Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 18 Января 2022    21:45:52
Живой Журнал » Статьи » Украина » МТС Україна

МТС Україна та ТриМоб уклали угоду про надання послуги національного роумінгу

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна  та ТОВ «ТриМоб» повідомляють про підписання угоди про надання послуги двостороннього національного роумінгу для своїх абонентів.

«МТС Україна», що надає телекомунікаційні послуги у стандартах GSM-900/1800, CDMA-450, та оператор ТриМоб, який надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку за технологією UMTS, уклали угоду про надання послуги двостороннього національного роумінгу для абонентів обох операторів.

Завдяки співпраці абоненти обох компаній отримають можливість доступу до всього спектру сучасних телекомунікаційних послуг, доступних в Україні, включаючи мобільний інтернет другого та третього поколінь зв’язку. Угода передбачає можливість для використання послуг обох мереж абонентами ТриМоб та «МТС Україна», що користуються національним роумінгом в межах покриття обох операторів.

Абоненти «МТС Україна» отримають можливість в мережі ТриМоб користуватись не тільки мобільним інтернетом з 3G швидкістю, а й всіма звичними для себе послугами, якими вони користуються в мережі «МТС Україна» без зміни SIM-карти.

«Відчути переваги 3G UMTS наші корпоративні клієнти, а також абоненти тарифних планів Ultra зможуть вже в лютому. Потім ми зможемо запропонувати послугу абонентам інших тарифних планів контрактного і передплаченого сервісу. Формат послуги є унікальним для українського ринку – нашим абонентам не потрібно буде купувати якесь додаткове обладнання або нову SIM-карту. Користуватися 3G інтернетом можна буде прямо на своєму смартфоні», – зазначає директор з маркетингу «МТС Україна» Олег Решетін.

Для того, щоб скористатись національним 3G роумінгом, абонентам «МТС Україна» лише потрібно мати телефон із підтримкою технології зв’язку 3G UMTS. Про умови користування національним роумінгом для абонентів «МТС Україна» буде повідомлено додатково.

Клієнти Тримоб отримають можливість користуватись якісним зв’язком національної мережі «МТС Україна», яка охоплює більше 98% території України. Вартість послуг (тарифи) для абонентів ТриМоб у мережі національного роумінг-партнера залишається незмінною.
Автор: МТС Україна
Украина | 21 Января 2015 | Просмотров: 1779 | МТС, 3G, ТриМоб
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо