Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 24 Января 2022    12:12:09
Живой Журнал » Статьи » Житомир, Украина » Філіп Семенистий, Ольга Костюк

18-летняя житомирянка погибла в ДТП

15 жовтня у Житомирі, на вул. Черняхівського 18-річна Даша Карпека перетинала дорогу на переході із своїм другом Кирилом Бєловим. Вони дивилися у Кирила вдома кіно. Хлопець проводжав її до зупинки. Це було близько сьомої вечора. Він йшов першим, вона – за ним.


ДАША ВПАЛА НЕПРИТОМНОЮ

Зненацька на дорозі з’явився автомобіль «Славута». Авто не зупинилося перед пішоходами і продовжило рух. У цю мить під колесами опинилася Даша, Кирила не зачепило. «Славута» дала на гальма тільки за кілька метрів від місця аварії.

Даша впала непритомною. Кирил тримав її на руках, щоб не западав язик. На обличчі Карпеки було здерте підборіддя. Тим часом водій вискочив з авто і підбіг до неї. За лічені хвилини сюди прибули карета «швидкої» допомоги та міліція.

Дівчину завезли в одну із лікарень Житомира. За інформацією «Суботи», Даші зробили томографію і не виявили пошкоджень голови. Хіба що була гематома на потилиці. Оперувати передбачалося наступного дня. Дашу під’єднали до апарату життєзабезпечення. У неї були шанси вижити…

Проте 16 жовтня вранці о 4:30 її серце перестало битися. Начебто через набряк головного мозку відмовили легені і Даша задихнулася.

Весь цей час в лікарні були рідні Даші та Кирило, який розділив з нею останні хвилини життя.

Ховали її того ж дня. Попрощатися прийшло багато людей, на обіді було щонайменше кілька сотень.


ВОНА ПОСПІШАЛА ЖИТИ

Даша Карпека навчалася у ліцеї при Житомирському державному університеті. Донедавна вищу освіту здобувала у Київському міжнародному університеті.

Щодо майбутньої професії вона не визначилася, але друзі пригадують її слова з дитсадка, де вона казала, що хоче стати рожевим слоном. Але вона прагнула бути у всьому першою

Її тато Олег – директор міської картонної фабрики, мама Ірина – вчителька. Також у Даші є молодший брат – 13-річний Антон.

Кажуть, дівчина комплексувала з приводу своєї зовнішності. Часто дорікала собі, чому схожа на батька. Так вона підводила очі, а якось, як сказав її друг, одягла мамині туфлі і взяла її червону помаду.

Даша поспішала жити. Вона цікавилася ледь не всім, але найдужче – кінематографом. Знала напам’ять імена всіх акторів, а коли запитували, який найулюбленіший фільм, називала маловідомі. Усі дивувалися, що вона завчила фрази із фільму «Володар кілець».


НА ЇЇ ДОЛОНІ НЕ БУЛО ЛІНІЇ ЛЮБОВІ

Про неї відгукуються як про добру, лагідну та емоційну людину. Під час зустрічей з приятелями Даша не намагалася привертати до себе зайвої уваги. Коли хтось підколював її, що брудні джинси, Даша з посмішкою відповідала, що щойно вийшла з душу, а тому не може бути брудною.

Мала коронні фрази: «чумафіки» всім (поцілунки всім – ред.) та «лю тя» (люблю тебе – ред.). З приводу любові є одна цікава історія.

Напередодні трагедії Даша з компанією відпочивали у кафе «Картопляна хата». Хтось запропонував гадати на руках. На Дашиній долоні лінії любові не було. Вона засмутилася, що її ніхто не любить. Але друзі всі разом почали переконувати, що люблять її. Щоб розрадити, Даші принесли десерт.

Дуже полюбляла кататися на лижах. Мріяла навчитися їздити на сноуборді. Часу вистачало і на книги, які вона просто обожнювала. Торік Даша почала писати книгу про друзів. На похованні її брат Антон пообіцяв, що дізнається пароль від Дашиного комп’ютера і обов’язково допише книгу.


ДИВНА ІСТОРІЯ

10 років тому родина Даші втратила собаку Магду, яку переїхав автомобіль. Рідні припускають, що тоді собака перебрала на себе смерть дівчини і дала їй ще пожити….

Крім того, коло спілкування Даші постійно звужується. Вже кілька молодих людей відійшло у засвіти. Говорять, що деякі з цих трагедій траплялися саме у жовтні.

А в день, коли під авто попала Даша, одна жінка сказала, що третій раз за день бачить аварії.

Автор: Філіп Семенистий, Ольга Костюк
Житомир | 23 Октября 2009 | Просмотров: 10008 | дтп, Житомир
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо