Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Понедельник, 21.01.2019    02:20:02
2018 » Декабрь » 1411:55:04

16 грудня в Житомирі відбудеться бізнес-форум «Стратегічне планування власного бізнесу»     РЕКЛАМА  

16 грудня в Житомирі відбудеться бізнес-форум «Стратегічне планування власного бізнесу»
14.12.2018
11:55:04
957
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Нетворкінг-клуб «CommUnity» вже добре відомий житомирським підприємцям, адже щосереди відбуваються тематичні зустрічі клубу на 25-40 учасників. Але раз на три місяці «CommUnity» запрошує на свій бізнес-форум великого формату власників та директорів підприємств Житомира та області.Перший такий форум має тему «Стратегічне планування власного бізнесу» і відбудеться 16 грудня в Житомирському державному технологічному університеті (вул. Чуднівська, 103). Форум триватиме з 11.00 до 17.30 з перервою на обід і складатиметься з трьох частин: лекційної, воркшопів та пропозицій щодо співпраці.

Першим спікером форуму буде Денис Шемякін, директор команди підтримки реформ Мінекономрозвитку з темою «Стратегія бізнесу. Кращі практики великого бізнесу на службі малого та середнього бізнесу». Він розкаже своє бачення алгоритму розробки та впровадження стратегії, а також які є можливості отримання державної підтримки для малого та середнього бізнесу.Другим спікером буде Світлана Саламатова - віце-президент із розвитку Європи та країн Ближнього Сходу Міжнародного інституту культурних зв’язків, фахівчиня із розвитку партисипативного стратегічного управління та лідерства, експертка ОБСЄ та ПРООН в Україні. Її тема: «Секрети успішної стратегії компанії: розкриття людського потенціалу». Світлана Саламатова розкриє такі питання: як компанії знайти та залучити до досягнення успіху всі можливості своїх співробітників, як знайти синергію в щоденних процесах життя підприємства.

Після годинної обідньої перерви учасникам буде запропоновано обрати один із чотирьох воркшопів: 
 
  • «Персонал як стратегічний ресурс. Методи протидії вигоранню» від Валентина  Кіма – бізнес-тренера, психолога-експерта телеканалів «Україна», «1+1» та СТБ.
  • «Інвестиційна  стратегія  підприємства.  Інвестиційна привабливість» від Артема Сачука - директора Агенції регіонального розвитку Житомирської області.
  • «Істинна сила стратегічного маркетингового планування» від Володимира Котика - CEO & founder рекламна агенція «Кран» та Оксани Супруненко – менеджера по роботі з корпоративними клієнтами рекламної агенції «Кран».
  • «Стратегічна сесія: як перетворити глобальні плани в реальні дії» від Ірини Венгловської – бізнес-тренера, фасилітатора.

І остання частина форуму призначена для взаємних пропозицій щодо реалізації проектів. Це мають бути соціальні або комерційні проекти, вже існуючі або у фазі підготовки, що відкриті для партнерського приєднання на початку своєї роботи.

Завершення форуму буде за кавою в дружній атмосфері обміну думками та контактами в кращих традиціях нетворкінгу.


 
Сайт Нетворкінг-клубу «CommUnity»: community.in.ua
тел. для довідок: 098-106-23-99.

Полезные объявления:
Комментариев: 0

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus