«Дасна-Кофежио» – «Авангард»: знову Дасна, знову розгром

Автор: Роман Буравський, 17.01.2012, 01:14:10
Автор Роман Буравський

Роман Буравський

все статьи автора

Після новорічних свят до Житомира повертається футбол. 14-15 січня відбулися перші матчі другого кола Вищої ліги чемпіонату Житомира з футзалу. Із трьох зіграних матчів найрезультативнішим видався поєдинок між «Дасною-Кофеджио» та «Авангардом».

«Авангард», хоча і не біг стрімголов в атаку все ж встиг забити швидкий гол, навіть два. На шостій хвилині Борсук своїм фірмовим дальнім ударом відкрив рахунок у матчі, а за декілька секунд Словінський не поскупився і віддав на Зборовського, який покотив у пусті ворота. Гості не зупинились на досягнутому і за три хвилини уже Зборовський асистує Дригусу.

«Авангард» забив три голи за три хвилини і заспокоївся. Лише Зборовському такої переваги було замало, тому для впевненості Олег оформив дубль і довів рахунок до 4:0. Після цього футзалісти «Авангарду» остаточно заспокоїлись і дали пограти супернику.

Взагалі у першому таймі господарі не створили нічого, зате встигли забити два голи. Спочатку розслабленістю гостів скористався Виговський, якого забули на дальній штанзі. А за дві хвилини до перерви Ковальчук спокійно пройшов по правому флангу і скоротив відставання господарів до трьох голів. Саме до трьох, адже між голами «Дасни-Кофеджио» Борсук встиг реалізувати свій вихід один на один.

Замітки по першому тайму: «Авангард» класно рухається і комбінує, тоді як у господарів замість захисту прохідний двір.

Другий тайм «Авангард» розпочав з тотального контролю м’яча і голу. Затяжна перепасовка гостів закінчилась більярдним ударом Борсука – 6:2. Наступні десять хвилин футзалісти «Авангарду» спокійно катали круглого і навіть не випускали суперника за центр поля.

Лише всередині другого тайму господарям вдалося вирівняти гру і створити декілька моментів біля воріт гостів. Найреальнішу нагоду упустив Виговський, який після відскоку від поперечки з метра не влучив у ворота. Щоправда, за хвилину в ідентичній ситуації Іванчук так само пробив вище воріт.

«Не забиваєш ти, забивають тобі» – Зборовський асистує, Шувалов забиває. Минає хвилина і гол-красень у дев’ятку забиває Борсук. Покер для Андрія і 8:2 для «Дасни-Кофеджио».

Після цього господарі остаточно «здулись» і відверто догравали матч. Євдощук спробував відквитати хоча б один м’яч, але дальні постріли Артема без особливих труднощів нейтралізував Кириленко.

Апогеєм тотальної переваги «Авангарду» й індивідуальних помилок футзалістів «Дасни-Кофеджио» став класний гол Словінського. Андрій вправно переграв кіпера господарів і реалізував свій вихід віч-на-віч.

9:2 – черговий розгром «Дасни-Кофеджио», яка збільшує свою безвиграшну серію до дев’яти матчів. Натомість «Авангард» продовжує погоню за лідером першості «Динамівцем».

Чемпіонат Житомира з футзалу. 12 тур Вищої ліги

14 січня відновилися матчі Вищої ліги чемпіонату Житомира з футзалу. У першому матчі 12 туру «Атлет-Океан» без шансів програв «Легіону», отримавши 6 сухих м’ячів. «Газмяс» реабілітувався за поразку у минулому турі здолавши «Комсомолець» 3:1.

У єдиному матчі неділі «Авангард» знову розгромив «Дасну-Кофеджио». Цього разу рахунок 9:2. Найцікавіший матч 12-го туру, у якому «Інбев» прийматиме «Полісся» перенесений на середу, 18 січня. «Візаж», який у суботу відіграв матч у рамках першої ліги чемпіонату України свою гру переніс.

Турнірне становище команд

Завдяки перемозі «Авангард» відривається від «Інбева» на три пункти і скорочує відставання від «Динамівця» до одного очка. Впевнена перемога дозволила стрибнути «Легіону» з шостого місця на четверте. Інший тріумфатор туру «Газмяс» обійшов у турнірній таблиці «Дасну-Кофеджио». Внизу турнірної таблиці без змін: «Комсомолець» останній, а «Атлет-Океан» навіть попри поразку залишається недосяжним. «Дасна-Кофеджио» продовжує падіння і після другої поразки поспіль опускається на дев’яте місце.
Автор: Роман Буравський, редактор рубрики "Роман Буравський" на ЖЖ.info
Роман Буравський | 17.01.2012 | Переглядів: 2311 | Дасна-Кофеджио, ФК Авангард, Чемпіонат Житомира з футзалу, футзал, удаление остатков насекомых со стек