Журнал Житомира
Новости сегодня: Пятница, 27.04.2018    02:00:58
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Іван Саюк

ВО «Рух захисту української мови» захищатиме житомирців від порушення мовного Законодавства

Автор Іван Саюк

Іван Саюк

все статьи автора

ВО «Рух захисту української мови» активно включилося у боротьбу проти знищення української мови у житті житомирців. Як відомо, нинішня міська влада, в особі міського голови, є активним прихильником «рускава міра» і, мабуть, мріє бачити на вулицях міста триколор, але поки не наважується його вивісити. Принаймні, про це може свідчити ігнорування вивішування державного прапора на будівлі міськради на День Конституції України. 
Проте це не єдине діяння міської влади, спрямоване на утвердження московських цінностей. Як відомо, міський голова не соромиться висловлюватись російською мовою під час прес-конференцій, презентацій, засідань міськвиконкому та сесій міської ради. Депутатів міської ради, вочевидь влаштовує такий стан речей, адже вони мов води у роти понабирали – мовчать.
Саме тому, ВО «Рух захисту української мови», в моїй особі, подало до суду, із вимогою, надати автентичний переклад виступу міського голови, під час вручення іменних стипендій обдарованих учнів. Проте, ще один українофоб, ненависник всього українського, зокрема мови, суддя Корольовського районного суду міста Житомира, пан Нагірняк, відмовив у позові повністю. Тож користуючись нагодою, можу лише анонсувати, що на цьому справа відстоювання права на отримання інформації українською мовою не завершиться, а тільки набиратиме нових форм та обертів. Тож після ознайомлення з рішенням суду, ВО « Рух захисту української мови» продовжить мовну боротьбу, та, врешті, доб’ється справедливого рішення суду. 

Іван Саюк | 03.07.2016 | Просмотров: 1455
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 5
rzk
1 rzk (rzk)   • 01:19:25, 05.07.2016
+2

Коль автор так любит развешивать ярлыки, то пора повесить и себе, предварительно убившись ап стену
Іван
4 Саюк (Іван)   • 11:35:12, 09.07.2016
-2

Автор не боїться брати на себе відповідальність та захищати права українців. А таким як ви, вочевидь, подобається жити в лайні.
noname2
5 Кирил (noname2)   • 20:47:46, 17.07.2016
+1

Ты от куда родом, житомирец?:)
Юрко
2 Градовський (Юрко)   • 17:01:32, 07.07.2016
-2

А рішення суду що Авакова не є прецедентом для того судді?
Іван
3 Саюк (Іван)   • 11:32:52, 09.07.2016
-2

Ще не бачив рішення суду, тому не знаю. Вочевидь, що не має. Взагалі, за подібні рішення, суддю потрібно виганяти на вулицю, лишати зарплати і пенсії, та зобовязати працювати на суспільно корисних роботах, бо це абсолютна зневага до держави та громадянина.

Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов