Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 11 Апреля 2021    22:14:50
Журнал Житомира » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина

Рыжук, Дебой и Запаловский показали купленные трамваи

Курс на розвиток електротранспорту. Рухомий склад Житомирського ТТУ збільшився на 5 одиниць трамваїв.

Вузьколінійні трамваї чеського виробництва, які відпрацювали певний час у Вінниці, були придбані за ціною у середньому в 220 тис. грн. за одиницю. Трамваї знаходяться в хорошому технічному стані. Вони безшумні, модернізовані, на 30% менше використовують електроенергії. Такі трамваї можуть працювати 10 років без ремонтів.

Подивитися на нове придбання міста і поспілкуватися із колективом трамвайно-тролейбусного управління прибули голова ОДА Сергій Рижук, міський голова Володимир Дебой та голова обласної ради Йосип Запаловський.

За словами міського голови Володимира Дебоя, отримання трамваїв стало можливим завдяки зусиллям керівництва міста і області. Міський голова дякує особисто голові ОДА Сергію Рижуку та обласній раді за розуміння і підтримку у вирішенні життєвоважливих для міста питань.

Володимир Дебой зазначив, що влада взяла орієнтир на розвиток комунальних підприємств: «Ми працюємо в цьому напрямку спільно і серйозно. Це ж стосується і тролейбусів, які ми маємо закупити в Києві, і тих зі Львова, які оплачені, але ми не отримали їх згідно угоди».

Тамара Афанасьєва, водій трамвая з 28-річним стажем: «У кабіні нового трамвая зручні сидіння. Кабіна водія краща, ніж у трамваях, які курсують містом. Також у салоні машини можуть поміститися більше пасажирів.»

Т. Афанасьєва також зазначила, що працівники ТТУ отримують зарплату вчасно і заборгованості із виплати заробітної плати немає.http://zt-rada.gov.ua/data/files/100_6157.JPG
http://zt-rada.gov.ua/data/files/100_6162.JPG
Автор: Пресс-служба горсовета
Житомир | 17 Декабря 2010 | Просмотров: 5157 | Дебой, Рыжук, трамваи, Запаловский, Житомир
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Новости Житомира сегодня: