Журнал Житомира
Новости сегодня: Суббота, 21.04.2018    02:41:29
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Александр Коцюбко

Як звільняють завідуючу НВК № 11

Автор Александр Коцюбко

Александр Коцюбко

все статьи автора

Нагадую В.В. Арендарчуку про статтю 19 Конституції України: «Правовий порядок в Україні грунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобовязані діяти лише на підставі, в межах та спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Нагадую пану Арендарчуку про присягу, яку він приймав згідно статті 11 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» «Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції У країни та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов'язки».

Нагадую меру Житомира С.І. Сухомлину, що згідно статті 7 Закону України «Про звернення громадян», забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються.

Порушення Закону України «Про звернення громадян» тягне за собою накладання штрафу на посадових осіб від двадцяти пяти до пятидесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Тобто необхідно памятати, що суд обовязково накладе штраф на порушника.

Для вчителів, на кого тисне влада і змушують звільнитися з посади, надаю копію заяви, яку можна подати, щоб захистити свої права.


Александр Коцюбко | 23.02.2017 | Просмотров: 676
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов