Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 11 Апреля 2021    23:52:09

Статьи, справочники

Житомир » Статьи » Авторская колонка » Василь Луценко
Василь Луценко      Авторская колонка

Василь Луценко

Юрист, власник юридичної консалтингової компанії "LUTSENKO AND PARTNERS COMPANY"

статей автора: 10


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Василь Луценко
Василь Луценко
Юридичний супровід угод з нерухомістю
Питання оформлення будь-яких дій з нерухомістю завжди було надважким і небезпечним для звичайних громадян, незнайомих із законодавчою базою. Більше того, найчастіше за допомогою до юриста звертаються вже тоді, коли проблема набула масштабного характеру, а її вирішення буде коштувати досить дорого як у грошовому еквіваленті, так і у відношенні нервів.

 

24 Мая 2016 1780 0 3.3
Василь Луценко
Василь Луценко
Податкові повідомлення рішення

08.01.2013 у дію увійшов наказ № 1236, де було затверджено Порядок направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень рішень платникам податків.

Існують нормативні документи, які регулюють послідовність та курс податкових повідомлень рішень. За підсумками перевірок платників податків представниками ДПС складається акт у ситуації виявлених порушень, а за їхньої відсутності видається довідка, що зазначено в п. 86.1 ст. 86 НК.

11 Марта 2016 3676 1 5.0
Василь Луценко
Василь Луценко
Як в Житомирі знайти професійного бухгалтера за 1000 грн., або бухгалтерія по аутсорсингу!

У нашій країні податкове законодавство нестабільне. Поправки вносять так часто, що часом за ними не встигають суб’єкти господарювання. Все це, так чи інакше, позначається на веденні бізнесу. Для того щоб навести порядок в середовищі фінансових операцій та для ведення безперервного документального обліку підприємства часто мають в числі співробітників штатну бухгалтерську одиницю або звертаються за допомогою в аутсорсингові компанії.

12 Сентября 2015 1642 0 5.0
Василь Луценко
Василь Луценко
Дайте відпір банку
Як відомо, іпотечне кредитування набуло широкого розповсюдження в Україні. Це по-яснюється надвисокими цінами на житло та низькими зарплатами. Тому в реаліях сьогодення «іпотека» є чи не єдиним способом придбати собі у власність квартиру чи жилий дім. Однак високий попит на іпотечне кредитування не може не призводити до суперечок між тими, хто таку послугу пропонує (банками) і тими особами (фізичними чи юридичними), які її спожи-вають. В чому ж полягають розбіжності між кредиторами і боржниками ? Для того, щоб дати відповідь на це питання, потрібно ретельно дослідити правові норми, що регулюють такі від-носини. До того ж характер цих правовідносин є непростим, через те, що вони лежать у пло-щині банківського права, але одночасно регулюються ЗУ «Про захист прав споживачів»
06 Сентября 2015 1788 3 5.0
Василь Луценко
Василь Луценко
Експертна оцінка майна

Експертна оцінка визначає вартість майна по відношенню до поставленої мети, враховуючи всі, фактори, які впливають на предмет оцінки. Метою та об'єктом оцінки можуть бути різні причини (розділ майна при розлученні; продаж, купівля або обмін, одержання спадщини і так далі) та види майна (нерухоме майно, цінні папери, автомобілі та інше).

Оцінка для спадщини - що це і як?

29 Августа 2015 3664 0 5.0
Василь Луценко
Василь Луценко
Нотаріуси Житомира

«Нотаріус» дослівно з латинської мови – «секретар», «писар». Він є посадовою особою, уповноваженою засвідчувати та оформляти ряд документів, які мають юридичну значимість.

Трохи історії...

Ще у древніх цивілізаціях до нотаріусів зверталися з метою закріплення юридичних доказів. У Стародавній Греції нотаріусів називали – ієромемнесами, а у Стародавньому Єгипті – агораномосами. Їх відносили до священнослужителів. Хоча, історія відводить витоки про виникнення нотаріату до Стародавнього Риму, де ситуація мала серйозний характер: правові акти, письмові договори і так далі.

Сучасні нотаріуси не втратили свою затребуваність і по нині їхні послуги є актуальними.

25 Августа 2015 1927 0 5.0
Василь Луценко
Василь Луценко
Інвестування в Український бізнес

Інвестиції – сукупність розумових та матеріальних здобутків, що вкладаються в підприємницьку діяльність, відповідно накопичується прибуток, досягається певна соціальна стабільність. Конкретніше, серед таких цінностей є: грошові кошти, банківські вклади, акції, цінні папери. А також, власне майно, не залежно, рухоме чи не рухоме. Вагоме місце займають знання, оформлені в технічній інформації, доволі складно, але це те, що впроваджує нові розширення та можливості.

14 Августа 2015 1678 0 5.0
Василь Луценко
Василь Луценко
Абонентське юридичне обслуговування

Дана публікація розкриває всі нюанси і переваги аутсорсингового обслуговування підприємства. Питання необхідності юриста на підприємстві вічне! Як не дивно, але часто юриста вважають «дармоїдом» на підприємстві, який, отримуючи гідну заробітну плату, робить дуже мало роботи, та ще й іноді вказує, що кому робити. Але зате, коли на підприємстві виникають проблеми, то тоді юристи в пошані. Щоб в майбутньому не виникало подібних непорозумінь, хочемо сказати, що це можна виправити!

13 Августа 2015 1504 0 5.0