ЖЖ інфо » Статті » Прес-релізи, Місто, Україна

Житомирский Контингент получил первое поражение и новые победы

Автор: Сергій Роздум, 29.12.2010, 17:14:05
Наприкінці року "Контингент" отримав першу поразку і нові перемоги

Першої поразки зазнав житомирський ФК Контингент у 7 турі Чемпіонату України в першій лізі з футзалу. Чернівецький «Меркурій» обіграв вдома житомирську команду з рахунком 5:1. Але цю гру можна вважати маленькою перемогою саме житомирян. Навіть не зважаючи на невтішний рахунок. Адже команда досі грає в лізі, а значить ще матиме шанс відігратись.

Щодо самої зустрічі, то Контингент приїхав на неї, фактично, без серйозної підготовки. Адже команда досімає проблеми з фінаснуванням. Причому виїхали хлопці з Житомира о 4.00 ранку, потрапили в туман і на півтори години спізнились. Відповідно, втомились і не мали можливості як слід навіть розім'ятись. Відтак першу половину гри команда грала геть слабо. І вже на п'ятій хвилині господарі відкрили рахунок. А до кінця тайму подвоїли перевагу. В другому таймі житомиряни прийшли до тями і почали грати активніше.

Але третій гол в їх ворота після грубого порушення правил з боку чернівчан таки "зламала” наших футзалістів. Розмочив рахунок Володимир Мухін на останніх хвилинах зустрічі. Але вже за декілька секунд до фінального свистка житомиряни пропустили п'ятий м'яч. Схоже, проявляється "стара хвороба” Контингенту — пропускати на останніх хвилинах зустрічі. Але хочеться сподіватись, що це скоріше випадковість. М'яч, як то кажуть, круглий.

- Я задоволений грою своїх підопічних. Вони зробили все що могли, грали легко і невимушено. В другому таймі постійно атакували і Меркурія, мабуть, трохи більше пощастило. У нас же сказались і проблеми команди і важка дорога. Але це все дрібниця — ми граємо і життя триває. Все ще попереду. - так прокоментував зустріч Олександр Шнайдер, президент ФК "Контингент”.

Наступна гра відбудеться вже в наступному, 2011 році, 14 січня.

І ця гра, як і поїздка в Чернівці, була б неможливою без допомоги спонсорів. ФК "Контингент” висловлює вдячність за підтримку маслозаводу "Рудь” в особі його керівника Петра Рудя; страховій компанії "Uniqa” і директору житомирської філії Наталії Степанській; приватному підприємцю Олені Кварцхеллі, всім друзям та вболівальникам команди.
Автор: Сергій Роздум, редактор рубрики "Місто" на ЖЖ.info
Місто | 29.12.2010 | Переглядів: 4353 | футбол, Житомир, Контингент, футзал