Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Україна

Виготовлення неонових вивісок на замовлення: особливості підряду у Києві

Автор: Артем Кондратюк, 16.05.2024, 12:06:25 Виготовлення неонових вивісок на замовлення: особливості підряду у Києві
У самому серці Києва, де традиції зустрічаються з інноваціями, рекламно-виробнича компанія Сlick Print займає впевнену нішу одного з лідерів у сфері виробництва неонових вивісок на замовлення. Ця рекламно-виробнича компанія, відома своїм творчим підходом і технічним досвідом, перетворює неоновий газ і кольорові скляні трубки на захоплюючі витвори мистецтва, які висвітлюють простір унікальним сяйвом. 

Замовити неонові вивіски ви зможете в рекламно - виробничій компанії Click print. Також тут ви зможете замовити світлові вивіски для вашої компанії чи бізнесу. 

Процес створення неонових вивісок

Концепція та дизайн:

 • Консультація клієнта - процес починається з розуміння потреб клієнта та передбачуваного повідомлення неонової вивіски. Незалежно від того, чи це вітрина для бізнесу, подія чи особистий декор, призначення впливає на дизайн.
 • Цифрова візуалізація - дизайнери Сlick Print використовують передове програмне забезпечення для створення цифрової візуалізації запропонованої неонової вивіски. Це включає вибір шрифту, кольору, розміру та стилю, які найкраще передають бажану естетику.


Вибір матеріалу:

 • Скляні трубки - високоякісні скляні трубки вибираються через їх міцність і прозорість. Вибір кольорів величезний, починаючи від класичних неоново-червоних і блакитних до нестандартних відтінків, які можна створити шляхом покриття внутрішньої сторони трубок або використанням різних газів.
 • Неоновий газ - різні гази створюють різні кольори; газ неон випромінює вогняний червоно-оранжевий колір, тоді як газ аргон у поєднанні з краплею ртуті створює холодний синій колір.


Згинання та формування:

 • Кваліфіковані майстри потім нагрівають скляні трубки над полум’ям, щоб зігнути та надати їм форму відповідно до дизайну. Цей крок вимагає точності та експертного дотику, оскільки скло має бути нагріте до ідеальної температури, щоб стати пластичним і не розбитися.
 • Фасонні скляні трубки зібрані на підкладці, матеріал і дизайн якої можна налаштувати для покращення загальної естетики.


Електрифікація:

 • Електроди прикріплюються до обох кінців скляних трубок, і трубки заповнюються вибраним газом. Потім трубки запаюють і додають проводку для підключення їх до джерела живлення.
 • Тестування, щоб переконатися, що виріб світиться правильно та стабільно. Це включає перевірку рівномірного розподілу газу та належних електричних з’єднань.


Установка та догляд:

 • Сlick Print пропонує послуги з встановлення, щоб забезпечити надійне та правильне встановлення неонової вивіски. Це має вирішальне значення як для безпеки, так і для оптимального візуального ефекту.
 • Хоча неонові вивіски відносно невибагливі в обслуговуванні, Сlick Print надає вказівки щодо догляду за ними та пропонує послуги з ремонту, якщо це необхідно.


Привабливість неонових вивісок на замовлення

Останніми роками неонові вивіски значно повернулися, їх цінують за їх ретро-шарм і яскраве сяйво. Спеціальні неонові вивіски від Сlick Print служать різним цілям, наприклад:
 • Бізнес-брендінг - виразна неонова вивіска може виділити компанію на переповненому ринку. Він служить маяком, привертаючи клієнтів своїм привабливим сяйвом.
 • Оформлення подій - неонові вивіски додають подіям унікальний відтінок, роблячи їх незабутніми та візуально приголомшливими.
 • Декор - персоналізовані неонові вивіски стають популярними в домашньому декорі, додаючи нотку індивідуальності та тепла житловим приміщенням.


Чому варто вибрати Сlick Print?

Що виділяє Сlick Print на конкурентному ринку Києва, так це їх відданість якості та креативність. Кожен знак виготовляється вручну з прискіпливою увагою до деталей, що гарантує, що кінцевий продукт не тільки відповідає, але й перевершує очікування клієнта. Їхня команда дизайнерів і майстрів тісно співпрацює з клієнтами, щоб втілити їхні бачення в життя, поєднуючи художню майстерність із технічною точністю.

У місті, яке відоме завдяки поєднанню історії та сучасності, індивідуальні неонові вивіски Сlick Print пропонують ідеальне поєднання художнього вираження та функціонального дизайну. Незалежно від того, чи ви бізнес, який хоче створити привабливу вітрину магазину, чи окрема особа, яка прагне персоналізувати свій простір, Сlick Print у Києві — це ваше місце для індивідуальних неонових вивісок, які яскраво сяють і залишають незабутнє враження.

Автор: Артем Кондратюк, редактор рубрики "Україна" на ЖЖ.info


Україна | 16.05.2024 | Переглядів: 364 | неонова вивіска, реклама, брендінг

Читайте також на цю тему: