як зауважила Житомирський міський голова В.Т.Шелудченко: “Порожні партійні лозунги мене не цікавлять, мене цікавить і хвилює доля простих мешканців міста, їх добробут і затишок у власних оселях. А все те, що сьогодні відбувається навколо теплокомуненерго ніщо інше, як передвиборчий піар деяких політичних сил та їх лідерів, яких не хвилює життя міста та городян, особливо після 15 жовтня, тобто настання опалювального сезону".

Новости партнеров
Комментариев: 0
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus