Журнал Житомира
Новости сегодня: Суббота, 21.04.2018    14:20:26
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Володимир Гірук

До чого призведе бездіяльність поліції в Житомирі?

Автор Володимир Гірук

Володимир Гірук

все статьи автора

Отримали лист від управління захисту економіки Національної поліції в Житомирській області. Як виявилося, перевірку за нашою заявою про злочин щодо можливого розкрадання бюджетних коштів, які виділялися на ремонт дорожнього покриття прибудинкових територій, закінчено.

Закінчено, бо, по-перше, майже за два місяці працівниками управління не було отримано достатніх відомостей. По-друге, з даного приводу будуть проводитись лабораторні дослідження, бо питанням зацікавилася постійна комісія міської ради з питань інфраструктури міста та бюджету. Але в цю комісію представника від управління захисту економіки Національної поліції не включили. Тому, як зазначено в листі, перевірку провести неможливо.

Цікаво виходить. Громадська організація власними силами провела розслідування, зробила аналіз отриманих даних, ознайомилася з договорами, актами виконаних робіт, дефектними актами. Зібрала інформацію та звернулася з заявою про злочин до правоохоронних органів. Та правоохоронним органам цього замало. 
Єдине втішає, це те що Житомирська міська рада відреагувала та створила комісію по вивченню цього питання.

За цим посиланням @ http://zhzh.info/blog/2016-10-31-20200 можна побачити фото листа від Національної поліції та якість новенького покриття біля будинків на інших житомирських вилицях. Які тут ще потрібні докази?

P.S. Не так давно наша громадська організація писала про вирубування дерев у рекреаційній зоні міста.
@http://zhzh.info/blog/2016-10-18-20099

В гідропарку на цих вихідних вирубка вже почалася. Вражає, що стовбури зрізаних дерев зовсім не виглядають, як трухляві або гнилі. А ми попереджали.


Володимир Гірук | 31.10.2016 | Просмотров: 1099
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов