Журнал Житомира
Новости сегодня: Воскресенье, 20.05.2018    17:08:11

Каталог статей

Житомир » Статьи » Авторская колонка » Володимир Гірук
Володимир Гірук      Авторская колонка

Володимир Гірук

Голова ГО "Антикорупційний рух Житомирщини"

статей автора: 12


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Володимир Гірук
Володимир Гірук
Європа шокована від житомирських Днів Європи
Дні Європи, які проходили в Житомирі 19-21 травня викликали бурхливе обговорення житомирян, але, на жаль, не з позитивного боку. Проблеми почались ще до дня проведення свята, коли в Інтернеті з’явився кошторис заходів на 1 млн. гривень. Згодом сума зменшилась до 710 тис. гривень.
29.05.2017 1044 1 5.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
На утепленні школи № 14 кудись поділась третина коштів

Черговий об’єкт проекту ефективної термосанації за проектом НЕФКО став центром нашої уваги. Минулого року ми виявили численні порушення в процесі утеплення загальноосвітньої школи № 17. Тож починаючи розслідування по іншому об’єкту (школа № 14) ми передбачали, що і тут виявиться багато проблем. На жаль, так і вийшло.

19.04.2017 1522 1 5.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
Кому дякувати за халтурну плитку на 27,7 млн. грн.

Епопеї з реконструкцією тротуарів на центральних вулицях Житомира скоро виповниться рік. Почалась історія зі скандалу, продовжилась обуренням житомирян і тепер може завершитись великими проблемами для міста. Нещодавно підрядник робіт ТОВ «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» подала позов до суду з метою отримати оплату за незавершені роботи.

07.03.2017 1191 0 3.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
Як за безцінь в центрі орендувати комунальне майно
Хоча  українців продовжують голосно запевняти, що реформи активно впроваджуються, система змінюється, а чиновники стають більш порядними,  дивлячись на те, що відбувається навколо, повірити у гучні слова складно. Як і раніше процвітають корупційні схеми, стають більші витонченими, а бюрократи щоразу все більше дивують меркантильністю та жагою до наживи.
Одна з таких історій, пов’язана з екс-першим заступником міського голови Олексієм Ясюнецьким. Але екс він не тому, що його звільнили. Олексій Олексійович з початку 2017 року працює заступником голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича.
Наша громадська організація «Антикорупційний рух Житомирщини» провела власне розслідування і готова поділитися результатами.
02.02.2017 1270 0 5.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
Тролейбуса не буде
Ми вирішили продовжити недавню тему по роботу одного із найбільш «розпіарених» заступників міського голови – Дмитра Ткачука. Щоправда, піарився він в основному на початку своєї кар’єри заступника. Зробив купу гучних заяв, а тепер постало питання результатів. І тут все набагато гірше. Сьогодні наше дослідження про те, як заступник мера спаплюжив ідею самого мера і не лише спаплюжив, але й навмисне чи ні, створює міському голові ще одну проблему.
12.12.2016 3457 2 5.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
До чого призведе бездіяльність поліції в Житомирі?
Отримали лист від управління захисту економіки Національної поліції в Житомирській області. Як виявилося, перевірку за нашою заявою про злочин щодо можливого розкрадання бюджетних коштів, які виділялися на ремонт дорожнього покриття прибудинкових територій, закінчено.
31.10.2016 1123 0 5.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
Піар чи крок назустріч людям?
Питання будівництва тролейбусної лінії по вулиці Малікова піднімалося чи не з дня заснування мікрорайону Хмільники. Активно почали обговорювати можливість створення даного проекту приблизно два роки тому.
12.10.2016 1437 0 5.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
Як мерія закатує в асфальт бюджетні гроші
На початку літа у Житомирі почався сезон ремонтних робіт прибудинкових територій. Наша громадська організація вирішила провести власну ревізію і оцінити на скільки якісно було виконано роботу за бюджетні кошти.
12.09.2016 1651 0 3.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
Звітуємо про розслідування

На минулому тижні ми анонсували розслідування нашої громадської організації щодо ефективності використання бюджетних коштів виділених на ремонт харчоблоків у дошкільних та шкільних навчальних закладах.

Потроху розпочинаємо вам розповідати.

22.08.2016 1344 0 0.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
Влада знахібнала

Багато розмов зараз ведеться про те, що нова місцева влада нічим не займається, бо ні результатів, ні певних змін у Житомирі не видно. Майже щотижня спалахують нові корупційні скандали, а чиновники роблять вигляд ніби це їх не стосується. Та попри загальне безчинство, про свою заробітну плату вони не забули.

 

05.08.2016 1345 0 3.0
Володимир Гірук
Володимир Гірук
Боротьба з корупцією триває...
Громадська організація «Антикорупційний рух Житомирщини» працює майже вісім місяців. Ми зрозуміли, що чиновники не готові співпрацювати на рівних ні з громадою, ні з громадськими організаціями. Існують напрацьовані схеми приховування інформації, документів, важливих нюансів того, як використовуються бюджетні кошти, в яких ми часто знаходимо порушення.
29.07.2016 1443 0 5.0