ЖЖ інфо » Статті » Місто, Україна

Підсумки спортивних заходів на День заснування Житомира

Автор: Прес-служба Житомирської міськради, 16.09.2009, 22:48:05
12-13 вересня 2009 року на відзначення 1125-ї річниці від Дня заснування міста Житомира та Дня фізичної культури і спорту у спортивному комплексі УТОГ відбувся відкритий міський турнір з волейболу серед ветеранів, організований управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради спільно з міською організацією фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”.

У турнірі взяли участь 4 команди ветеранів волейболу міста: “Укртелеком”, “Мерседес”, “Ветерани волейболу” та команда працівників обласної лікарні.

Перемогу у турнірі здобули гравці команди “Мерседес”. Усі призери змагань відзначені нагородами управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

На відзначення ювілею міста Житомира за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спору міської ради 12-13 вересня у спортивному комплексі Національного агроекологічного університету відбувся Відкритий турнір міста Житомира з волейболу серед студентів, у якому взяли участь команди з міст Вінниці, Києва, Житомира. За підсумком ігор перемогу здобули студенти Житомирського національного агроекологічного університету, на другому місті – збірна Національного університету технологій і дизайну (м. Київ), на третьому – Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій.

Протягом двох днів, 12-13 вересня, тривали ігри Відкритого турніру з баскетболу “Кубок федерації”, що організовано управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту з нагоди 1125-ї річниці від Дня заснування міста Житомира.

Баскетбольний клуб “Житомир” переміг у фіналі БК “Житичі” з рахунком 83 : 68, здобувши перемогу в турнірі. Бронзові нагороди виборола команда “Крошня-2”.
Кращим центровим гравцем змагань визнано Олексія Ткачука (БК “Житомир”), кращим нападником – Деніса Апарина (БК “Житомир”, кращим захисником – Ярослава Пестова (БК “Житичі”). Кращим гравцем турніру МVР – Олександра Москаленка (капітана БК “Крошня-2”).

У ФСК “Динамо” 12 вересня 2009 року відбувся черговий тур Чемпіонату України з футзалу. Житомирський “Контингент” зустрічався зі львівським “Кардиналом”.
Зустріч була напруженою, і все йшло до нічийного результату. Але за півтори секунди (!) до закінчення матчу з незрозумілих причин збивають львів’янина – призначається штрафний, і рахунок 3:2 на користь команди “Кардинал”.

Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради спільно з міською федерацією футболу 12 вересня 2009 року на Центральному стадіоні було проведено фінал відкритого Кубку міста Житомира 2009 року з футболу серед аматорських команд. У фіналі зустрілися дві житомирські команди, одвічні суперники – “Арсенал” і “Легіон”.

У першому таймі команда “Арсенал” провела дві красиві контратаки і рахунок 2:0 завершив перший тайм. У другому таймі йшла запекла боротьба, але голів більше не було.
Отже володарем відкритого Кубку міста Житомира 2009 року з футболу серед аматорських команд стала команда “Арсенал”.

У більярдному клубі “Професіонал” з 11 по 13 вересня 2009 року проводився відкритий міський турнір з більярдного спорту. У турнірі взяли участь 22 учасники.
У захоплюючій боротьбі першим у турнірі став Корнійчук Едуард, друге місце завоював Малюга Михайло, а третє місце розділили Барановський Олександр і Кухаренко Володимир.

У літньому павільйоні парку культури і відпочинку ім. Ю.Гагаріна з 11 по 13 вересня 2009 року проводився відкритий міський турнір з шахів.

У турнірі взяли участь 46 учасників. Переможцем став Мельник Володимир (КМС), друге місце посів Веремій Богдан (КМС), третє місце – Барановський Володимир (І р-д).
Серед ветеранів перше місце посів Венгловський Казимир (КМС), друге місце – Ставицький Микола (І р-д), а третє місце виборов Рибалкін Євген (КМС).

Серед школярів: перше місце – Кудряшов Юрій (І р-д), друге місце – Ліневич Костянтин (І р-д) , третє місце – Бурковський Микита
(І р-д).

У спортивному залі Житомирського державного технологічного університету з 11 по 13 вересня 2009 року проводився відкритий міський турнір з настільного тенісу.У змаганнях взяли участь 32 чоловіка.
У віковій категорії до 40 років: І місце – Мейтієв Руслан, ІІ місце – Зборовський Павло, ІІІ місце – Ващук Олексій.
У віковій категорії 40 років + : І місце – Фатхі Геннадій, ІІ місце – Яблонський Іван, ІІІ місце – Замковой Ігор.
У супер-фіналі переможцем став Ващук Олексій, друге місце виборов Сушко Денис, а третє місце завоював Зборовський Павло.

Автор: Прес-служба Житомирської міськради, редактор рубрики "Місто" на ЖЖ.info
Місто | 16.09.2009 | Переглядів: 5145 | футбол, Житомир, баскетбол