Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Місто,

Губернатор Житомирской области Юрий Забела дал интервью. ФОТО

Автор: Тетяна Кальченко, "20 хвилин", 14.11.2007, 14:35:20
Житомирському губернатору краватки купує дружина


Які три найбільших проблеми регіону стали очевидними після перших днів роботи?

Перш за все це комунальні проблеми обласного центру, зокрема – підключення будинків до опалення. Адже не в усіх будинках обласного центру зараз тепло. В деяких котельнях тільки розпочалися ремонтні роботи, хоча вони мали вже давно закінчитися. Друга проблема – більше двох тисяч підприємств, які працюють на території Житомирщини, зареєстровані в Києві або інших містах. Я намагатимуся переконати керівників підприємств перереєструватися в Житомирі, щоб поповнити місцевий бюджет.

В мене вже є досвід такої співпраці на попередній посаді. Також зосереджу свою увагу на забезпеченні медичних та освітніх закладів області найнеобхіднішим.


Як Ви ставитесь до висловлення недовіри житомирських НУНСистів голові облдержадміністрації?

Я спробую згуртувати і знайти спільну мову із усіма, не залежно від політичних кольорів. Є Указ Президента і особисті амбіції опонентів тут неприпустимі. Всі спірні питання треба вирішувати за столом переговорів.


Що б ви хотіли сказати житомирянам, на скільки Ви доступний їм як посадовець?

Я відкритий для людей, які приходять з конкретними пропозиціями. Я завжди радий їм допомогти і підтримати.


Враження від Житомира: плюси і мінуси?

Житомирщина – моя батьківщина. Я добре знаю Житомир, тут живуть багато моїх родичів. Крім того, 20 років тому я закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут. Але на жаль, не можу сказати, що з того часу місто дуже змінилося.


Що Ви принесли з собою з попереднього кабінету?

Майже всі вазони, які бачите в кабінеті, я привіз з попереднього місця роботи.


Ким працює дружина, чим займаються діти?

Дружина, Людмила Володимирівна вже 14 років працює керівником апарату Макарівської районної ради. Син Володимир – студент 2-го курсу юридичного факультету Київського національного університету імені Шевченка. Донька Ірина теж навчається в цьому закладі, але на першому курсі інституту міжнародних відносин. Хоча в доньки є хороші математичні здібності, я хотів, щоб її професія була пов’язана з точними науками. Але діти самі вибирали майбутню професію, ми з дружиною підтримали їх у цьому. В мене ще жива мама, вона зараз проживає в Новограді-Волинському. Коли їжджу додому завжди привожу їй продукти і подарунки.


Яке Ваше хобі?

Я – мисливець. Не важливо чи вполюю якусь здобич, найбільше задоволення я отримую від спілкування з природою. Найбільший звір, якого мені вдалося вполювати – дикий кабан. Найчастіше на полювання їжджу з друзями.


Скільки у Вас костюмів?

Не знаю скільки їх є, але точно більше десяти. Я завжди купую костюми разом із дружиною. Вона сама вибирає краватки і парфуми, бо дуже добре знає мої смаки та вподобання. Ми з нею знайомі ще зі школи, а почали зустрічатися в Житомирі, коли навчалися в інституті.


Коли заробили свої перші гроші?

Перші гроші я заробив ще школярем. Я з багатодітної сім’ї, нас у мами п'ятеро, батько працював бригадиром на хмелю, а мати – різноробочою. Перед канікулами вони домовлялися, щоб нас взяли на роботу в радгосп. Там я і заробляв свої перші гроші, правда завжди віддавав їх мамі. Моя робота була нескладна – перед тим як трактор оборював ділянку, де ріс хміль, я закривав паростки щитами, аби їх не засипало землею. Восени ми збирали хміль та здавали його – по 20 копійок за кілограм.


Яка Ваша настільна книга?

Якось мені друзі подарували книгу Роберта Гріна „48 законів влади”, я часто перечитую її. Беру для себе цікаві приклади з життя керівників іншої епохи. Цю книгу не можливо раз прочитати і все, до неї хочеться повернутися.


На сам кінець анекдот для читачів, який перший спадає вам на думку

Українець знайшов глечик, потер його і звідти вилетів джин: "Я можу виконати будь-яке твоє бажання, але у твого сусіда буде вдвічі більше того, що ти забажаєш". Українець цілу ніч думав, щоб таке попросити у джина. А вранці каже до нього: „Виколи мені одне око”... Я дуже хочу, щоб українці не були заздрісними і завжди тішилися успіхами інших.
Автор: Тетяна Кальченко, "20 хвилин", редактор рубрики "Місто" на ЖЖ.info http://20minut.ua
Місто | 14.11.2007 | Переглядів: 8934
Коментарів: 0