Журнал Житомира
Новости сегодня: Вторник, 17.01.2017    19:17:08

Каталог статей

Житомир » Статьи » Авторская колонка » Володимир Гірук
Володимир Гірук      Авторская колонка

Володимир Гірук

Голова ГО "Антикорупційний рух Житомирщини"

статей автора: 8


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Володимир Гірук
Володимир Гірук
Тролейбуса не буде
Ми вирішили продовжити недавню тему по роботу одного із найбільш «розпіарених» заступників міського голови – Дмитра Ткачука. Щоправда, піарився він в основному на початку своєї кар’єри заступника. Зробив купу гучних заяв, а тепер постало питання результатів. І тут все набагато гірше. Сьогодні наше дослідження про те, як заступник мера спаплюжив ідею самого мера і не лише спаплюжив, але й навмисне чи ні, створює міському голові ще одну проблему.
12.12.2016 2830 2 5.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
До чого призведе бездіяльність поліції в Житомирі?
Отримали лист від управління захисту економіки Національної поліції в Житомирській області. Як виявилося, перевірку за нашою заявою про злочин щодо можливого розкрадання бюджетних коштів, які виділялися на ремонт дорожнього покриття прибудинкових територій, закінчено.
31.10.2016 741 0 5.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
Піар чи крок назустріч людям?
Питання будівництва тролейбусної лінії по вулиці Малікова піднімалося чи не з дня заснування мікрорайону Хмільники. Активно почали обговорювати можливість створення даного проекту приблизно два роки тому.
12.10.2016 1141 0 5.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
Як мерія закатує в асфальт бюджетні гроші
На початку літа у Житомирі почався сезон ремонтних робіт прибудинкових територій. Наша громадська організація вирішила провести власну ревізію і оцінити на скільки якісно було виконано роботу за бюджетні кошти.
12.09.2016 1258 0 3.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
Звітуємо про розслідування

На минулому тижні ми анонсували розслідування нашої громадської організації щодо ефективності використання бюджетних коштів виділених на ремонт харчоблоків у дошкільних та шкільних навчальних закладах.

Потроху розпочинаємо вам розповідати.

22.08.2016 907 0 0.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
Влада знахібнала

Багато розмов зараз ведеться про те, що нова місцева влада нічим не займається, бо ні результатів, ні певних змін у Житомирі не видно. Майже щотижня спалахують нові корупційні скандали, а чиновники роблять вигляд ніби це їх не стосується. Та попри загальне безчинство, про свою заробітну плату вони не забули.

 

05.08.2016 1000 0 3.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
Боротьба з корупцією триває...
Громадська організація «Антикорупційний рух Житомирщини» працює майже вісім місяців. Ми зрозуміли, що чиновники не готові співпрацювати на рівних ні з громадою, ні з громадськими організаціями. Існують напрацьовані схеми приховування інформації, документів, важливих нюансів того, як використовуються бюджетні кошти, в яких ми часто знаходимо порушення.
29.07.2016 1084 0 5.0