Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина
 

Bigmir.net взломали хакеры? Или как делается вирусная реклама в интернете

Автор: Сергей Пишковций, 14 Ноября 2011, 17:14:56

Сьогодні зранку відвідувачі українського порталу Bigmir.net стали свідками дивної картини – головна сторінка сайту виявилась зовсім іншою.

На весь екран висить посилання на групу "Скиттлз маньяки” у Вконтакте, а також логотип з мавпою. Основні розділи Бігміра замальовані, а назви змінені на "пищ-пищ” або "ололо”:


Bigmir.net зламали хакери? (оновлено)Bigmir.net зламали хакери? (оновлено)В групі, посилання на яку розмістили на Бігмірі, просять "закинути на сайт порнуху”:


Bigmir.net зламали хакери? (оновлено)

Поки невідомо, чи це була атака хакерів, чи просто занадто нестандартна реклама бренду Skittles. Ми очікуємо на коментарі від прес-служби KP Media.

Оновлено (11:00): Ось що нам повідомили в прес-службі Бігміра: "Наразі ми працюємо над виправленням цієї проблеми та повернення головної сторінки bigmir)net до звичного виду. Щойно ми будемо знати що сталося – дамо офіційний коментар”.

Втім, користувачі наводять аргументи на користь того, що це не злам, а просто рекламне брендування, за яке Bigmir міг отримати досить значну суму (не кожен погодиться так спаплюжити свою головну сторінку):

  • не зважаючи на зіпсовану головну, сервіси пошта, календар або погода і далі працюють
  • "захоплена” група Вконтакте не може такою бути, оскільки доступ до втраченої групи бренд може повернути дуже швидко, щойно звернеться до адміністрації
  • відеоролик, який опублікували "хакери” виглядає занадто по-аматорськи
  • коментарі про "рекламу” у групі Вконтакте витираютьсяАвтор: Сергей Пишковций http://watcher.com.ua/2011/11/14/bigmir-net-zlamaly-hakery/
Наш город | 14 Ноября 2011 | Просмотров: 6211 | вирусы, интернет, Хакеры, реклама
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: