Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Четверг, 09 Декабря 2021    15:51:41
Главная » Новости » Житомир » Экономика » 2009 » Сентябрь » 16 » 13:38:13

Житомирские журналисты увидели, как выглядит «Киевстар» изнутри. ФОТО

16 Сентября 2009, 13:38:13 6520 16

Житомирские журналисты увидели, как выглядит «Киевстар» изнутри. ФОТО
®
Потрапити в Центральний офіс компанії може далеко не кожен. Навіть самі працівники «Київстару», які впродовж декількох років сумлінно працюють в її рядах не мають доступу до головного call-центру, що розташований на 7 поверсі адміністративної будівлі на вул. Дегтярвській.

Особливе запрошення на відвідання call-центру «Кивїстар» надійшло представникам 24 регіональних ЗМІ, з Вінницької, Житомирської, Черкаської та Чернігівської областей. Журналісти провідних регіональних видань отримали змогу особисто оглянути структуру call-центру та поспілкуватися з топ-менеджементом компанії.

В найбільшому мобільному call-центрі України працює близько 1000 співробітників, завдяки чому середній час очікування абонента на лінії не перевищує 10 секунд. Варто зауважити, що за день працівники центру отримують більше 1,3 млн. звернень.

Зважаючи на жорстку конкуренцію на ринку послуг мобільного зв’язку, зберегти довіру абонентів не так просто навіть потужним операторам. Це, серед іншого, вимагає і щоразу нових підходів до роботи з клієнтами. Останні мають почуватися якомога зручніше – переконані у компанії «Київстар». Саме роботі з абонентами, зокрема, можливості їх самообслуговування, діяльності колл-центрів, розміщенню інформаційних кіосків та сенсорних автоматів тут нині приділяють неабияку увагу.

Директор з продажу компанії «Київстар» Дмитро Білоблоцький:

«Сьогодні кожен другий українець є абонентом Київстар, ми займаємо 7 місце за кількістю абонентів в Європі. Безумовно, свого часу була вибрана правильна стратегія нашої компанії, а саме в пріоритетах ми завжди ставили якість обслуговування, ми прекрасно розуміли, що якість обслуговування на ринку мобільного зв’язку є одним із ключових факторів успіху.

В основних планах компанії «Київстар» – залишатися лідерами ринку протягом наступних 5 років, отримуавати якісний зворотній зв’язок, а саме контактувати хоча б раз на рік з кожним клієнтом, надалі розвивати новітні технології, які допомагатимуть нам забезпечувати найвищий рівень осблуговування наших абонентів».

У свою чергу якість роботи з абонентами напряму залежить від команди, яка працює в компанії, особливо, від тих тисячі експертів колл-центрів, які двадцять чотири години на добу відповідають на запитання додзвонювачів, дають їм цінні поради, допомагають знайти вихід з тієї чи іншої ситуації. За словами керівника департаменту взаємовідносин з клієнтами - Ніни Марцин, протягом дня на лінію оператора надходить більше мільйона звернень, на одного працівника припадає в середньому по сто двадцять дзвінків:

«Тренінги є невід’ємною частиною діяльності колл-центру, проводяться за такими основними напрямками, як знання послуг та продуктів компанії, навички комунікацій з клієнтами та навички ведення розмови з метою уникати конфліктів».

До речі, «Київстар» постійно проводить дослідження якості своїх послуг. Методика проста – покладаються на думки абонентів. Так, протягом першого півріччя рівень обслуговування за п’ятибальною шкалою оцінили більше ста тисяч клієнтів. Середній бал перевищив чотири з половиною. Тим не менш, в компанії запевняють, що зворотний зв’язок з оператором ставатиме ще простішим і доступнішим.Тэги: Киев, журналисты, Киевстар

Новости партнеров
Комментариев: 16
Korvin
1 Корвін (Korvin)   • 13:48:36, 16 Сентября 2009 [Материал]

Чо, опять джинса?!
Блин, да во что превратилась новостная лента?
Ответ: Один рекламный материал в месяц это по вашему перебор?
VadiKO
2 Володимирович (VadiKO)   • 14:22:33, 16 Сентября 2009 [Материал]

Нарешті я побачив, де і як сидить та людина, яка каже мені АЛО, коли я телефоную до оператора КИЇВСТАВРУ.-)
Muz
3 Игорь (Muz)   • 15:54:07, 16 Сентября 2009 [Материал]

Эх...красивые помещения, красиво одетые люди, много красивых и громких слов.........а аська в телефоне до сих пор еле с десятой попытки подключается на ЖПРС киевстара.......и через 5 мин вылетает нафиг))))))
RaID
6 Сергей (RaID)   • 16:08:59, 16 Сентября 2009 [Материал]

Меняй оператора, никто же не держит, благо их много :)
Muz
7 Игорь (Muz)   • 16:15:43, 16 Сентября 2009 [Материал]

Спасибо))) И одним махом договорюсь с друзьями и родственниками, что бы тоже сменили))) Это же так просто)))) Думаю все с радостью поддержат моё предложение)))
Andrey
14 Андрей (Andrey)   • 14:55:29, 18 Сентября 2009 [Материал]

ох и напугал :))) ... да и не поверю, чтобы все друзья раз и навсегда попрощались со своими номерами и надежным оператором :)))
Muz
16 Игорь (Muz)   • 16:49:25, 22 Сентября 2009 [Материал]

Ото ж ты ....капец)))) Я ж и имел ввиду, что сменить оператора не так просто)))) Да и меня в Киевстаре всё устраивает, кроме ДЖПРС))))
Korvin
4 Корвін (Korvin)   • 15:59:35, 16 Сентября 2009 [Материал]

ту Админ:
А можно тогда меточку: "на правах рекламы"? Что время не терять?

Просто только что из темы про "фото-креативы" на фоне фонтана, там тоже ведь пиар (пусть куда более завуалированный, и пусть вы не имеете от него профита).

Я ведь как ваш читатель говорю, было бы хорошо, если бы новости были новостями.


Ответ: На всех рекламных материалах мы ставим метки "на правах рекламы"
Muz
5 Игорь (Muz)   • 16:05:28, 16 Сентября 2009 [Материал]

Чего ты разкипишевался?))))) Никакой рекламы тут особо и нет, всё что написано и так все знают, ничего нового. И к тому же, не думаю, что сейчас все рвануться менять своего оператора на Киевстар, прочитав статью)))

А вот фото очень любопытно посмотреть))))

woland
9 Влад (woland)   • 17:01:49, 16 Сентября 2009 [Материал]

А за домен з хостінгом заплатиш ти?
Korvin
10 Корвін (Korvin)   • 17:50:50, 16 Сентября 2009 [Материал]

неуж здесь мало рекламы? О_о
www.marketgid.com, informers.ukr.net, реклама Гугла и т.д. и т.п.?

Я убежден, что вешать в новостной ленте джинсу (даже вешая мелкий значек ®) - это моветон.

woland
12 Влад (woland)   • 17:15:03, 17 Сентября 2009 [Материал]

Сашко, якщо матимеш свій ресурс, зрозумієш про що я.
Окрім того, мені, до прикладу, було дійсно цікаво подивитись що там всередині. Однак, навряд чи це мене змотивує відразу перепригнути на Київстар )
Gerhadriger
8 Dark (Gerhadriger)   • 16:35:30, 16 Сентября 2009 [Материал]

..."середній час очікування абонента на лінії не перевищує 10 секунд."... я падсталом. Последний раз время ожидания было 8минут.Плюнул.Набираю опять и снова время ожидания 8минут.У меня глаза на лоб пролезли, когда прочитал что 10 сек. Ну уморили =)))
2 Muz +1 таже фигня с аськой.
Admiral8
11 Admiral (Admiral8)   • 21:52:25, 16 Сентября 2009 [Материал]

фото о фотографах :) а где серверная? оптика? антены? директор? интересно!
Mamont
15 Alex (Mamont)   • 23:42:43, 18 Сентября 2009 [Материал]

ага, так серверную и показали :))
woland
13 Влад (woland)   • 17:15:42, 17 Сентября 2009 [Материал]

А от саме житомирських журналістів не бачу впритул (
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus