Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 26 Января 2022    13:57:02
Живой Журнал » Статьи » Украина » «МТС Україна»

«МТС Україна» запустив сайт присвячений 3G послугам

Український оператор мобільного зв’язку «МТС Україна» оголошує про запуск сайту, присвяченого 3G послугам оператора.

Учора компанія представила новий сайт для існуючих і потенційних користувачів 3G послуг. За адресою 3g.mts.ua доступна інформація про можливості швидкісного інтернету і доступні тарифи. На сайті представлена проста покрокова інструкція, яка допоможе підключити послугу та налаштувати свій телефон для 3G, а також карта 3G покриття, доступного для абонентів оператора.

Сайт став частиною кампанії «Україна 3G», присвяченої приходу 3G в Україні. Як і основний сайт оператора, він створений в стилі мінімалізму в дизайні і подачі даних. Особливу увагу приділено візуальній складовій: прості та легкі лінії, ненав'язливі колірні рішення, яскраві іміджі, які максимально розкривають можливості 3G для абонентів компанії.

13 березня послуга «3G Безліміт» стала доступна абонентам найпопулярніших тарифів компанії. Послуга дозволяє миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації, слухати інтернет-радіо або аудіо-треки з соціальних мереж, швидко завантажувати відео в соціальні мережі прямо з телефону, та багато іншого.

Зараз послуга «3G Безліміт» надається на базі національного роумінгу в мережі ТриМоб на швидкостях до 7,2 Мбіт/сек, а після запуску власної 3G-мережі «МТС Україна», швидкості будуть ще вищими – до 42 Мбіт/сек.
Автор: «МТС Україна»
Украина | 17 Марта 2015 | Просмотров: 1671 | МТС, 3G
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо