Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 29 Января 2022    06:52:24
Главная » Новости » Житомир » Происшествия » 2008 » Март » 27 » 14:46:34

На дорогах Житомира у минулому році загинуло 54 особи

27 Марта 2008, 14:47:13 4197 0

На дорогах Житомира у минулому році загинуло 54 особи У 2007 році у Житомирі трапилось 611 дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло або померло внаслідок отриманих травм 54 особи.

Про це «Журналу Житомира» поінформували в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Житомирської міської ради.

“В середньому майже щодня на території міста фіксується 2 дорожньо-транспортні пригоди”, - зазначив начальник відділу планування Віктор Гараз.

На його думку, головні причини такого становища - збільшення кількості транспортних засобів на вулицях міста, нехтування правилами дорожнього руху водіями, перехід вулиць пішоходами у невстановлених місцях, на заборонений сигнал світлофора, раптовий вихід на проїжджу частину вулиць.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертається до всіх мешканців міста: будьте обережними, суворо дотримуйтесь правил дорожнього руху. Цим ви значною мірою зможете запобігти загрозі своєму життю та здоров'ю.

Новости партнеров
Комментариев: 0
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus