Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 19 Января 2022    15:53:10
Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина » Светлана Чемерис

В Житомире мужчина украл деньги с банковской карточки подруги жены

У Житомирі чоловік украв гроші з банківської картки подруги дружини

До Богунського РВ УМВС України в Житомирській області звернулась житомирянка, яка повідомила, що з її кредитної картки зникли гроші в сумі 2200 гривень. Жінка ніяк не могла зрозуміти, яким чином таке могло трапитися, адже картка завжди була з нею.

Оперативники карного розшуку теж неабияк подивувались обставинам скоєння крадіжки, однак, як відомо, все таємне, рано чи пізно, стає відомим. Тож міліціонери, ретельно перевіривши всі можливі версії, встановили, що до зникнення грошей причетний 29-річний чоловік подруги заявниці.

З’ясувалось, що за декілька днів до виявлення крадіжки вони всі разом відпочивали. Чоловік випадково побачив, як його знайома знімала гроші через банкомат і запам’ятав при цьому код картки. А коли жінка з його дружиною відлучились на певний час, він поцупив картку, зняв решту грошей та швиденько, поки ніхто не побачив, повернув її до сумочки власниці.

Кошти, за словами затриманого, згодом витратив на власні потреби та розваги.

Як повідомив начальник відділення карного розшуку Богунського РВ УМВС України в Житомирській області Роман Ковальчук, за даним фактом порушено кримінальну справу за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, відповідно до якої передбачено покарання у вигляді обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Шановні житомиряни! Будьте обачними та обереженими. Звертайте увагу на осіб, з якими спілкуєтесь, інколи навіть давно знайомі люди здатні на несподівані вчинки.

Автор: Светлана Чемерис
Житомир | 14 Ноября 2011 | Просмотров: 1555
Комментариев: 2
иноходец
1 ИНОХОДЕЦ (иноходец)   • 23:17:40, 14 Ноября 2011 [Материал]

Гениально!!! Какой матерый злоумышленник...
РАПТОР
2 Раптор (РАПТОР)   • 12:05:14, 15 Ноября 2011 [Материал]

Повеселився аж на 5 років)))

Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо